Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 24.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: Уxaпaнa]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано13.04.07 10:18



Липсват китовете и тъй като никога не е работен такъв тест е необходимо резултатите му да въдат потвърдени в определениете лаборатории образци.

Другата част на процедурата, промиването на спермата е осигурено, а инсеминация/инвитро си остават стандартните и са за сметка на искащата дете двойка, както и за всички други в България.

А иначе много си права, че г-жата от снимката си има неини си приоритети и те се разминават в прокламираната грижа всичко да е наред у нас. Още по-малко и се занимава с екзотики като някакви си които искат деца, а на всичко отгоре са и с ХИВ. Госпожа "СПИН", както съм чувал да я наричат е просто един мениджър на проекти и пари, не благодеятел. Физиономията на бладодеятел я ползва успешно пред медиите, то от там нататъка всичко е пари и приятелски кръгове разпределящи си ги. Както и случките и Никито Кънчевият и компанииката му заработващи от МЗ парички със сигурност много повече от нужните да се случи това за което си говорим.

Вече няма нужда Томов да ми падне!



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: julkata_]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано13.04.07 10:27



Това са само парите за да се появи у нас достоверен тест, не за да си направите вие с твоя процедурата.
Но в рамките на един проект за появяването пна теста могат да се извършат и инсеминации първоначално на няколко жени та дано някоя "хване".

За чужбина си пригответе над 2000 евро като начало, без пътните и голяма част от престоя, този които не е в болнична среда и т.н. др. разходи.

Вече няма нужда Томов да ми падне!



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: no one]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано13.04.07 11:34



Именно-само парите за теста са 15 000 лв.
Другото не е скъпо и си е осигурено. Лошото е, че подробностите около този тест зависят от някои цитирани личности


Е, ще почакаме, пък дано да не одъртеем с мЪжо

______________________________


Тема Re: Lirichesko otklonenieнови [re: julkata_]  
Автор stonewall (новак)
Публикувано15.04.07 23:47



Julkata, s priatelia ti da podhodite seriozno kum vuprosa s bebeto, zashtoto az naskoro otkrih edin goliam magazin s detski igrachki i chakam signal koga da hodia da kopuvam



"Happiness is an option...."

Тема Re: Lirichesko otklonenieнови [re: stonewall]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано16.04.07 08:57





______________________________


Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: no one]  
АвторAнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 18:09



Добре де няма ли някой адрес или имейл на клиника в Италия.Нека проучим нещата и ще видим за какво става въпрос.То се видяло,че ще ги чакаме докато остареем.А онази г-жа с ДНК-то да си гледа работата, ако бяхме сгъгласни за това нсямаше да чакаме тя да ни каже.



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: Aнoнимнa]  
АвторAнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 19:14



А прочетохте ли какво пише в зачатие и кои клиники са посочени?



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: Aнoнимнa]  
Автор no.one (мнителен ;))
Публикувано18.04.07 20:05



Italy+clinic+Semprini+sperm
Ето ти примерен алгоритъм как да търсиш и ето резултатът http://www.google.com/search?hl=bg&rls=AMSA%2CAMSA%3A2006-32%2CAMSA%3Aen&q=Italy%2Bclinic%2BSemprini%2Bsperm&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B8&lr=



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: julkata_]  
АвторAнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 10:38



Благодаря



Тема Re: Помогнете ми, имам нужда от съвет!нови [re: no one]  
АвторEлия (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 16:29



всъщност генетичния материал който предават двама братя е толкова сходен че ако се направи инвитро със сперма на брата това е почти същото като спермата да е на който трябва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.