Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 26.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Томов,нови [re: julkata_]  
Автор beizbolista (sportistche)
Публикувано01.09.06 11:05



Добре де,това клюки ли са?!?
Просто попитах какъв е случая с жената зад паравана,сигурно е споменала и подробности.Не ги намирам за клюки.Като не може-Ок,няма да коментирам толкова едностранно представена история.

Само Бог може да ме съди!


Тема Re: Томов,нови [re: beizbolista]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано01.09.06 11:09



Казах ти вече-жената е ХИВ-серопозитивна. Разказа, че го е предала и на съпруга си. Има две деца. Журналистката я попита дали знае от кого се е заразила, тя каза, че преди да отиде да се лекува в отделението не е знаела. Там точно е видяла човек, с когото е имала сексуален контакт преди да резбере, че е ХИВ+. Той също е ХИВ+. Знае, че е от него.

In joy and sorrow my home's in your arms...


Тема Re: Томов,нови [re: beizbolista]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано01.09.06 11:25



Модераторката написа следното: "На въпроса на журналистката дали знае от кого се е заразила, тя отговори, че е видяла този човек в отделението и знае, че е от него."

Гледах същото предаване и бих допълнил, че жената зад параван каза и, че не му се сърди на въпросният, защото е наясно и, че той не знаел за заболяването си когато са били двамата.

За сведение такива случаи се повтарят непрекъснато и то за 3-ки, 4-ки и групи от повече на брой партньори имали контакт помежду си през годините докато някой от тях не е знаел за състоянието си.
Тази ситуация искаше модераторката да се коментира от Томов с прости и логични доводи свързани с теорията му за неналичието на ХИВ и страдащите от СПИН само хомосексуалисти.
Е надежда за обяснение няма от негова страна и освен тъпотиите за извънземните никой от нас тук не получи.

Сега след като ти описах доста ясно същината на въпроса и надявам се нямаш неразбиране какво включва той, се питам за твоето обяснение и още защо си на страната на Томов.
Дисидент ли си и споделяш ли тези теории или просто си обиден от нещо написано по темата тук и играеш контра.

------------------------------
Е да, ама не!


Тема Re: Въпрос към Томов-случайно ли е?нови [re: julkata_]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 07:55



Юлче, ако ти е преминала еуфорията, искам да ми кажеш кой е този сутрешен блок?

В тази история, ако съм ви разбрал правилно, влизат заразител, заразена жена и нейният съпруг. Това прави трима души или 1% от серопозитивните в България.

Искам да знам кой е сутрешния блок и ако може да се обърна към тях за по-подробна информация. Не ми трябват адреси, ЕГН-та или имена, но други се възползват точно от тази анонимност. Трудно ще се измъкне нещо истинско за този "феномен".
Аз исках да поразбера нещичко и за други феномени, ама нейсе - нещата са строго секретни.



Тема Re: Въпрос към Томов-случайно ли е?нови [re: Tomov]  
Автор Aнo (Анонимната)
Публикувано03.09.06 08:54



А дали ние да не поровим за тебе като феномен? По принцип любошпитството и вренето в неща с които човек не се занимава е женска работа, но тйъ както ние сме женски, на нас е позволено.
Освен, това, сътрешен блок в сучея е Сутрешния Блок на БТВ, където се обсъждаше темата с цел правене на реклама на една организация. В случея за твоя информация ще вметна че не е любимата ти с която преди време се опита да злоупотребиш тук.
Моя съвет е да не си вреш носа в нещша, които изобщо не си гледал по телевияята. Ако наистина не си се информирал питай чичко гугал със следните ключови думи: btv, хив. В карйна сметка като си изцяло некомпетентен по всичко, дори и телевизия не си гледал, защо досаждаш тук?
А и върни се в трети клас да научиш процентите!



Тема Така, такаа...нови [re: Aнo]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 16:29



Ето го интервюто:



И така - тя не му се сърдела, защото той не е знаел, НО...
Тя е носила седем години "вируса" на СПИН, но той не й е казал да се изследва, бидейки серопозитивен. Случайно били открили, след няколко боледувания, че анонимната дама била ХИВ+. Тя го видяла, че щъка из отделенията и нищо не му казала, а са си лягали заедно и са от "село" в големия град. Значи - той не я предупреждава, че има опасност за нейното семейство, а тя не му се сърдела. Душица блага!
Забележете, че Анна Цолова каза, че не знае нито имената, нито откъде е въпросната анонимна дама! Значи някоя организацийка е напъхала анонимната дама в студиото на БТВ. Въпросната организацийка, “Каспър Хаузер”, както казва многоуважаемата г-жа/г-ца/ Потвърденова си прави реклама. Тази организацийка има вземане-даване и с Мичовата. Та с помощта на анонимната дръпнаха здрава реклама на "лечението" на СПИН. /Ти, Юлке, какво ще кажеш за този "факт"? А?/ Същия ден БТВ-то явно е било на вълна ХИВ/СПИН. И за Либийка стана дума. Как пък не!
Абе защо ли покрай тази Либийка никак не се дава дума на дисидентската гледна точка? Ей тъй, поне дискусия да има! А и малко по-критично отношение по "фактите" в Либия ще е от полза, пък нека си има "ХИВ".
Иначе и ваксини се правиха и фондации се създаваха, Колицита идваха, Монтаниета се наемаха... Мани, мани!



Тема Re: Така, такаа...нови [re: Tomov]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано03.09.06 16:34



Коментирай това, което те помолих, не ми прави умозаключения относно фондациите и бизнеса


Пак се измъкваш. Нищо, видях вече колко си наясно-нищо не ти е ясно, само гледаш да си опозиция.

In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: Така, такаа...нови [re: julkata_]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 17:01



Ти, Юлче, ми кажи, защо извънземните от съзвездието Орион правят война!
Не могат ли да се разберат като разумни същества?
Нима не им стига наметанването, което се случи миналата година в Ноиро?!



Тема Re: Така, такаа...нови [re: Tomov]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано03.09.06 17:15



Спирам да контактувам с теб по темата. Няма смисъл



In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: Така, такаа...нови [re: julkata_]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 17:19



Намигаш ми?!
Значи ще контактуваш. Нали, Миличко?


Мърляви работи правят "твоите" активисти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.