Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 25.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: зapko]  
АвторЯpocтeн (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 11:41



Стига си знаел ммного даскале. Защо не отговаряте на въпроса?



Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: Яpocтeн]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 14:42



Миии от всичките ти глупости, които имаше очи да изплескаш в този форум, лично аз не разбрах, какъв ти е въпросът. Явно много държиш на него. Не, че държа да ти отговарям или каквото и да било, но ми стана интересно. Ти си представител на групата от хора, с които не искам да имам нищо общо в този живот и честно казано жал ми е за приятелката ти. Тааа какъвто и да ти беше въпросът за които хленчиш - отговорът е 42 :)



Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: Mila]  
Автор3apko (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 12:08



всъшност няма поставен конкретен въпрос. Има някаква хипотеза, която си я развива и то в грешна посока, защото той самия си реже клона на който се е качил, без да има ясен и показателен резултат от някакво изследване.



Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: Mila]  
АвторЯpocтeн (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 13:31



Казвам просто е ХИВ позитивните трябва да се лекуват отделно,както всики хора с инфекциозно заболяване, белодробни болести, сърце. А не всички в 1 болница, не мислите ли?





Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: Яpocтeн]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано27.01.08 17:28



А ти къде си чувал че"всички са в една болница"?Та нали за това има обособени отделения,за лекуване на ХИВ серопозитивни.Но да ти кажа май не е много удачен този вариант.Представи си какво става-отделението се напълва,един е с грип,друг с туберкулоза,трети с Херпес зостер....И понеже и 3-те изброени са доста заразни,се започва една хубава обмяна на вирусчета помежду болните.И представяш ли си какво се случва-както е пълно отделението,20 човека си имат по 3 различни вирусчета.И....който оцелее



--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.

Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: bat_out_of_hell]  
АвторЯpocтeн (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 18:33



Не мога да разбера какво изисквате. Да се посещават болнци лез дасе казва за наличие. По тоя начин, ако някойс тежка туберколоза, пневмония или грип отиде при някой ХИВ позитивен и си трае, тъй като не е длъжен секи сам трябва да се пази, и пият от една чаша, чиния, лъжици и други. Това споредвас?



Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: Яpocтeн]  
Автор bat_out_of_hell (ентусиаст)
Публикувано27.01.08 20:39



Tи пък да не мислиш че всеки казва когато е болен от нещо?На всичко отгоре има много бацили и вируси на които здрав човек дори не би обърнал внимание,но за ХИВ серопозитивен могат да бъдат фатални.Така че наистина всеки сам трябва да се пази.

--------------------
Живей СЕГА,защото ВЧЕРА вече е минало,а УТРЕ може и да не дойде.


Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: bat_out_of_hell]  
АвторZarko (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 10:48



виж според мен без дад давам доагнози този с повредената клавиатура има и къде, къде по сериозни заболявания. Самия факт, че не ги лекува, а даже и не е ходил на лекар за тях, е показаттелен, че е типичен пример за поговорката: Крадеца вика дъжте крадеца.



Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: Zarko]  
АвторЯpocтeн (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 10:54



Аз пък мисля че ти си ХИВ Позитивен далеч по зле от останалите с СПИН. Щом ще си говорим така..



Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: Яpocтeн]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано28.01.08 21:21



Бе момче неграмотно.
Поне се опитай да се разбира смисъла на писанията ти.
Сега и чрез интерполация (моля, да не се разбира, че има нещо общо с полюция

) това е трудно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.