Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 26.09.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: no one]  
АвторЯpocтeн (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 22:18



Тва значи че трябва да ти се построи стая и да седиш в нея като не издаваш неща от личния си живот? Същото е но тук не говорим за дпуги а за ХИВ ПОЗИТИВНИ



Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: Яpocтeн]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 22:47



Я прочети, малко повече материали за СПИН и ХИВ. И тогава се изказвай. Успя да ме издразниш само от едно първо и случайно прочитане на темата. Първо разводни хубавият разговор на хората. Второ пишеш неграмотно, което достатъчно говори за теб и трето по закон никой не е длъжен да обявява ХИВ статуса си, ясно. Отговорност на всеки човек е да се предпазва...

Редактирано от Fireee на 26.01.08 13:50.



Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: Mila]  
АвторЯpocтeн (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 00:09



Ми тогава и никой не е длъжен да те лекува



Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: Яpocтeн]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано24.01.08 09:23



Бе ти що пишеш с няколко ника тука да питам аз тебе.
Хем те бъзикнах за "салона" и пак не схвана.
Съвсем случайно се пише точно така и от "някой" си и от "nqkoy" си още един.
Каква е вероятността да е случайно 3 души в България в един и същ момент, в един и същи форум как се нарича мястото където работи специалиста (лекаря) по дентална медицина (стоматолога, зъболекаря, пломбослагача

).
Знаеш ли. Никой тука не те взема на сериозно и така ще продължи мнооого дълго. Имаме си богат опит с "новатори" като тебе бъкани с претенции.



Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: no one]  
АвторЯpocтeн (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 13:11



Не знам за какво говориш въпроса ми е в сила..



Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: no one]  
АвторMila (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 00:58



Така.... значи никой не е длъжиен да ме лекува ???!!!????? Е сега каза най-голямата простотия и затвърди мнението на всички в този форум... Да никой не е длъжен да ме лекува, но не аз съм избрала лекарската професия и ако лекуват избирателно и не спазват елементарна хигиена, не аз съм виновна, а онези, които като си видя какво ми отдържат от заплатата за здравни осигуровки....и лекарите, които могат да ме заразят , като едното нищо, ако са толкова неграмотни, за колкото ги смяташ



Тема къв въпрос бе вивариум?нови [re: Яpocтeн]  
АвторCoлeймaн (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 08:42



ясно е че с женка ти сте заразени с кво ли не и изследвания за това нямате. Бъкате от бацили и сте много нещастни щото някоя я е праскал наволя, са се опитваш да си го изкарваш на някой друг!



Тема Re: къв въпрос бе вивариум?нови [re: Coлeймaн]  
АвторЯpocтeн (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 11:36



Не ме засягаш връзката ни е много добра благодаря на БОга за това а ти като си такова зависливо петле .... Нямам кво да говоря за теб ти си сбъркан от проблеми така че не пиши повече



Редактирано от Fireee на 26.01.08 13:49.



Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: Яpocтeн]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано26.01.08 08:30



И кой въпрос ти е в сила?
Инструкциите към всички позитивни с които се появи тука и те ли!

Виж кво.
Хич не ми пука за сексуалния ти живот.
Хич не ми пука и дали понеже имаш хронифициращи хемороиди си се нарекъл Яростен.
Само не искам да чета недоразумения от недоразумения.



Тема Re: Медицинско обслужване-грозната истинанови [re: no one]  
Авторзapko (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 10:49



да бе тоя с личните му драми го четем вече цяла година. Добре че поне можем да отсеем някои проблеми и предизвикателства на българското общество чиито представител е. А именнно, в него има хора които са отрицателно настроени срещу други хора, само и само за това че са носители на някакво заболяване. За тях пречките не са самото заболяване, а категориите от хора. С две думи липсата на морал и ценности в следствие на некоректно възпитание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.