Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 27.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: пак да повторянови [re: Aнo]  
Автор beizbolista (sportistche)
Публикувано01.09.06 17:25



Хех аз принцеската още не я познавах тогава


А питах съвсем друго свързано с книгата,което ми беше неясно ае мълчи вече!

Само Бог може да ме съди!

Тема Re: пак да повторянови [re: beizbolista]  
Автор Aнo (Анонимната)
Публикувано02.09.06 10:01



О определено, ще млъкна, след катъо умственият ти е неспособен да възприеме високоителигентна написана брошура, та питаш за нея по форуми, и организиции които се занивават с хив и спин. Ако самия ти генекологк, хората от форумите и организациите не са ти обяснили, то не виждам аз що трявбна да те светвам на това и онова. Сега доволен ли си?



Тема Re: пак да повторянови [re: Aнo]  
Автор beizbolista (sportistche)
Публикувано02.09.06 10:35



НаркомАно,спри се.
Питах Юлчето по въпроса,който ме вълнуваше,от теб мнение не искам и нека да ти кажа нещо-и за в бъдеще няма да искам.
Не ме вълнува драйфала ли си,друсала ли си,срала ли си,или всичките тези действия на веднъж.
Вече ми писна да ти слизам на наркоманското и невъзпитано ниво ,държиш се все едно не си отгледана от хора,а си откърмена от вълчица в гората!
Писна ми да разпитваш като обезумяла ама изневерявал ли съм на жена ми,ама хив позитивен ли съм,ама защо ако не съм влизам тука.Ми влизам защото ме вълнува тематиката на форума и няма да спра защото някоя си там в състояние на делириум ми рови в личния живот.Ми Хив негативен мъж съм на 26 години,който живее с приятелката си,бивш спортист в момента работещ като офис мениджър във фирма,която се занимава с рекламна дейност.Сега доволна ли си?Много се надявам инфото да те задоволи,понеже ми писна да ти давам лични обяснения.Капиш?

Само Бог може да ме съди!


Тема За последен пътнови [re: Aнo]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано02.09.06 10:39



ви предупреждавам и двамата да спрете с личните нападки. Тези отношения си ги уточнявайте на лични бележки или както искате, ма не занимавайте хората тук със себе си и отношенията помежду ви.
Отсега нататък ще трия такива постинги без предупреждение, да си знаете, да няма хър-мър.
Пишете по темата!



In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: За последен пътнови [re: julkata_]  
Автор beizbolista (sportistche)
Публикувано02.09.06 10:42



Аз съм съгласен,Юлке!
Написах всичко за да спре да ме разпитва!
Край,спирам!

Само Бог може да ме съди!


Тема Re: децата и СПИНнови [re: socialen_rabotnik]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано25.12.20 12:40



коя общност?



Тема Re: Това би билонови [re: sometimes_somewhere]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано25.12.20 12:42



е, да, преводачите са все и вся, всичко знаят и се врат да осиновяват деца, обаче пишат в интересни клубове. мда.


Broken Hands * 2015



Тема Re: децата и СПИНнови [re: no one]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано25.12.20 12:43



ти какво дириш тука?
нещо не ти се вижда профила - да не си оно?



Тема Re: Това би билонови [re: Aнo]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано25.12.20 12:45



що се правиш на интересна Ано...
бегай в клуб любоф и си активирай снимките, вместо да четеш морал на другите.


Broken Hands * 2015




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.