Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 04.07.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За всички нерегистрирани-ПРОЧЕТЕТЕ!  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано11.08.06 22:36



От известно време в клуба не могат да пускат нови теми нерегистрирани потребители. За съжаление това е клуб, в който пишеха предимно такива хора. Разбирам, че за тук новото въведение не е много удобно, но това е положението.
Имате два варианта:
1.Да се регистрирате. Не отнема повече от 3 минути и не се изискват лични данни, освен e-mail, който също може да регистрирате за 3 минутки специално за случая.
2.Да задавате въпросите си в тази тема. При натрупването на много такива ще бъдат отделяни от мен в нови теми по поставените въпроси.

Надявам се, че така ще се улеснят тези, които предпочитат да бъдат съвсем анонимни и нерегистрирани тук, но искат да обсъдят нещо.

In joy and sorrow my home's in your arms...


Тема При операциянови [re: julkata_]  
Авторpiw (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 14:58



zdraveite
sigurno se e obsujdala taq tema po-rano, no ako e vazmojno da mi kajete - kogato se vliza v bolnica za nqkakva operacia, pravqt li se izsledvania i za SPIN ? toest moje li da se razbere dali si seropozitiven, samo zashtoto trqbva da te operirat?
blagodarq predvaritelno

Редактирано от julkata_ на 27.08.06 10:14.



Тема Re: da pitamнови [re: piw]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано25.08.06 18:58



Не, не можеш да разбереш случайно. Само при трансплантация правят задължително тест. Иначе никой не може да те задължи или да ти прави без да знаеш, та после да те "изненадат"



In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: da pitamнови [re: julkata_]  
Автор beizbolista (sportistche)
Публикувано01.09.06 17:27



Правят криминални тестове обаче за зла съдба



Само Бог може да ме съди!

Тема Re: da pitamнови [re: julkata_]  
АвторЛ (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 00:56



Задължително правим изследване за HIV и АuAg при влизане в болница за операция.




Тема Re: da pitamнови [re: Л]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано19.11.06 15:02



На никой от познатите ми, оперирани наскоро, не са правили такъв тест. И на ХИВ-серопозитивни не са казали, че са позитивни /при операция/.
Ето какво казват в клуб "Медицина":

Редактирано от julkata_ на 19.11.06 15:06.



Тема Re: da pitamнови [re: Л]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано19.11.06 22:19



Значи извършвате закононарушение.
Я си кажи къде е това, че да е ясно къде са поредните предпочитащи за са неграмотни и нагли.

Ех, Томов да ми падне!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.