Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 21.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема do julka  
АвторAnonimna (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 11:41



здрасти жулка !
тук във форума доста ме объркаха, аз пратхи две теми на който ми се дадоха такива отговори, че не зная какво да мисля вече!
темите са питанка ? и целувка и спин
при положение, че нямам отворени рани в иоколо устата и момчето с което съм се целувала също, не съм болна от туберкулоза, за невго не знам, но ако е болен ще си личи
защо така се ивъртват нещата, 4е да се притеснявам след като няма повод?
единственото нещо, което ме притесни е, че по това време някъде ми излезе херпес предполагам симплекс на дясната плешка, но тогава ми бе отслабнала имунната система понейе не съм се хранила, какво да прая? :((((((((



Тема Re: do julkaнови [re: Anonimna]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано27.05.06 15:08



Не се притеснявай за ХИВ. Щом не е имало кървене значи не е възможно да стане инфектиране.
Това относно туберкулозата беше просто уточнение от страна на Ано, че не се изразяваш правилно.
Не е правилно да се заразиш "със СПИН", а "с ХИВ". ХИВ е вирусът, СПИН е синдром който се проявява при вече заразени с ХИВ хора. Тоест, ако си ХИВ-серопозитивна, след време може да се стигне до СПИН, но не и в момента на задаване на въпроса, който би трябвало да пита дали може да си се инфектирала с ХИВ по този начин.
Моят отговор е: при този случай, при целувка без наличие на кървене, не бива да се притесняваш за ХИВ.
Херпесът ти вече е друго нещо, за него можеш да отидеш на специалист вирусолог, за да ти каже какво да го правиш, в случай че се появява често.

In joy and sorrow my home's in your arms...


Тема Re: do julkaнови [re: julkata_]  
АвторAnonimna (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 17:58



да, извинявам се, че съм казала спин !
обаче така ме притесниха тук, че ми се изпотиха изведъж ръцете и ме заболя гърлото, а знам, че няма от какво да се плаша,
дори и той ако е имал кръв в устата в този момент, а аз не пак мисля, че не мога да се заразя нали и как мога да разбера дали лигавицата ми не е наранена?



Тема Re: do julkaнови [re: Anonimna]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано27.05.06 18:20



Не се притеснявай. При тази ситуация, за да стане инфектиране, трябва да е имало повечко кръв, защото там има и слюнка, която се смесва с кръвта и рискът намалява още повече.
Смятам, че ако ти кървят венците или имаш рани в устата от които е текло кръв, ще знаеш

In joy and sorrow my home's in your arms...


Тема Re: do julkaнови [re: julkata_]  
АвторAnonimna (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 18:57



да нямам ранички, а той по устата също е сега за венците нс съм сигурна не сам го изследвала, обаче наистина гърлото ме заболя ужасно и понеже страха ми е много голям от изследване не мога да се престраша предполагам, 4е всичко е на онзи страх, който изпитвам в момента..+ това не се знае дали той е хив+,
и ме побърква това чувство, до сега съм била само с едно момче и то винаги е било с презерватив, а и той е бил само с мен
и сега да прихвана нещо от целувка само е направо нечовешко



Тема Re: do julkaнови [re: Anonimna]  
Автор mustang GT (auto tuner)
Публикувано27.05.06 19:15



Тук със страха мога да ти помогна аз!
при мен вече минаха 6 близо 7 месеца, от контакта ми с презерватив!
А аз още се притеснявам а имам 2 отрицателни теста, но въпреки това.....
Затова мога да те посаветвам да си направиш тест, лошо няма!
Лошо е да си внушиш нещо, както направих аз и редовно си ме стяга гърлото мен



Тема Re: do julkaнови [re: mustang GT]  
Авторanonimna (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 19:19



ama az znam `e nqmam повод за притеснение при теЗИ обстоятелства и пак си ме тресе и сега като ме заболя гърлото вече не знам къде се намирам, много ме е страх...



Тема Re: do julkaнови [re: anonimna]  
Автор mustang GT (auto tuner)
Публикувано27.05.06 19:24



познато ми е това усещане
от София ли си? Защо не отидеш да си направиш един тест?



Тема Re: do julkaнови [re: mustang GT]  
АвторAнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 19:32



за6тото изпитвам голям страх мен сега ме тресе, а след това до като 4акам представя6 ли си какво 6те ми е?
понякога си казвам, 4е съм мно "тъпа", защото от това, което съм из4ела виждам, 4е няма за какво да се притеснявам, аз не прихващам просто, голяма параноичка съм, всеки денс и 4акам да ме заболи гърлото и то ме заболя, след толкова чакане как да не дойде да му се невиди



Тема Re: do julkaнови [re: Aнoнимнa]  
Автор mustang GT (auto tuner)
Публикувано27.05.06 19:35



теста става за 5-10мин, повярвай минават страшно бързо!
Имаш ли ICQ? Ако искаш може да обменим ценни съвети, аз съм също като теб, тя Юлката знае едно време само и досаждах с мойте тъпотий и никой до днес неможе да ме убеди на 100% че съм ок, въпреки тези резултати




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.