Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 04.07.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема въпрос за GPнови  
АвторHlV+ (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 13:03



Здравейте, искам да попитам и тук, някой знае ли GP - личен лекар, в София, който да е навътре с нещата при хората с HIV+?
Мерси много!



Тема Re: въпрос за GPнови [re: HlV+]  
Автор no one (непознат)
Публикувано03.04.06 13:37



Ако е за теб или приятел с проблема, регистрирай се и на лични бележки мога да ти дам адрес на който да пишеш. Или дай ел. поща за целта.
Не си прави труда ако е просто любопитство.
И да ти кажа, не си прав за това което си писал в другата тема.

Е да, ама не!


Тема Към no oneнови [re: no one]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано03.04.06 13:53



В коя тема?

Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път...


Тема Re: Към no oneнови [re: julkata_]  
Автор no one (непознат)
Публикувано03.04.06 13:59



В "питане" е, аз му казах и там това.

Е да, ама не!


Тема Re: Към no oneнови [re: no one]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано03.04.06 14:01



Или аз съм кьорава, или в "питане" не е писал човек с такъв ник

Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път...


Тема Re: въпрос за GPнови [re: no one]  
АвторHlV+ (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 14:05



виж така няма да стане. Не искам регистрация, и тука ли трябва анонимността да бъде броена и контролирана???
Достатъчно вече се регистрирах на 100 места. На всякъде вече ме знаят, а сестрите в 1ва градска като ме видят си шушукат зад гърба ми. Ако знаеш GP пиши тук, ако не знаеш, все ще си намеря със или без твоята помощ!
Ако не може да отговориш на конкретния въпрос, моля по-добре нищо не пиши!



Тема Re: въпрос за GPнови [re: HlV+]  
Автор no one (непознат)
Публикувано03.04.06 15:59



Монетата си има две страни, аз също нямам право тук да давам публичност на адреса. А та теб нищо не ти пречи да си регистрираш един маил за целта. И пак си анонимен, и пак аз не мога да те хвана ако си ме излъгал.
Затова нещо не ми връзва реакцията ти. Искам да помогна и мога, но ...
Просто щях да ти дам връзка с хора имащи общо с тоя проблем и с тях да си поговориш. А това, че ще си намериш някой случаен, какъв е проблема, ако си здравно-осигурен. Ти искаше някое GP, което вече си е било главата с проблема.

Е да, ама не!

Редактирано от no one на 03.04.06 16:01.



Тема Re: въпрос за GPнови [re: no one]  
АвторAno (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 16:42



жив пример си за типично байганьовско поведение. Мисля че някой е попитал за нещо, а ти се правиш на важен. Изинявай че съм се объркала, но от кога адресите на GPтата са тайна? чета от одавна тук, и се чудя, ти за каква влизаш в този клуб? Ти не искаш да помогнеш на никой. Ако искаше да беше помогнал, а не дапишеш постинг след постинг.

Аз за съжаление, не знам личен лекар който има такива пациенти. Мога да кажа обаче че медицинските сестри, масово взимат кръв без никакви предпазни средства.



Тема Относно GP-то,нови [re: HlV+]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано03.04.06 16:42



мисля, че никой няма да е доволен да види координатите и името си във форум като такъв, който е компетентен и лекува ХИВ+ пациенти. Главната причина е, че този лекар може да загуби голяма част от пациентите си, тъй като в България все още хората не са наясно по много въпроси свързани с ХИВ/СПИН.
Тук всички искаме да останем анонимни и СМЕ анонимни. Едва ли някой би писал в този клуб ако има опасност да се разкрие самоличността му. Изборът е твой, но аз ти гарантирам, че чрез една такава регистрация няма начин да се установи твоята самоличност.

Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път...


Тема Re: въпрос за GPнови [re: Ano]  
Автор no one (непознат)
Публикувано03.04.06 16:59



Мерси за оценката. Свикнал съм и на по-лоши, но поне са от хора пребиваща тук за спорта и нямащи нужда от помощ. Но модераторката ти каза, защо е така. И няма нужда от повече обосновка.
Мога да ти помогна и няма смисъл да се дърлим така. И ти казах как. В abv.bg или mail.bg регистрацията е за минутка и няма как да те открия.

Е да, ама не!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.