Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 23.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Тема ТОЗИ ФОРУМ НЕ Е НУЖЕН  
Автор no one (непознат)
Публикувано20.01.06 11:02



Не мислите така ли!

И защо не мислите!
Може би, защото не сте прочели какво се случва в него. Затова е!
Тук не се отговаря на зададени въпроси. Тук не се обръща внимание на нуждаещите се от съвет и информация. Тук се спори за глупости и се мерят пишк.., дори от тези които ги нямат. Говори се за всичко друго, но не и по темата. И кому е нужен тогава. В този си вид не и тук. Това не е ВЗАИМОПОМОЩ, след като ще прочетеш на питане от притеснен човек, дори и че СПИН няма.
Предлагам форума и темата да се раздели на най-малко 2 потока: приемащи и неприемащи официалната теория за СПИН. Така всеки ще може да прочете на спокойствие каквото пожелае без излишни нерви и от двете страни на спора да си състави собствено мнение. Както и разбира се по свой избор да търси информация и съвети от тях .

Ще помоля модераторката за известно време да постави този пост на предно място за да се вижда лесно дори и без нови мнения в него. Дано посетителите се покажат активни и се вземе решение полезно за това замиращо място.

Редактирано от no one на 20.01.06 11:16.



Тема Re: ТОЗИ ФОРУМ НЕ Е НУЖЕНнови [re: no one]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано20.01.06 13:09



Преди известно време сложих тема "Чекмедже", като се надявах повече хора да дават информация там и четящите да преценят кое да приемат. За съжаление това не стана, но още не е късно. Преди няколко дни пуснах друга тема към пишещите и плюещите и уточних, че ще се трият писания не по темата когато има зададен въпрос.
Наистина двете страни трябва да се разграничават от човек, който задава въпрос тук без да е прочел другите теми и да знае нещо по въпроса. Аз ще помисля по въпроса как да се разделят темите така, че да не се бъркат двете гледни точки. Очаквам предложения и от пишещите тук.

Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път...

Редактирано от julkata_ на 20.01.06 13:11.



Тема Re: ТОЗИ ФОРУМ НЕ Е НУЖЕНнови [re: julkata_]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано21.01.06 00:55



Не може този клуб да се раздели. Практически е невъзможно. Просто ще се спазват правилата, които поставих и в другата тема-ще трия мнения не по темата и това важи с голяма сила за темите, които са с цел задаване на въпрос от притеснен човек. Това е клуб за взаимопомощ, наистина, а не арена за изява на злоба и конфликти с повод и без повод. Пък тук някои хора само си търсят повод да се изкажат, хич не са за да помагат, така че ще минем на варианта триене в случай на неспазване на тези правила.

Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път...


Тема Сериозно?нови [re: no one]  
Авторsometimes_somewhere (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 01:30



Драги но оне- поодходяща тема, ала не виждам предложение от твоя страна как да се раздели форума на две полярни страни...
Освен това никовете, с които хората питат- търсещ, страх ме е, притеснена... и т.н. не показват ''замрялост'' на форума. А, и питащите благодарят. Знаеш ли, някои хора идват тук просто за морална подкрепа, за успокоение, докато им дойдат резултатите... И това Е нещо.
Това с пишк* не знам защо го намеси, както и за тея дето ги нямали...Отново призовавам към толерантност.
М.



Тема Re: Сериозно?нови [re: sometimes_somewhere]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано21.01.06 12:23



Ами в крайна сметка който иска ще чете и ще пише тук, който не иска няма. То е въпрос на избор. Пък форумът не може да се раздели, ако някой от двата лагера иска да спори, нека пусне нова тема. За въпросите вече казах-на тях ще се гледа по друг начин.

Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път...


Тема Re: ТОЗИ ФОРУМ НЕ Е НУЖЕНнови [re: no one]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 20:01



Форумът си е много полезен!!!
Води се демократичен дебат (може и малко по-демократичен).

ТУК НЕ Е КЛИНИКА!!! Могат да се дават само съвети, но те не са професионални и институционални!

Тук директори не ни трябват, да ни казват какво да правим и мислим!

Имаме си една "директорка", която слава Богу се оказа твърде разумна.
Стига ни толкова.

Самоубийствените мисли са сатанински мисли! Не им се връзвайте!



Тема Re: Сериозно?нови [re: sometimes_somewhere]  
Автор no one (непознат)
Публикувано22.01.06 11:59



Това за пишк..та е известна приказка съдържаща алегория.
Не е нужно да го приемаш буквално и да се дразниш на анатомия.
Предложение как да стане не мога да дам доколкото не познавам възможностите за администрация. Но нуждата от някакво решение е налице.

А колкото до питащите не малко от тях са изгонвани буквално от срещаните тук страсти. Отречи го, ако можеш.



Тема Re: ТОЗИ ФОРУМ НЕ Е НУЖЕНнови [re: Tomov]  
Автор no one (непознат)
Публикувано22.01.06 12:11



Имало и един доволен, ама не съвсем от "мястото".

Това за сатаната и възвишените му заключения не го разбрах, защо е тук. Нещо като "вервам в това" ли е.

А за клиниката си прав, притеснен посетител тук, може да поиска да се самоубие, но и това се оказва забранено.



Тема Re: Сериозно?нови [re: no one]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано22.01.06 13:01



Вече казах, няма възможност клубът да се разцепи на две. На практика не може да се осъществи това. Казах и какво е решението според мен - по-строго придържане към определената тема в която се пише. Така мисля, че ще има резултат. Другото нещо е като се спори да се спори с доказателства, а не само с празни приказки, тоест спорът да бъде обоснован.
Иначе от този форум има нужда както за притеснените хора, така и за тези, които се интересуват от темата просто ей така. Трябва да сме толерантни с хората които задават въпроси, а и между нас си. Тук повечето хора направо питат, без дори да са чели по въпроса, така е по-лесно. Затова е най-добре като им пишем отговор да сме изчерпателни откъм собствената си гледна точка. Решението е следното:
-Да се пише строго по темата, особено когато има зададен въпрос. Ако не-ще се забърсва
-Да се трият безсмислени изказвания, които целят само и единствено подигравка или обида. Имаше такива и по мой адрес, ама ги оставих, за да не кажете после, че трия избирателно
-Всяко изказване от постоянните посетители на клуба да бъде максимално разбираемо и ясно като изказване, така че човекът който пита да може да разбере коя теория да избере.
Според мен това е решението. Малко се повтарям, ама вече ги казах многократно тези неща и искам да се разберат.

Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.