Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 09.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Полеви тестнови  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано25.11.05 11:37



http://bbs.dir.bg/_wm/library/item.php?did=1686&df=8&dflid=3
Материала е заемка от друф форум; едно момче отвърна любезно на молбата ми за повече информация на тема полеви тестове.

Най-сигурния знак за съществуване на извънземен интелект е, че носителите му не контакуват с нас.


Тема Re: Полеви тестнови [re: Tomov]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано25.11.05 22:39



Преуморена съм да чета допълнително като само чета тъй или иначе, ала би ли ми обяснил съвсем накратко разликите в имунните системи на хетеро и хомосексуалните?

Най-сигурния знак за съществуване на извънземен интелект е, че носителите му не контакуват с нас.


Тема Re: Полеви тестнови [re: sometimes_somewhere]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 07:25



Там е разковничето, Археоложке.

Абстрахирай се от схващането, че хомосексуален означава само сексуално поведение и психика! Пък ако този термин е жигосан в съзнанието на хората с такъв смисъл, нека го игнорираме и да използваме буквосъчетанието като омоним на въпросната думичка!



Тема Re: Полеви тестнови [re: sometimes_somewhere]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 14:25



А може би те използвам за водене на публичен диалог, а тези които могат да разберат, имат необходимите познания, интересуват се и не се отказват лесно, ще разберат.

Все пак имаме допирна точка - и двамата харесваме жени.
Но ето ти един въпрос: Ако въобще би могла да харесаш мъж, не би ли
предпочела гей (в общоприетия смисъл), защото е по-женствен?
Питам те това, за да покажа пред "съдебните заседатели" симпатиите ти
към една от страните.



Тема Re: Полеви тестнови [re: Tomov]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано26.11.05 16:15



Само дето диалога взе съвсем да се отплесва в далечна посока. Аз пиша за хомосексуалност и спин, което има място във форума. Ти от друга страна ме питаш дали харесвам мъже! Ам, то ''съдебните заседатели,'' (които и да са) може да се интересуват и коя е приятелката ми, това мен какво ме касае?
Последно- гейовете не са по - женствени, има ги всякакви, както и лесбийките не са само мъжкарани, а има много нежни момичета. И какъв е общоприетия смисъл да бъдеш гей? Свят пъстър, хора всякакви. Та спри да приказваш небивалици за хомосексуалните като не ги познаваш. Замирисва на дискриминация, което пък противоречи на правилата на клуба.

Най-сигурния знак за съществуване на извънземен интелект е, че носителите му не контакуват с нас.


Тема Re: Полеви тестнови [re: sometimes_somewhere]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано26.11.05 16:27



Така де, това кой каква сексуална ориентация има си е въпрос на персонален избор, на мен хем ми прилича на дискриминация, хем на намеса в личния живот....



Тема Re: Полеви тестнови [re: sometimes_somewhere]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 18:37



"Аз пиша за хомосексуалност и спин, което има място във форума."

Може ли по-конкретно? Каква е връзката между хомосексуалност и СПИН?
Какво е биологичното обяснение?
.................................................................................


Не е нужно лесбийките да са ариергард на...!



Тема Re: Полеви тестнови [re: Tomov]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано26.11.05 18:44



Разбира се, че може по конкретно, аз цял линк ти пратих за лесбийките и спина. Биологично обяснение не виждам изобщо за връзката между двете. Както вече казах различния вид сексуални практики води до различен риск при лесбийки, гейове, и хетеросексуални. Ти каква биологична връзка виждаш?

Най-сигурния знак за съществуване на извънземен интелект е, че носителите му не контакуват с нас.


Тема Re: Полеви тестнови [re: sometimes_somewhere]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 19:53



Ти сама каза, че не се чувстваш по-застрашена. Това е така.

А причината за "***-рака" е в биологията на ***овете.
На онзи сайт с тестовете в полезрението ни изпъкват MSM.
Какво прави MSMовете толкова податливи на "HIV"?
Креватните им изпълнения? Много повече жени се таковат отзад, ама...
Та чакам отговор!



Тема Re: Полеви тестнови [re: Tomov]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано26.11.05 20:16



Томов, не съм чувала много жени, които да харесват анален секс. А, хетеро приятелки имам бол. По биологични причини един мъж може да изпита по- голямо удоволствие от анален секс (отколкото нормален) тъй като се стимулира простатата жлеза. При жените този момент го няма и затова една хетеросексуална жена не би изпитала същото удоволствие. И ето ти го отговора, жените правят по - рядко анален секс, от колкото гейовете, а той е рисков. Няма никаква биология на гейовете, а на мъжката анатомия, която дава възможност за удоволствие от този секс. Още уроци, или продължаваш да твърдиш, че има анатомия на гейовете. Ако го твърдиш чакам аргументи. Искам да отбележа, че за втори път днес говориш обидно за хомосексуалното общество, и невиждам връзка с тема спин в коментарите ти. Гей рак няма. Това е обида използвана от теб.

Най-сигурния знак за съществуване на извънземен интелект е, че носителите му не контакуват с нас.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.