Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 28.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кой е MiCh?нови  
АвторMichael (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 14:15



Искам да знам кой е MiCh,защо присъства във всички форуми,защо мнението му е навсякъде,откъде черпа знанията си,Hiv позитивен ли е?Дебело искам да подчертая,че не се заяждам,просто искам да знам кой е той!



Тема Re: Кой е MiCh?нови [re: Michael]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано13.10.05 18:25



Мич си е Мич и е компетентен, това не е ли достатъчно? Лично аз не съм забелязала някой друг да отговаря толкова качествено на въпросите на хората тук. Знам, че Томов ще каже друго, но той пък е "компетентен" относно гей обществото и набляга на това, а полза голяма не виждам. И гледам съвсем реално на нещата!



Тема Re: Кой е MiCh?нови [re: Michael]  
АвторMiCh (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 19:56



С необходимото чувство за хумор към интереса и начина на задаване на въпроса, ще кажа само, че отдавна съм разкрит.
И ако проследиш темите в този форум няма да има нужда да питаш така.

Виж и в: www.aidsbg.info



Тема Re: Кой е MiCh?нови [re: Michael]  
АвторMKП (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 20:04



Не знам кой е Мич, но едва ли това е най-важното. Факт е, че няколко пъти в този форум (а и в неговия) съм задавал въпроси свързани с ХИВ, чиито отговори впоследсвтие са се оказвали верни.
Убеден съм само в едно - този човек знае много и помага на хората!



Тема Re: Кой е MiCh?нови [re: julkata_]  
АвторMich_ae_la (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 01:28



Ne me interesuva na Tomov mnenieto,nikak daje,valnuva me MiCh!
Mersi za saita,MiCh,shte te chakam tam.....
MICH_AE_LA



Тема Re: Кой е MiCh?нови [re: MiCh]  
АвторMiCh_ae_la (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 02:34



***************?!Tova si ti,MiCh,taka li?Napravih si analogiq ot inicialite..Vlqzoh v saita i go cheta dosega,izchetoh vsichkite ti mneniq...Ti si ujasno intriguvashta i interesna lichnost.......

Редактирано от julkata_ на 02.02.06 21:36.



Тема Re: Кой е MiCh? [re: MKП]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 15:42



Дай примери, ако обичаш!



Тема Re: Кой е MiCh?нови [re: Tomov]  
АвторMишeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 16:29



Задавайки въпроса си тук силно се надявах да не те видя в темата си,Томов!
Като ти видях мненията досега,отправени към Мич,когото много уважавам,не мисля да се явя в този форум отново.Така,че хокай ме на воля..мнението и обидите на хора с психични отклонения не ме трогват!Само един ненормалник може да си позволи да обиди личност като Мич,който е пример за ерудираност,компетентност.Мич е интелигентен човек,които иска само да помогне.Искрено се извинявам,ако интереса ми кам него го е засегнал
МИХАЕЛА



Тема Re: Пример за какво?нови [re: Tomov]  
АвторMKП (Нерегистриран)
Публикувано15.10.05 08:43



Пример за какво да ти дам, Томов? Затова, че Мич е отговарял на въпросите ми? Ти знаеш, че това той го прави. Или искаш пример, че отговорите, които ми е дал са верни? Това пак знаеш, че го е правил.
Според мен ти страдаш от някакъв комплекс за малоценност и злобееш срещу знаещите и можещите. Чрез нестандартни постинги, правейки се на интересен ти харесва да погъделичкаш хората и да ги провокираш с абсурдни и некомпетентни мнения. Как пък не се намери поне един в този форум, който да застане зад теб и да те защити? Но сигурно да си изолиран, отблъскван и нежелан за теб е добре. Бъди жив и здрав!



Тема Re: Пример за какво?нови [re: MKП]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано15.10.05 09:00



Мерси за благопожеланията!

А сега бъди добър, да кажеш с какво ти помогна жлъчният активист-дистрибутор!
Прати те да се изследваш за ХИВ в някое ХЕИ?
Това се намира по-лесно отколкото помощта на нашия многострадален активист.
Юруш към ХЕИ-тата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.