Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 27.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ИМА ЛИ...нови  
Автор distrustful (мнителна)
Публикувано22.09.05 15:49



някакви симптоми по които се разбира заразяване със СПИН, гъбички и другите предавани по полов (не само) път? Ако съм заразена например със СПИН как мога да разбера ако нямам симптоми на влошаване на здравословното състояние и не съм си правила тест. Да кажем че днес съм осъществила рисков сексуален контакт и съм заразена!! Ще разбера ли че съм заразена ако не си направя тест, появяват ли се някакви симптоми /външни-пъпки, петна.. и вътрешни ../ и ако да колко време след безопасния секс се появяват?
Благодаря Ви предварително за мненията и се извинявам, че съм некомпетентна /което никак не е добре/ но именно затова съм тук - за да ми дадете някаква информация



Тема Re: ИМА ЛИ...нови [re: distrustful]  
АвторMiCh (Нерегистриран)
Публикувано22.09.05 22:47



Поразгледай форумите из българско, доста пъти са задавали подобни въпроси и има отговори.
Иначе така както питаш няма как да ти се отговори.
Попитала си за всички полово (и не само) заболявания ...... !!!
Абсурд е някой да ти спретне смислен отговор за цели области.



Тема Re: ИМА ЛИ... [re: MiCh]  
Авторprosto_az (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 19:30



Ne moje da razbere6 dali si zarazena ako ne se podloji6 na test za HIV. Tozi test predstavlqva vzimane na kruv venozno. Ne moje da se sudi po simptomite tui kato vsi4ki simptomi sa prusa6ti za mnogo drugi boletsi, ne samo SPIN. :)



Тема Re: ИМА ЛИ...нови [re: prosto_az]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 20:03



Има някакви митични тестове със слюнка. Правели ги нейде във "Вавилон".

Спинозните боледуват по-често. Обвиняват за това вълшебен "вирус".
...........................................................................


Изследвай се, дали си безвредна за гейове!



Тема Re: ИМА ЛИ...нови [re: Tomov]  
Автор-/- (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 22:56



Аве Томов, гейовете нямат интимни отношения със хетеросексуални, какви ги бълнуваш? Нищо не знаеш, много пишеш. Айде като си имал вземане даване със хомосексуални пиши, тогава сте разискваме темата на друго ниво.
-/-



Тема Re: ИМА ЛИ...нови [re: -/-]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 19:16



Искаш да кажеш с жени?
Много грешиш.
Гейовете също се блазнят от жени.
Но нека разглеждаме гейовете не като сексуално поведение, а като полова същност.
Истинските гейове са избран народ. Те се унаследяват. Тяхното
семе тръгва още от зората на човечеството. Тяхното семе не е
като на другите мъже. Но другите мъже в много редки случаи при условни
и ВОЛЕВИ обстоятелства могат да пораждат семе като тяхното, подобно на техния родоначалник. /Спокойно - преди Авраам е, но снопът от "пръчки" си служи с народ и народи./
Без божествените гейове калта нямаше да се превърне в човек. Те си имат "малки" тайни, а маймуната не може да стане човек по естествения начин. Някога човешките гейове са имали много животински аналози, но
средата се променила и те намаляли драстично и заради хетеросексуалните им събратя. Остатъците само пречат на архигейовете в опазването на тайната.
А "HIV" подяжда и нашите "мили" и "набожни" гейове.
Хайде стига ти толкова и без това ще...



Тема Re: ИМА ЛИ...нови [re: Tomov]  
АвторMiCh (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 19:40



О спасителю наш,
Откъде изпълзя в този тъмен свят създаден от божествени гейове и мразещ обикновените!!

Малллллииииии, колко си луд бе човек!!!!!!!

Заеш ли сладур, искам да финансирам издаването на теорите ти с единственото условие да излезеш с истинските си имена като уважаващ себе си месия и истината !!!
Ще ги разпространим безплатно разбира се! ;)

Обади ми се, знаеш как да ме намериш !



Тема Re: ИМА ЛИ...нови [re: Tomov]  
Автор-/- (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 20:36



Томов, точно хетеросексуални имах предвид. Защото ако последните имат акт с хомосексуални, те вече са би. И да, гей хората нямат връзки с противоположния пол, и мъжете и жените. Та за какво поколение става въпрос? Как се зачева без секс между мъж и жена?? Искам още да ти уточня, че гейовете имат чувства разбираш ли... Те не се събират Само за секс, и няма Само едно ниво във връзките. Или за тебе има??
Пак говориш безумици, които не съществуват в Стария завет. Или ти и на иврит си го прочел? Поздравления, аз още нямам компетенцията! Чакам да ми покажеш доказателства за твърденията ти. Иначе подкрепям MiCH за издаване на бисерите ти, само се чудя тогава къде ще се скриеш от нападки...Не само гей обществото ми и хетеросексуалните няма да могат да поемат толкова безумия.



Тема Re: ИМА ЛИ...нови [re: -/-]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано08.10.05 22:59



Колко крехка била границата между "гей" и "би" и между хетеро и "би"!
Ами ако съм таковал "хомосексуална", "би" ли съм?
Би-би-би, тра-ла-ла, дрън-дрън-дрън...

Нищо не зацепваш, но както и да е.
...................................................................
Тогава ще се готвя за нападки от патки!
........................................

Ако ти се гледа, гледай:





Тема Re: ИМА ЛИ...нови [re: Tomov]  
Автор-/- (Нерегистриран)
Публикувано09.10.05 00:07



Ама наистина стига си дрънкал по теми, където нямаш компетенция. Уверявам те, че лесбийка няма да легне с теб при никакви положения. (А ти май не си би поради изложеното горе, а твърдиш, че и с мъже не спиш. Начи си лунатик дето фантазира.
Не мога да ти отворя сайчето драги че минавам през университетски сървър, надявам се да не е безценно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.