Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 03.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дали съм заразена?нови  
АвторГaлинa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 21:44



Здравейте, преди месец имах полов контакт с едно момче.Правихме го без презерватив.Голяма грешка, сега разбирам колко безотговорно съм постъпила.Тресе ме голяма параноя.От преди няколко месеца малко са ми подути лимфните възли, подути означава, че усещам напрежение, не че видимо има някаква разлика.
Говорих с момчето по заобиколен начин и му казах да използва презервативи с цел да се предпазва от болести и той ми каза .. да аз имам СПИН отивай бързо да се прегледаш и докторите ти ще ти потвърдят.. и скоро ме пита дали не съм си напраивла тест .. попитах защо и той ами каза, ми защото последния път беше много нервна.Не знам какво означава това, но на мен всичко ми е много страшно и сериозно.След като ми заяви, че е болен значи има някакви съмнения за себе си.От някоко седмици ходя като болна, нищо не ме интересува.Не знам как да издържа няколко месеца.
Описвам всичко, за да ме посъветвате какво да правя.На 25г. съм, до скоро живеех с мисълта, че ще бъда майка, ще имам семейство, а то какво ме сполетя.
Въпроса ми е ако си направя тест дали той ще ми даде някаква информация за това дали съм заразена или не.Изчетах всички статии относно HIV, навсякъде пише, че трябва да изминат минумум 6 седмици, добре, но ако няма гаранция какъв е смисъла от тест след 1.5м?!Моля Ви, кажете какво да правя.MIch?



Тема Re: Дали съм заразена?нови [re: Гaлинa]  
АвторMiCh (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 22:36



Е меко казано "момчето ти" не струва без значение дали е болен или не. Ако е минал месец отиди се тестувай, гаранцията не е 100 %, но така или иначе за да се доближиш до такава трябва да чакаш 3 месеца. Отиди да се тестуваш не губиш нищо, вероятността за достоверен резултат е към 80 %.
За лимфните ти възли не мога нищо да коментирам трябва да отидеш на лекар, да ги види, но нали ги имаш от преди контакта с тоя, значи не е от него.
Ако искаш да не ти четат постовете тук и имаш нужда от още нещо пиши ми на: plusandminus@aidsbg.info



Тема Re: Дали съм заразена?нови [re: Гaлинa]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 22:54



Аз ти предлагам да дадеш имената и друга информация за тази гадинка.
Иначе в цялата тази история ти е определена пасивна роля. Просто ще трябва да чакаш тестуването. Бъди спокойна обаче!

Ще бъдеш ли така любезна да разкриеш "вирусоразпространитея"?

Предлагам и на другите съмняващи се да правят това.



Тема Re: Дали съм заразена?нови [re: Tomov]  
АвторГaлинa (Нерегистриран)
Публикувано13.09.05 12:33



Благодаря на Mich и Tomov за отговорите.Опитвам се да се успокоявам и чакам да дойде края на другата седмица, да изминат поне 6 седмици и ще отида да си направя тест ако до тогава не умра от страх.
Tomov, не искам да коментирам и споменавам имена.Всичко ми е много обидно и се чувствам ужасно.Не искам да карам никой да се чувства зле, не съм аз човека, който трябва да съди някой.
Ако съм заразена ще трябва да се примиря вероятно някак си. ако ще мога, не знам.Ужасно е!



Тема Re: Дали съм заразена?нови [re: Гaлинa]  
Автор charlemagne (непознат )
Публикувано13.09.05 14:11



Еми Галина,за кво правите тези дивотии....Ебете се като животни да му се не види...В главата на повечето млади хора днес са само ядене,пиене и секс...
Този нов световен ред имам чувството,че Ви превръща в безмозъчни същества всички...

Все пак,надявам се всичко при теб да е ОК! Дано няма нищо! Но бъди сериозна,по дяволите!



Тема Re: Дали съм заразена?нови [re: charlemagne]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано13.09.05 21:28



Мълчанието на новата "вирусна" жертва!!!

По подобен начин синът-гей става зомби на таткото-гей и братята-гейове.
Синът-гей приема положението си за своя неизбежна карма. Правим допускането, че “гей” не означава сексуално поведение, а наследствена полова специфика индуцирана някога при мъжете и просъществувала в поколението на един мъж.
Участта на геят е да го просветят в гей-тайните или да го отхвърлят, да зачене гей или да няма пряк наследник, да се има с братята си или да погине като ренегат и т.н.



Тема Re: Дали съм заразена?нови [re: Tomov]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано13.09.05 21:37



Абе Томов, тук някой да говори за гейове?! Май си говориш сам... но това е познат симптом при такива като теб.



Тема Re: Дали съм заразена?нови [re: julkata_]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано13.09.05 22:22



Щом трябва и сам ще си "говоря".
...........................................................................
Хора, коя ли е бичувала MiCH с бича за человечеството на 20-ти век?
Или пък кой?
Той пази това в тайна - той укрива престъпници.
Много добродушно си предават този вирус, чак да се чудиш.
Виждал съм многократно свади за някакво безобидно кихане, където не трябва. Виждал съм и за сифилис и др..



Тема Re: Дали съм заразена?нови [re: Tomov]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано13.09.05 22:27



Хайде няма нужда да се бъркаш там където не ти е работа. Това вече е нахалство! Голямо!



Тема Re: Дали съм заразена?нови [re: Tomov]  
АвторMiCh (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 01:02



Томов, по изключение ще използвам името с което се представяш тук.
Очаквам да намериш някой който ме познава да каже лоша дума за мен!
Хайде нали се изявяваш като детектив и демонстрираш способности да намираш информация. Очаквам доказателства, че съм злодей, гей, укривател на престъпници и т.н и т.н твои твърдения.
Хайде скъпи борецо за правда и ред в света, очаквам да покажеш действия, а не твърдения.
Относно какво и за какво си виждал, това само дава представа в каква среда се подвизаваш и защо си се получил такъв. Но защо скъпи не поправиш тази среда която ти е близка, а си се захванал с непонятна за теб.
Обръщам ти внимание, че доскоро беше отрицател на съществуването на проблема СПИН за всички хора, но виждам, че вече охотно използваш изрази от ненавистната ти СПИН-идеология, напр.:"бича за човечеството на 20 век", какво клишенце само. А относно говоренето сам, няма спор, че имаш опит и го умееш, но това е недопустимо тук. Форумчето няма да преименува заради теб, най-много да натрупаш фен клуб от псуващи те.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.