Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 27.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Vнови  
АвторГeй=Пcиxичнo изkpивявaнe (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 23:07



Сори Гей-чета но според мен до един се нуждаете от психо терапия. Сега ще ви кажа и що. Според учените, броят на истинските гейове или така наречените жени в мъжки тела е едва 2-5% от броя на Гей-овете всички останали страдат от разни психози или патии. Следователно не виждам за кви права напират, трябва да им се насрочи час при психолог за им препрограмират програмите в мозъка.
Искам само да кажа още нещо - нямам нищо против сексуалният контакт с мъж дотолкова доколкото става дума за елементарна сексуалност или изпускане на парата, практикувано още от древността и ще се практикува и за в бъдеще. Тук става дума за разширяване на сексуалността, но разни ми ти там гей организации и незнам си кви простотии дето търсят правата на Гей-овете са пълна смешка. ГЕЙОВЕ НЯМА!!! Има само болни хора и едва 2-5% от така наречените гейове дето са всъщност жени с мъжки тела. Да не говорим за това дето да си ГЕЙ е модерно, ше им еба майката не стиа че са болни па трябва и младите хора да заразяват с масовата си психоза.
Такоа животно като гей НЕМА.



Тема Re: Vнови [re: Гeй=Пcиxичнo изkpивя]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано07.09.05 23:15



Ne znam za6to tuk izpluva na preden plan temata za geiovete... stranna rabota. Mnogo zadrusteno ob6testvo imame, na4elo s Tomov.
Purvo, vsi4ki sme svobodni hora i vseki moje da si liaga s kogoto iska.
Vtoro, tuk mai ne e miastoto da obsujdame 6to za 4ovek e geia i dali e normalen ili psihi4no bolen, a klub4eto e za drugi temi4ki.
Treto, za6to vsi4ki govorite za geiovete, toest mujete?Mai edna "jenska liubov" vi haresva, a?! ;)



Тема Re: Vнови [re: julkata_]  
Автор-/- (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 23:31



Ами julkata_ , някои говорим по темата понеже определени забележки са възмутителни. За женската хомосексуалност и аз зададох въпрос ала беше посрещнат с мълчание. Както и други въпроси от рода - защо не харесваме гейове все едно, че не бяха зададени (не само от мен).
-/-



Тема Re: Vнови [re: Гeй=Пcиxичнo изkpивя]  
АвторMiCh (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 01:16



Сбъркал си клубчето скъпи, подобни обръщения нямат читатели тук!
А относно психолозите посочи ми такъв постигнал успехи в лечението на ........ досрамя ме да го кажа

И за да поправим грешката отговори нещо по темата!

СПИН болест по гей-четата ли е само или ходи и по не- ?



Тема Re: Vнови [re: Гeй=Пcиxичнo изkpивя]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 17:31



Гейовете (задниците) сами се срамуват от себе си, а обвиняват
обществото, че ги дискриминирало. Едва ли им е приятно на такива богомерзки твари. Пък като им харесва, нека се чукат, щом "не ценят
женското" (Ценят го те, ценят го!).
Хомосексуалният акт по-скоро би акумулирал омраза между двама партньора, отколкото любов. Има доста случаи в криминалните хроники.

Има обаче ГЕЙОВЕ, които изпитват любов помежду си без да практикуват анален секс. Те рядко формират конкретни любовни двойки. Те формират световна съвкупност. Техните стратези стоят в зародиша на СПИН идеологията. Те лансират и гей движенията. Съвсем естествено (богоугодно) е нормалните мъже да изпитват погнуса и ярост към тази мода изпълнена с фалш.
И гей движенията и СПИН идеологията изпълняват определени функции предимно камуфлажни.
Понякога "гей другари" си позволяват да пристъпят към аналния секс, но "октоподските" им организми биват наказвани с болести. Поради това по-целомъдрените им братя ги порицават доста солено.
Аз като един страничен наблюдател им казвам: Спукайте си задниците от ебане и никакви жени! Ама не са прости мамонковците, имат интеуект - знаят кое е хубау и кое лошаво.



Тема Re: Vнови [re: Tomov]  
Автор-/- (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 18:31



Да ти отговоря и на това "изказване" преди да се отегля към ъгъла. Че щом гейовете харесват жени защо си стремят към партнъори от своя пол? Сигурно имаш предвид, че "тайно" харесват жени, ама нали са "богомерзки твари" , не се чувстват достойни за женско внимание? Демек- що за простотия. Ще те помоля да прегледаш пак криминалните хроники относно домашно насилие при различни видове двойки, че и тука ми се изказваш неподготвен.
Ти кво знаеш за аналния секс? В смисъл, можеш да го критикуваш само ако си опитвал. В частен случай тук- ако си го опитвал с мъж. На изуст не ми приказвай, и без тва си хабя достатъчно от времето с простотиите ти. Ако ти е интересно що го правя- щото така си искам. Интересно ми е докъде води простотията човешка.
Плюс, "не практикуват анален секс"? Ам какъв секс практикуват бе драги? Телефонен? Ей много ги разбираш тия работи.
Чакай сега и тука не схванах. Ква гей мода? Знаеш ли откога съществува хомосексуализма?
Следващата част със гей движенията ми беше толкова абсурдна и смешна, че няма да я коментирам.
Томов, призовавам те да си гледаш живота за пореден път и да спреш да обсебваш форума с гей беседи.
Още веднъж те питам- ЩО НЕ ОТИДЕШ ДА ПОРИЦАЕШ ГЕЙОВЕТЕ В АДАМ И АДАМ? Да видим как ще се измъкнеш сух оттам
И пак чакам отговор.
-/-



Тема Re: V [re: Tomov]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано08.09.05 18:57



Томов, поредната ти изцепка ме втрещи!
"Хомосексуалният акт по-скоро би акумулирал омраза между двама партньора"
Нямам думи, ти май съвсем си изтрещял щом правиш такива изводи. Остави хората да се обичат, каква омраза намесваш тук, щом им харесва нека го правят така.
Предлагам ти следното: "гмурни се" в гей обществото, направи един задълбочен анализ /ако вече не си се гмуркал там разбира се/, пък тогава говори на тази тема. Не можеш да съдиш хората само защото не са като теб и не водят твоя начин на живот. Още по-малко да правиш тъпи умозаключения без покритие и основание.
И наистина, тук не му е мястото, виж как се казва клубчето.



Тема Re: Vнови [re: Tomov]  
АвторMiCh (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 20:08



Т-чо (еди кой си) ,
Как си хем страничен наблюдател, хем експерт по темата, че ни "светваш" и с потресаващ анализ на "проблемните" взаимоотношения!
Боже, боже, колко мъка има на тоя свят- сиреч колко мъчни дела, мъчат некои мозъчета разстроени ;))



Тема Re: Vнови [re: -/-]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 20:29



Истинските гейове в биологически аспект не са като останалите мъже.
Да кажем, че един татко гей (истински) има две синчета, тези две
синчета имат още по две синчета. Демек такто гей става дядо гей, прадядо гей, пра-прадядо гей и т.н.. Във n-тото поколение ще имаме сплотена братска
гей общност. С полимерната си любов и мимикрията сред "еднодневките" тези гей братя могат да разиграват другите. Ако таткото гей (И гей братята помагат!) не даде определени инструкции на синчето гей, то горкото не би го дарило с гей внучета, а само с внучки, ако ще да пробва до дупка по старата и изпитана рецепта.
Да предположим, че Бог, когото толкова много пренебрегвате, има някои по-грандиозни и скрити за някои тайни.
Всъщност аз съм "тъп" и ще спра дотук.
Знам, че всуе ти обяснявам. Ама хайде, нали си ми умница.



Тема Re: Vнови [re: Tomov]  
Автор-/- (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 21:10



За умницата знам, но благодаря все пак.
Между впрочем като чета бележките от известно време (последната на Томов изобщо няма да я коментирам), тук има ли модератор?
-/-




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.