Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 17.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: ХЕИ тестнови [re: V]  
Автор=========== (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 13:38



Az si napravi h profilati4n test v Sofia. Stoli4na XEI.
Ne mi vzeha absolutno nikakvi papri. Vzeha mi kruv ot prusta i 4akah rezultata, koito stana pred men sled ..., shte vi izluja za vremeto, tui kato mi beshe nervno.Pri vsi4ki polojenya po-malko ot 30 min. Pitat koga si roden, obshti neshta za seksualnite ti navitsi i t.n. Posle ti predlagat prezervaitivi i si izlizash s rezultata . Tova e.
Za tezi koito shte si pravyat: Kusmet.



Тема Re: ХЕИ тестнови [re: ===========]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 15:42



Въпросът не е към теб, но произхожда от казаното от теб.

А как тогова се води статистиката за серопозитивните?
Как ще подходят към човека, ако е серопозитивен и ако той, мине
и през други ХЕИта? Нали не е записан в първото?(имаше подобни разсъждения на някой тук)



Тема Re: ХЕИ тестнови [re: V]  
Автор чepнa oвцa (новак)
Публикувано12.01.06 18:51



Тестовете за СПИН в ХЕИ са безплатни за цялата страна!



Тема Re: Бизнес с тестоветенови [re: julkata_]  
Автор чepнa oвцa (новак)
Публикувано12.01.06 19:01



Ало,МУдераторката,
ако обичаш не проявявай преднамерено отношение към равнопоставените
участници във форума.Участвай,ако ти е интересно,но не натрапвай симпатиите и антипатиите си,които не интересуват останалите участници.
Вашето МУдераторско мнение си е лично Ваше и не го натрапвайте на другите,които не се интересуват нито от Вас,нито от мнението Ви.Кой крив,кой прав- ти да не си съдия,че ще съдиш?!Каквото имаш да си разменяш като емоции и мисли с участниците,моля бъди така добра и толерантна и си го прави на друго място.Иначе някой от твоите работодатели може да те вземе или за недостатъчно интелигентна,не че не си де,ами може да сметне,че не се справяш с работата си.Като мед.лице ти казвам-иди при личния си лекар и му покажи всичките си постинги.От там на татък той си знае работата.



Тема Re: Бизнес с тестоветенови [re: чepнa oвцa]  
Автор чepнa oвцa (новак)
Публикувано12.01.06 19:05



МУдераторке,забравих да те сетя, пътьом да поканиш със себе си и оня правия,според теб -Мич.И той да си носи постингите.За СПИН докторите още може да не знаят чак толкова, колкото Вас,обаче от такива като Вас разбират от пръв поглед,още преди да са си отворили устата и да са казали А!



Тема Re: ХЕИ тестнови [re: чepнa oвцa]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано12.01.06 22:31



Алооо, уважаемото медицинско лице не са ли го учили на елементарни медицински неща. Малко се поизложи за пореден път с този "тест за СПИН", ама карай..... ще се направим, че не сме забелязали

Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път...


Тема Re: Бизнес с тестоветенови [re: чepнa oвцa]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано12.01.06 22:47



Явно не си наясно с развитието на форума от известно време насам. Забележи от коя дата нататък се е появило това М до името ми и тогава коментирай. Ако толерирах само мнения на определени личности хич нямаше в първата тема да сложа линковете на Томов, когото ти уважаваш. Не съм на неговото мнение, но с него поне обсъждаме тези въпроси на друго ниво-факти и мнения ПО КОНКРЕТЕН ВЪПРОС. От теб не виждам нищо по темите, само подигравателно отношение. Ще те помоля да спазваш клубните правила, пък ако имаш нещо против моята особа можеш да се обърнеш към администраторите. Ти не си човекът, който ще прецени кой за какво става. Лека вечер!

Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път...


Тема Re: ХЕИ тестнови [re: чepнa oвцa]  
Автор no one (непознат)
Публикувано13.01.06 00:52



Макар да се използва масово у нас "Тест за СПИН" не е коректно, тестът открива ХИВ, чрез регистрацията на антитела развити в организма срещу него.

И ХЕИ-та вече няма бе, казват се РИОКОЗ- Редовни Инспекции от Общоизвестно Корумпираната Охрана на Здравето. Харесва ли се трактовката!
Та това е, казват еб..-учи, и пак, и пак.

Модераторке, трий това ти е работата, не протестирам, липсва ми самочувствие за това.
Така ми се ще да бъда като някой тук. УХА-ХА



Тема Re: Бизнес с тестоветенови [re: julkata_]  
Автор чepнa oвцa (новак)
Публикувано13.01.06 10:45



МУдераторке,добър ден!
случайно ли си пропуснала адреса на администраторите към които ме насочваш?
Това,че у нас и слепите, и глухите разбраха,че ХИВ теста за доказване на СПИН не е достатъчно ефективен и коректен,а ти все още не можеш да схванеш си е твой проблем.Както не можеш да схванеш,че досега ефективно лечение -НЯМА,а само и единствено СИМПТОМАТИЧНО,според проявата на болестта.а другите прилагани медикаменти са само експириментални,някои от които у нас се прилагат без знанието и съгласието на пациента.И някой ден това може да бъде квалифицирано от човечеството като престъпление или просто като експеримент,в който първите паднаха жертви.Въпрос на конюнктура и гледната точка.Малко по-горе г-н "no one" ти го е написал кратко и ясно!Ако можеш да четеш между редовете чети и МИСЛИ!
Когато се научиш да мислиш няма да чакаш баща ти да ти купи колело,ами може да се сетиш как да си купиш сама.
За разлика от теб,въпреки че съм медицински грамотна,да не кажа професионалист не си позволявам така убедително да изземвам функциите на оторизираните лица,т.е.дипломирани лекари със специалности и месторабота,където им плащат точно за това:да консултират,провеждат изследвания и лечение,поставят диагнози и носят отговорност за това.Тъй че,когато някой като нещо пита не бързай да се изказваш неподготвена,а пооизчакай малко,ослушай се,огледай се и ако....не преминава влак премини!,т.е.пиши.
Със здраве



Тема Re: Бизнес с тестоветенови [re: чepнa oвцa]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано13.01.06 10:57



Г-н no one НА ТЕБ е написал някои неща кратко и ясно. А относно администраторите, просто виж кой има едно А вместо моето М и му остави лична бележка.
Това, че си с медицинско образование, като гледам няма голямо значение, доста пъти се издъни в изказванията си. Освен това всеки тук има право на лично мнение, както ти, така и аз. Изразявам своето. Затова се нарича "форум", хората пишат какво мислят.

Тате каза, че ще ми купи колело, ама друг път...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.