Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 28.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Докога виждате???нови  
АвторEBO (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 12:09



и предвиждате че СПИН ще се лекува на 100% ?не може да няма прогнози и логични очаквания



Тема Re: Докога виждате???нови [re: EBO]  
АвторMiCh (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 10:08



Predi 10 godini kazvaha sled 10.
Sega pak prognozirat sled 10.
Ne v tova e vaprosat kakvo kazvat. Ako predi sa bili nepredpazlivi optimisti, to sega sa predpazlivi takiva. Dali shte ima vaksina i okonchatelno lechenie e truden vapros po koyto nyama izlezli sigurni neshta. Za sega nadejdata e da ne se stiga do smart ot SPIN pri veche zarazenite s HIV i tova donyakade e realnost.



Тема Re: Докога виждате???нови [re: MiCh]  
АвторDAS (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 11:48



Ако аз бях болен, щях да се захвана с ДАО!!!



Тема Re: Докога виждате???нови [re: DAS]  
АвторMiCh (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 13:30



Mi probvay, moje i da ti pomogne s neshto vmesto da se vklyuchvash tuk :(



Тема Re: Докога виждате???нови [re: MiCh]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано20.05.05 19:34



Не съм сигурна дали ваксината ще помогне.
Да не забравяме, че някои учени имат сериозни основания да предполагат, че СПИН е възникнал именно след изпробването на експериментална ваксина срещу хепатит Б върху две от най-застрашените целеви групи - наркоманите и хомосексуалистите...



Тема Re: Докога виждате??? [re: Prof.McGonagol]  
АвторMiCh (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 09:16



Тази версия за появата на СПИН ми е убягнала. Би ли ми дала източника и!
Иначе наркомани и хомосексуалисти, както и негрите са популярни цели в този фолклор. :)



Тема Re: Докога виждате???нови [re: MiCh]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано21.05.05 15:48



Доколкото и спомням, и ако не се лъжа, разбира се, източникът на тази информация се цитираше в Световната конспирация срещу здравето на д-р Гълъбов, една книга, която много уважавам. В нея той е събрал, обобщил и превел изключително ценна информация от най-разнообразни, но все достоверни източници като учени, лекари, организаци...



Тема Re: Докога виждате???нови [re: Prof.McGonagol]  
АвторMiCh (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 18:43



Във всичко което ми казваш мирише повече на мистика, към която явно имаш слабост, отколкото на факти и научен подход. Не познавам съответно цитираният д-р Гълъбов и творчеството му. Но разнообразни версии, предимно конспиративни, се появяват регулярно от различни източници, като се цитират разнообразни факти, хора и организации без възможност да се проверят. Така не е проблем да ги събереш в някакво издание и даже да го правиш на всеки 2-3 години. И да ти кажа, че май най-много такива неща циркулират из регионите на Африка страдащи от СПИН, поради необразованост и предразсъдъци.



Тема Re: Докога виждате???нови [re: MiCh]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано22.05.05 20:54



Не ме познаваш достатъчно (все още), за да знаеш към какво имам слабост. Чета сериозна литература, като отсявам плявата от зърното сама за себе си. Това е теория. Тъй като няма нищо доказано, ВСЯКА теортия би могла да бъде вярна.

От друга страна, не си чел книгата. Прочети я. тогава ще говорим. Разбира се, от сега предусещам какво ще бъде мнението ти по въпроса, защото богата ти медицинска култура ми подсказва, че си най-малкото лекар, а повечето лекари имат доста консервативни схващания по някои въпроси... (Разбира се, не твърдя, че и ти си от тях, защото аз също не те познавам, а избягвам да си правя прибързани изводи за хората).



Тема Re: Докога виждате???нови [re: Prof.McGonagol]  
АвторMiCh (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 09:15



Не си права в нещо. Не съм лекар. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.