Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 28.05.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
*Кратък преглед

Тема ........  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 12:48



От две седмици имам главоболие , температура , не е висока около 37-37.3 , но почти непрекъснато ,също така и леко зачервено гърло , а изобщо не съм мислила , а и няма откъде , че това е спин...просто няма как , в клуб медицина ми отговориха това , а аз просто не знам...няма как...искам и вие да ми отговорите...



Тема Re: ........нови [re: .....]  
Авторnex (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 15:43



ami na4i i az go imam tva, samo tempetarura, ako se izledvash molqte napishi mi tuk ot kakvo moje da e tova



Тема Re: ........нови [re: nex]  
Автор........ (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 16:23



Аз няма да се изследвам затова...смятам да отида при лекар , но си мисля , че е някакъв вирус , още повече че съм много слаба и е възможно и заради това да е , а и аз съм само на 15 и не мисля , че е заради това и се дразня от мнения на хора ,които явно нищо не разбират и като кажат това на едно дете не се замислят то какво може да си помисли...като отида на лекар , ще кажа , все пак и някой друг може да си каже мнението.



Тема Re: ........нови [re: Bio]  
Автор......... (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 19:43



Ami da , samo na 15 sum , a tova mi go be6e vtulpil nqkakuv lud ot klub medicina , a puk dali imam riskovi kontakti...az nikakvi nqmam Mersi za iz4erpatelniq otgovor , vse pak 6te nau4a ne6to



Тема Re: ........нови [re: .....]  
АвторABV (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 12:37



Zdraveite.
Po vaprosa az sam na 20 i ot 8 godini imam nqkakvi gabichki (kondiline ili ne6to takova)na penisa hodil sam dosta pati na lekar po vaprosa.Tova lqto cqloto mi mina po lekari za6toto potdarjah nqkakva temperatura ot porqdaka na 37,37-3 uj se opraih naskoro i sega pak zapo4nagh da q potdarjam.Vazmojno li e s te4enie na godinite da sam razvil HIV?



Тема Re: ........нови [re: ABV]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 06:46



Не, това е сифилис.



Тема Re: ........нови [re: xм]  
Авторemi (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 14:18



i kak taka bez da e napraveno izsledvane postavqs diagnoza syphiliss??????



Тема Re:Гърло и температуранови [re: emi]  
АвторД-p Cтaвpeв (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 16:13



От пролетта е пълно с пациенти с непрекъснато болно гърло и поддържащи температура.На периоди се стига дори до повтарящи се ангинилТова продължава месеци на ред.Просто има това лято такава инфекция,която е масово разпространена.Това не означава,че момичето има СПИН.



Тема Re:Гърло и температуранови [re: Д-p Cтaвpeв]  
АвторBio (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 01:46



Д-р Ставрев,това вече го казахме на момичето.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.