Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 27.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Имам нужда от съветнови  
АвторAnna (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 13:21



iskam da razbera dali ima niakakva veroiatnost da xvanesh SPIn v kozmetichen salon.Kogoto biax na kozmetik za depilazia pod mischnizite sled otskubvane na kosmite leko prokurviax.Kozmetichkata me napruzka sus spirt,izchaka malko i me namaza s niakakuv antibiotik s vurxa na pokazaleza si.Ne izgleschdasche da ima ranichka ,kola maskata se mascheshe s shpatula i sled tova listcheto se hvurliache puk i poznavam kozmetichkata.Vupreki tova tova neschto ne mi dava mira.Molia vi pomognete mi.



Тема Re: Имам нужда от съветнови [re: Anna]  
Автор lOROS (Tyrsesht)
Публикувано24.07.02 16:42



Здравей,
Няма място за никакви притеснения в твоя случай! Известно е, че при подобни социални контакти и козметични манипулации рискът е повече от малък. За да бъде предаден вирусът трябва олменът на кръв или друга телесна течност да е в достатъчни количества, а при теб подобно нещо дори не е имало.
Така че - спокойно.... Ако все пак имаш притеснения просто си направи тест - в кожните диспансери, Централната лаборатория по СПИН или в Студентска поликлиника. А и в частните центрове ги правят.
С поздрав!

Koito tyrsi... namira!


Тема Re: Имам нужда от съвет [re: Anna]  
Автор БЯЛ ПOЛУOBEC ()
Публикувано27.07.02 22:19



не.ХИВ се предава само по три познати досега начина(кръвопреливане на заразена кръв,сексуален контакт без презерватив и от майката на плода)

Ебати тъпото копеле....


Тема Re: Имам нужда от съветнови [re: БЯЛ ПOЛУOBEC]  
Авторsiks (Нерегистриран)
Публикувано02.08.02 11:14



I ot oralen kontakt li se predava?



Тема Re: Имам нужда от съветнови [re: siks]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано02.08.02 21:26



i oshte kak!
kato sa po-zastrasheni jenite koito go praviat na muja...a po-malko mujete koito go praviat na jeni....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.