Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 23.06.24 
Здравна
   >> ХИВ и СПИН
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ZA UMNI MOMI4ETA  
АвторSEX VAV VARNA (Нерегистриран)
Публикувано27.06.01 23:19



Elate na more vav Varna bezplatno, ako ste eblivi mom4eta - edno, dve ili tri! Az sam na 28 godini, inteligenten, simpatqga, genen, no cqlo lqto 6e bada sam!
e meil: bulgirls@yahoo.com



Тема Re: ZA UMNI MOMI4ETAнови [re: SEX VAV VARNA]  
АвторSam (Нерегистриран)
Публикувано28.07.01 11:03



A SPIN imash li si?

Sam



Тема Re: ZA UMNI MOMI4ETAнови [re: SEX VAV VARNA]  
АвторBeatriche (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 17:20



Malko li sa ti kurvite iz diskotekite che si trugnal i ot chujdi gradove da gi privikvash...?



Тема Re: ZA UMNI MOMI4ETAнови [re: SEX VAV VARNA]  
Автор-/- (Нерегистриран)
Публикувано05.09.05 18:31



Драги Секс във Варна,
защо реши, че този форум е сайт за запознанства? Освен това ми е чудно кое умно момиче ще ти се отзове на поканата като се има предвид, че сам се класифицираш като "интелигентен, симпатяга" тралала... Що ми се струва, че трябваше твоя постинг да докаже с мнение колко си "интелигентен" вместо да пишеш ода на радостта за себе си?! Аз съм във Варна, но пожизнено не бих се срещнала с теб. И последно- кво лято ве бате? То свърши.
-/-
П.П. С епитета "ебливи" (чак ме е срам да го напиша) не обиждаш никой друг освен себе си, показвайки какви приоритетни качества търсиш в една жена. Ти си чудесен и умен по твои думи, ма в момичетата едно качество търсиш... Да ТИ имам КРИТЕРИИТЕ!



Тема Re: ZA UMNI MOMI4ETAнови [re: Tomov]  
Автор-/- (Нерегистриран)
Публикувано05.09.05 22:42



Мда, за първи път да отбележа- Томов прав си. Ми да кажем, че съм доста разсеяна, но писмото видях сега и ме възмути толкова, че не погледнах датата.
Във Варна съм на доброволни начала в момента драги. Що пък не и на почивка, ала разбирането ми за почивка не е да правя секс с непознати от форума или от където и да било. Тва за срамежливост ли го смяташ, ти с твоите "морални кодекси"... ? Или те важат само за гейове... За другите, оргии, безпаметност, и не е важен партнъора, ми леглото да е удобно...Аре моля ти се.
Това, че съм учила в Благоевград от къде го изрови? Не го отричам, просто ми е интерсно.
-/-
П.П. Занимавам се с каквото си искам. Всеки да си прави сметка на силите и възможностите. Ти нещо не се вписа в доброволческите редици, само си плямпаш.



Тема Re: ZA UMNI MOMI4ETAнови [re: -/-]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано05.09.05 23:53



В повечето случаи съм прав!
Гледай да контролираш гейовете, а не само да поминаваш покрай тях!
За чукането си е твоя работа.
Нахокай ме, щото иначе ще те натирят! И без това ще го направиш.



Тема Re: ZA UMNI MOMI4ETAнови [re: Tomov]  
Автор-/- (Нерегистриран)
Публикувано06.09.05 01:02



Да те нахокам? Мне, просто ще се изкажа. Иначе аз приемам само конструктивни мнения.
Имам си интимен план, само дето не употребявам глагола, който ти използваш. Хората се и влюбват и обичат ще знаеш...Айде да не приличаме на животните по полови инстинкти. Или поне аз искам да се разгранича.
За гейовете... Ма ти не разбра ли, че аз абсолютно не осъждам нечия ориентация? Как тей да ги контролирам? Че ти и резерват за гейове ли измисли... Даже в Южна Африка отмряха тези тенденции с малцинствата...
Мда, та откъде знаеш, че съм учила в Благоевград не чух? Дано нямаме общи познати. Ще се притесня как са едновременно на моя и твоя акъл.
-/-



Тема Re: ZA UMNI MOMI4ETAнови [re: -/-]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано06.09.05 08:24



Къде се намира този археологически обект, за който набираш доброволци?
Кога почвате?
С кирка съм работил доста, а и сега от време на време ми се налага и не само с кирка, но отпуска - чак догодина. За неплатена - не бива.


И някога е имало спинозни.
Както виждаш "HIV" не завладява света толкова бързо, колкото плашеха.
Още не се знае добре за причинителя на проказата. Счита се, че е Mycobacterium leprae. От нея са страдали участници в кръстоносните походи. Построени са специални помещения за лекуване на прокажени кръстоносци - лазарети, в името на св.Лазар. Болестта се развивала доста бавно понякога дори над 20 години. Днес тази болест е изчезнала? От дългата летаргия на бактерията, тя дори изгубила наследствеността си и експериментите с нея били трудни. Освен това се деляла на две седмици, когато е "будна".



Тема Re: ZA UMNI MOMI4ETAнови [re: Tomov]  
Автор-/- (Нерегистриран)
Публикувано06.09.05 15:21



Току що ми се провали един обект, които чакам от 2 месеца, та питаш в неподходящ момент. Аксаково, римска крепост. Благодаря все пак за ентусиазма.
И мен ме бива с кирката :)
Виж по исория не съм зле, ала не и по дял свързан с развитието и мутациите на бактерии... (всъщност надали има такъв :) )
-/-



Тема Re: ZA UMNI MOMI4ETAнови [re: -/-]  
АвторTomov (Нерегистриран)
Публикувано06.09.05 16:10



"надали има такъв" - За обект или за причинител на проказата става въпрос?
Как ще коментираш тази странна болест тогава?


Съблюдавай все пак гейовете, да не се окаже, че всичко е тракийско!
Всъщност богоизбраните са гейовете (физико-биологичните, не точно бъркогъзите). Дори бъркогъзите са заклеймявани от своите събратя. Бъркогъзите си мислели(ят), че като природата ги е сложила на върха на пирамидата, няма наказание за тях, но не би и то идва пак от Бога.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.