Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 17.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема прекъсваниянови  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.12 21:20



Газовата ми работеше много добре. Преди известно време както си карах и спря да работи. Продължих на бензин и отидох да я оправят в един сервиз. Там обаче каква беше изненадата ми когато пробвах и тя тръгна. Поне научих че уредбата е БРЦ - обикновенна (не е инжекцион). Вървя колата 2-3 дена и ето че вчера пак спря Пробвах в движение няколко пъти - не става. Опасявам се, че ако отида на сервиз, ще се повтори историята пак. Има ли някой идея по случая?



Тема Re: прекъсвания [re: gogo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано01.04.12 12:30



Проблемните места в газовите уредби са обикновенно филтрите.Те са много финни и от замърсена газ се задръстват бързо.Мембраната на изпарителя също остарява и се втърдява.Друг момент е засмукване на въздух ,поради лоши уплътнения.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: прекъсваниянови [re: Xoлдън]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано01.04.12 15:09



Колко км си карал на газ и колко задръстени филтъра си сменил?

Аз имам около 500000 км на газ и досега не съм имал толкова задръстен филтър че колата да ми изгасне и да не иска да върви на газ.




Тема Re: прекъсваниянови [re: imitev]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.12 17:59



Аз взех колата с газова преди 1 година и не знам колко км са минати. Не вярвам да са чак толкова много. Но ако не е филтъра накъде да се насоча? Някакви идеи къде да я закарам на доктор?



Тема Re: прекъсваниянови [re: gogo]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано01.04.12 21:07



Имам добри впечатления от един сервиз в Горна Оряховица






Тема Re: прекъсваниянови [re: gogo]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.12 21:51



Това е нелепо! Днес реших да отида на сервиз и по пътя включих на газ и ... тя тръгна. Отказах се и цял ден карах на газ. Вечерта като се прибирах, на средата на пътя пак отказа и се прибрах на бензин. какво става - кога си иска - работи кога не иска не! Ама като и замирише на сервиз се оправя

.



Тема Re: прекъсваниянови [re: gogo]  
Автор Бойко Угринов (непознат)
Публикувано16.04.12 19:53



колега можеш ли да опишеш по - подробно самото прекъсване. рязко като от прекъсване на ел. клапан ; заглъхване като блокирал клапан на сондата или ? защото просто прекъсна работа е доста общо понятие, ако работата на колата прекъсва рязко най - вероятно е ел проблем. успех



Тема Re: прекъсваниянови [re: Бойко Угринов]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано27.04.12 23:16



Проблема се оказа електрически. някаква връзка се отхлабила и ту свързва, ту не.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.