Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 20.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как да си вържа датчика за нивото на газта?  
Автор zeroslav (непознат )
Публикувано03.02.12 12:34



Здравейте на всички, газовата е обикновена Ловато, ключа е БРЦ Елегант 50 с 4 диодчета за нивото на газта. Сондата е Фероно с магнитен датчик и извод за ключ. Замерих датчика и бачка в диапазон 0-90 ома явно е някъв стандарт. Някои знае ли дали става да се върже към ключа на БРЦ и как ?



Тема Re: Как да си вържа датчика за нивото на газта?нови [re: zeroslav]  
Автор BRC (LPG)
Публикувано10.02.12 21:09



Може. Мини през БРЦ България, ще ти обясня.



Тема Re: Как да си вържа датчика за нивото на газта?нови [re: BRC]  
Автор zeroslav (непознат )
Публикувано11.02.12 16:14



БРЦ в град Пловдив? аз съм от Пловдив ако ме викаш в София малко ми е далеко :) .... инак съм ви клиент имам и един Секуент 24 от вас :) та къде да мина ?
Ето какво направих днес, за чернобелия кабел на ключа закачих едното кабелче от сондата, другото кабелче от сондата вързах към черния кабел на ключа демек маса. Сега като дам контакт диода за нивото мига като на празна бутилка, а тя е на половина пълна, от зад от датчика за газта го отхлабих и го врътнах в посока да се вдигне стрелката почти на средата на скалата, сега сондата измерена с уреда отчита към 50 ома, но ключа продължава да мига с един диод на празно. Като откача буксата от сондата ключа пак си мига. Единствено което за момента се сещам този ключ да е устроен като ключа на Секуент които не реагира веднага на промяната на нивото а изисква някъкво време около 5 мин. Това е направено предполагам за да не мигат тея лампи като шашави на всяко поклащане на колата :) Та г-н БРЦ ако ме каните в сервиза ви в Пловдив при първа възможност ще мина :) ако е в София ми идва малко далеко :) бихте ли споделили съветави ако не искате тук в форума то на имеил :) Club_lancia@yahoo.com
Blagodarq Ви предварително :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.