Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 18.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дилеманови  
Автор az_tn (готин)
Публикувано08.07.10 18:40



Карам Рено клио 1.2 моно,55кс.Преди 5 години е монтирана АГУ Stargas и никакви грижи до преди няколко седмици.Взе да губи обороти на празен ход и да гасне.Нещата са ясни-мембраните.За тези години -нормално.И сега изниква въпроса.Какво да правя? Смяна мембрани-60 лв с труд-не се наемам сам да ги сменям-признавам си.Или нов Mimgas

или нов Voltran
или ново LandiRenzo с около 50% по-скъпо. Това са цени без доставката.Моля за Вашето мнение.Монтажа ще си го правя аз.Бих искал да чуя мнения на хора,които са наясно , ане мнения от рода -не ти трябват турски боклуци.Благодаря предварително.

Мразя майстори-друго нещо сме специалистите

Редактирано от az_tn на 08.07.10 18:52.



Тема Re: Дилеманови [re: az_tn]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано09.07.10 08:49



Щом си наясно и ще си го правиш сам - нов турски. Имам добри впечатления от Волтран, ама не са от "най-пресните".

Успех



Тема Re: Дилеманови [re: VladoR]  
Автор az_tn (готин)
Публикувано09.07.10 10:42



Благодаря за точния и бърз отговор.И аз така мисля да направя,но е друго и да го чуя.Не си заслужава на 17 годишна кола да се слага нов италиански.А и смяната на мембрани не си струва при тази цена на новия.А и не страдам от предубеждения,че турско го преравняват някои на некачествено.

Мразя майстори-друго нещо сме специалистите


Тема Re: Дилеманови [re: az_tn]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано09.07.10 17:43



Аз ако съм ще сменя мембраните за 60 лв. с труда. Този изпарител е вървял на колата както трябва, не се знае другата марка как ще се почувства с твоя смесител и т.н.




Тема Re: Дилеманови [re: az_tn]  
Автор donald trump (дoбpяka)
Публикувано12.07.10 00:10



Преди три години бях точно в твоето положение. Дори смених мембраните на БРЦ-то, дадох си парите, ама не. Отидох купих си един турски за 60лв. и 1 г. гаранция и до днес. Никакво жалене, паля само на газ, дори и зимата.



Тема Re: Дилеманови [re: imitev]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано12.07.10 09:06



По-голямата незвестна в случая според мен е, че не ясно как ще работи след смяната стария изпарител, демек дали ще попаднеш на майстор с лява и дясна ръчичка, или на такъв с две леви (къде заврени ... това вече е опция

)



Тема Re: Дилеманови [re: az_tn]  
Автор az_tn (готин)
Публикувано24.07.10 16:49



Причината за губенето на обороти при загрял двигател се оказа ЕГР клапан.


Шунтирах го и колата кротна.А щях да купувам нов изпарител или да сменям мембрани на стария.Сега се подпичквам с екологията-ама не,че ми пука за нея.
Проблема бе отстранен с любезното съдействие на колегите от


Мразя майстори-друго нещо сме специалистите<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от az_tn на 24.07.10 16:52.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от az_tn на 24.07.10 16:53.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от az_tn на 24.07.10 16:53.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от az_tn на 24.07.10 16:54.</EM></FONT></P>

Редактирано от az_tn на 24.07.10 16:55.



Тема Re: Дилема [re: az_tn]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано25.07.10 10:56



Ти си беше поставил ясна диагноза...




Тема Re: Дилеманови [re: imitev]  
Автор az_tn (готин)
Публикувано26.07.10 11:06



Не беше чак толкова ясна диагнозата.Какво мислите за шунтирането на този клапан?

Мразя майстори-друго нещо сме специалистите


Тема Re: Дилеманови [re: az_tn]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано26.07.10 11:17



арам Рено клио 1.2 моно,55кс.Преди 5 години е монтирана АГУ Stargas и никакви грижи до преди няколко седмици.Взе да губи обороти на празен ход и да гасне.Нещата са ясни-мембраните.За тези години -нормално.И сега изниква въпроса.Какво да правя? Смяна мембрани-60 лв с труд-не се наемам сам да ги сменям-признавам си.

Ти си я беше поставил още в началото. Не си писал че го прави и на бензин.

Реално погледнато ако не ти отчита грешки можеш да ги караш и без егр.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.