Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 12.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Странен проблем с Ловато газов инжекцион  
Авторogito (Нерегистриран)
Публикувано03.04.10 20:29



Колата е Пежо 306 1999 1.6 90кс. с газов инжекцион Ловато. Поставих уредбата в преставителството с една година гаранция. Колата работи нормално и след 50 км пробег светва чека.Махам акумулатора и всичко е наред до следващите 50км.От две седмици има и друго Когато чека не свети оборотите само на газ на празен ход играят на горе на долу.Когато след това светне чека те се нормализират.От прествителството не могат да отстранят проблема защото няма програма за 99г а имат за след 2000 година.Ходих на друг маистор взе 50 лева и каза "е..... маиката". Ходих на диагностика на бензин и казаха, че няма проблеми проблеми ламбда сондата. Моля за помощ.



Тема Re: Странен проблем с Ловато газов инжекционнови [re: ogito]  
Автордидo (Нерегистриран)
Публикувано03.04.10 22:46



Такъв филм с 1год.гаранция няма според Закона за защита на потребителя 2год е гранцията и които те е излъгал ще му излезе солено.Според мен Ловато няма се справи с твоя автомобил и това не е твоя работа а на майстора или демонтаж и парите обратно.Ха със здраве





Тема Re: Странен проблем с Ловато газов инжекционнови [re: дидo]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано03.04.10 23:51



Точно така бате Таньо, глобата е до 3000 лева за издадена гаранция с по-малко от законните две години, а точно този модел Пежо наистина е с много високи изисквания към горивото, изисква много висок клас газов инжекцион.





Тема Re: Странен проблем с Ловато газов инжекционнови [re: ogito]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано04.04.10 01:44



xaxaxaxaxa те слагат тамона



Тема Re: Странен проблем с Ловато газов инжекционнови [re: дидo]  
Авторogito (Нерегистриран)
Публикувано04.04.10 11:37



Това добре явно ще има разправия.А относно проблема някъкви идеи?



Тема Re: Странен проблем с Ловато газов инжекционнови [re: ogito]  
Автордидo (Нерегистриран)
Публикувано04.04.10 11:46



Идеите ти ги дадохме топката е в сервиза монтирал ти ГИ според мен Ловатото нчма да се справи с твоя автомобил





Тема Re: Странен проблем с Ловато газов инжекционнови [re: ogito]  
Автор valio 123 (непознат )
Публикувано05.04.10 16:38



Извинявай колега,ама ще кажеш ли адреса на сервиза и кога е слагана уредбата?
И по-точно сигурен ли си че е Ловато?
Какво пише на компютъра и инжекторите?
Не заради друго,ама Ловато и 1 година гаранция нещо ме съмнява.



Тема Re: Странен проблем с Ловато газов инжекционнови [re: ogito]  
АвторMURATTl (Нерегистриран)
Публикувано06.04.10 00:28



Странно нещо сме това газаджиите.Готови сме да си издерем очите само и само да се покажем пред Клиента

.А това че повечето клиенти незнаят къде са им свещите или че колата им има въздушен филтър или ламбдата е дала фира което е нормално след определен пробег .Колега ogito според мен колата просто влиза в авариен режим и затова светва чека.И да не ме разберете погрешно---не защитавам сезонните газаджии и тези които се тупат в гърдите че са наи-велики.



Тема Re: Странен проблем с Ловато газов инжекционнови [re: MURATTl]  
Авторogito (Нерегистриран)
Публикувано06.04.10 21:36



Аз нямам нищо против хората които сложиха уредбата. Нека да правим разлика от това да поискам съвет и от това да се оплаквам.Напротив съвестно и коректно е сложена уредбата според мен, ама за съжаление не съвсем.Аз искам да си реша проблема и търся съвет. Не съм сигурен за квартала но мисля, че е Модерно предградие.От Орион надясно към моста за Надежда и първата вдясно.Има газстанция и метанстанция. Ако колегата MURATTI има идея и сервизче моля за контакти.



Тема Re: Странен проблем с Ловато газов инжекционнови [re: ogito]  
АвторMURATTl (Нерегистриран)
Публикувано07.04.10 11:56



Сори колега ogito мога да помогна само със съвети пък и София ми е далече




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.