Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 27.09.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ФОРУМ ЗА АВТОМОБИЛНИ ГАЗОВИ СИСТЕМИнови  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано02.02.10 20:09



Господа създатели на тоз форум,модератори,сервизни механици,клиенти и всякакви други ЧОВЕЦИ, който по-един или друг начин сте съпричастни към автомобилите работещи с пропан-бутан или метан, искате ли да направим тоз ФОРИМ достоен по съдържание и смисъл за всеки.
Да не превръщаме темите в теми на свободно ''бращолевене'',теми на взаимно ''заяждане'' и изказвания без смисъл .
Да се постараем с изказванията си тук да бъдем полезни на наз и на другите които ни четат.
ФОРУМА да стане място кадето всеки може да получи компетентен съвет или помощ по определен проблем,всеки да се почуства съпричастен на темата и част от един екип на професионалисти и взаимно уважаващи се ХОРА.
Ако ние,пишещите тук, не се обидиним и успем с нашата търпимост,компетентност и подминаване без отговор на изказвания, които ни провокират ,да подобрим имича на техниката с която по един или друг начин боравим ,едвали някои друг ще ни помогне.

Тук съм за да разговарям с философи, а с овце си в кошарата ми - говоря на друг език!


Тема Re: ФОРУМ ЗА АВТОМОБИЛНИ ГАЗОВИ СИСТЕМИнови [re: nqkoi1 ®]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано02.02.10 22:42



Краси аз съм твърдо за, съгласен съм че от нас пишещите тук зависи да направим това място интересно и полезно.
Наистина последните две теми бяха напълно провокативни и съжалявам че им се отдели такова внимание, по-разумно беше да ги оставиме да увяхнат без нито един коментар.



Тема Re: ФОРУМ ЗА АВТОМОБИЛНИ ГАЗОВИ СИСТЕМИ [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано02.02.10 23:06



Хайде хаирлия да е!

Рано или късно човек пораства...




Тема Re: ФОРУМ ЗА АВТОМОБИЛНИ ГАЗОВИ СИСТЕМИнови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано02.02.10 23:14



Както виждате не става , винаги ще се намери някои умник.
Имаче съм за





Тема Re: ФОРУМ ЗА АВТОМОБИЛНИ ГАЗОВИ СИСТЕМИнови [re: p.p]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано03.02.10 09:41



"....Както виждате не става , винаги ще се намери някои умник. ..."
Ами хайде всички докажете, че е "умник", а не умник! Нали знаете кой първи се отказва в спора? А и ние ще наглеждаме повечко и по-често!
Успех!



Тема Re: ФОРУМ ЗА АВТОМОБИЛНИ ГАЗОВИ СИСТЕМИнови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано03.02.10 14:50



Ами на колегата с "безсмислената тема" как един от Вас професионалистите (много ме сърбяха пръстите за още едни кавички, ама айде в духа на тая тема - въздържах се

) не му предложи да му погледне колата на живо, пък после каквото сабя покаже? То иначе с калвиатурата е много лесно да се насвятка, че недоволните клиенти били шепа хора за последната петилетка или че клиентът е виновен по 28 параграфа така само като за начало.

Всъщност - идеята от мен е безплатна, да видим, дали някой от Вас би се осмелил да направи подобно предложение на колегата (не го познавам, не съм му адвокат, просто имам малко "по-провокативно" мислене понякога).

Една диагностика нито струва толкова много време, нито толкова много пари.



Тема Re: ФОРУМ ЗА АВТОМОБИЛНИ ГАЗОВИ СИСТЕМИнови [re: VladoR]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано03.02.10 16:58



Че каво да гледаме едната кола е със свалена система другата е моноинжекция.
А и зенит тук маи никои не слага.
Зенита въпреки, че е простичка система едвали има проблеми с въпросната кола вероятно проблема е в колата. Ама никои не си го признава , а и по-сладко е проблема да е другаде.
Другото което ме озадачава е, че неиска да си пусне жалба , което означава , че това което твърди не е истина.
Ако не беше такъв мрънкалник отдавна да са сме му предложили да му подменим електрониката, но както казах проблема вероятно е в колата и после ще драска още толкова.



Тема Re: ФОРУМ ЗА АВТОМОБИЛНИ ГАЗОВИ СИСТЕМИнови [re: p.p]  
Авторlvo1 (Нерегистриран)
Публикувано05.02.10 18:28



Хах и като проблема е в колата какво прови човека ?

Прави си основен ремонт на колата да може да кара с ГИ?



Тема Re: ФОРУМ ЗА АВТОМОБИЛНИ ГАЗОВИ СИСТЕМИнови [re: lvo1]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано05.02.10 20:07



Ако има изгорели клапани - ремонта е неизбежен...

Или какво - слага агу и не прави ремонт ???




Тема Re: ФОРУМ ЗА АВТОМОБИЛНИ ГАЗОВИ СИСТЕМИнови [re: imitev]  
АвторThinker (Нерегистриран)
Публикувано05.02.10 21:37



Невероятно но факт. И аз се присъединявам към Nqkoi1




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.