Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 09.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема за какво ми е телевизор [re: Thinker]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.10 11:03



Много искам да си купя самсунг 40" 7 серия. Но е много скъп над 3800.
Май не ми трябва
А и нямат сертификат , че като го удариш няма да се шчупи.
Най-добре да си взема един с кинескоп, че са по 150 лв.
Дали да им пиша в форима и да ги оплюя еи така - че са много тънки например





Тема Re: за какво ми е телевизорнови [re: xaxa]  
АвторThinker (Нерегистриран)
Публикувано02.02.10 14:36



Фобос,

Аз лично за себе си нямам нужда от сертификат. Майстора или го прави като хората, или не, НО в други европейски държави хората ИЗДАВАТ сертификат.
А това че в много отношения тук се работи през ръце, е друга тема.
Няма какво да се лъжем, когато ми покажеш в кой сервиз газаджия връща пари на недоволен клиент, тогава ще кажа браво.
Няма такъв, уви.



Тема Re: за какво ми е главатанови [re: Thinker]  
Авторfobos (Нерегистриран)
Публикувано02.02.10 18:08



Според мен незнаеш какво искаш, ама чул, че големите ……. и като му се допикало си помислил…..
Евро сертификатите не се издават на такива като теб а удостоверяват , че изделието отговаря на определени стандарти и ако ти трябват си ги теглиш от сайта на производителя и ги прилагаш където ти ги искат. Погледни тук:
http://www.fobos-bg.com/fobosnew/index.php?option=com_content&view=article&id=476&Itemid=227

Не отговарям за другите, но в нашите фирмени сервизи ще получиш всички необходими документи. На линка по-надоло можеш да видиш какви са документите и да свалиш всеки един от тях:
http://www.fobos-bg.com/fobosnew/index.php?option=com_content&view=article&id=409&Itemid=194
Тук не познавам мурдари почти всички които пишат в този форум отстояват позиции за качество.
мурдарите се крият в гаражчетата и ги сменят често.

Така, че като решиш да се изхвърляш първо попрочети малко в нета.
Макар , че като те гледам каква кола караш едва ли има смисъл да ти се обяснява каквото и да било.

И последно на сайта ни има калкулатор на разход които работи на следния принцип
Взима се под внимание завишен среден разход на газ +10%
Попълваш си твоите параметри натискаш съответния бутон за изчисление и готово, ако не ти харесва си караш на бензин или пеш и това е не се заяждаш с хората.



Тема Re: за какво ми е главатанови [re: fobos]  
АвторThinker (Нерегистриран)
Публикувано04.02.10 11:07



Фобосе,

Хубаво нещо е саморекламата, ама що не погледнеш от гледна точка на потребителя?



Тема Re: за какво ми е главатанови [re: fobos]  
Авторfobos (Нерегистриран)
Публикувано04.02.10 13:01



Ами постоянно гледам и събирам обратна връзка.
Какво точно не ти харесва?



Тема Re: За какво ми е АГУнови [re: spec]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано05.02.10 23:00



Че никой не е казал да комуникират в рими.

Все пак - това, че са хора на техниката, не оправдава това, да са неграмотни. Знанието на родния език не е някакво _специализирано_ знание; то е основата на общата култура. Никой не може да ме убеди, че човек, неспособен да научи родния си език, е бил способен да се изучи за някакъв специалист в която и да било област. Виж, да са обикновени тенекеджии-ръчкачи съм по-съгласен. Просто си личи общото ниво, уви.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: За какво ми е АГУнови [re: Thinker]  
Авторпoтpeбитeл (Нерегистриран)
Публикувано05.02.10 23:25



Каква чудесна спам тема се е получила :) Поздрави за търпението на модераторите :) На тези, за които гроздето е кисело, искам да кажа да се преориентират към нещо по-нискорастящо, като дренки, примерно.
На всички останали пожелавам милиони безаварийни километри с аромат на чесън ;)



Тема Re: За какво ми е АГУнови [re: walkman™]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано05.02.10 23:58



Щом съм научил влашки,цигански,италиянски и що годе да си поискам хлебец и водица на англииски ,ще трябва да положа усилия и да науча що е това сказуемо,съществително и глагол от българската граматика,иначе по друг начин с теб няма да се разберем.В понеделник званя на комшийката,тя е ''даскалица'' по български език и литература,ще й предложа да вземе да изкара някои кинт с мен, като ме вземе на часни уроци при нея да си дооправя ''езика''.
След някои друг месец,ако съм жив и здрав ,ще може да заспиваш спокоино,че си успял да дообразоваш един твой съгражданин.

P.S. Едно време покойната Л.Живкова, искаше да ни направи всестранно развити личности на нацията.Може и да съм прихванал нещо от нея , от де да занам .............Всеко нещо с времето си или всеки луд с номера си- казал народа !

Тук съм за да разговарям с философи, а с овце си в кошарата ми - говоря на друг език!

Редактирано от nqkoi1 ® на 06.02.10 00:08.



Тема Re: За какво ми е АГУнови [re: nqkoi1 ®]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано07.02.10 13:16



Щом съм научил влашки,цигански,италиянски

Ами да беше понаучил и български малко...



Това - да знаеш собствения си език, не е "всестранно развитие". Това е обща култура. Основата на всяко друго знание; като показваш незнанието си - съмнявам се, колко си научил и другите неща.

Е, аз също се оправям сносно на 2-3 езика (руския не се брои... ) - но не се смятам за гений заради това. Имам и... известни успехи в работата си, макар да не се хваля наляво-надясно с това. Но бих се срамувал, ако показвам такава неграмотност. Е - за незнанието дори е въпрос на гордост, и паничеси се пазят от вссякакъв вид ново познание. Нямах такова мнение за теб, мислех те за по-добър професионалист, над нивото на гаражните ръчкачи. Жалко, че ще трябва да го разваля...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: За какво ми е АГУнови [re: walkman™]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано07.02.10 13:20



РАЗЛИЧНИ ХОРА,РАЗЛИЧНИ ИДЕАЛИ- казал Алеко ,но допълнил:И ЕДНИТЕ, И ДРУГИТЕ СА МАСКАРИ

Тук съм за да разговарям с философи, а с овце си в кошарата ми - говоря на друг език!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.