Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 09.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: За какво ми е АГУ [re: Шkoдa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано01.02.10 22:19



А относно картоните - ще се наложи да затвориш клуба за нерегистрирани. Защото никой още не е отменил tor, мисля...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: ЗА walkman [re: walkman™]  
АвторГOГИч (Нерегистриран)
Публикувано01.02.10 22:22



WALKMAN,WALKMAN-тук е форум за агу а,за литература и химия трябва да го търсиш на друго място за да блеснеш с познанията си





Тема Re: За какво ми е АГУ [re: walkman™]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано01.02.10 22:25



Момче или момиче,ако бях много добър в писането и редактирането щях да стана редактор или журналист и да уча филология,а не техника.Затова и пиша в форуми кадето с колегите ми говорим за техника и всичко свързано с таз техника,а не пишем романи,поеми или редим любовна лирика

.
Ако си навит, може преди да си публикувам тук написаното да ти го пращам да ми го редалтираш и по тоз начин може да ми помогнеш, да не се излагам и да се дообразовам в граматиката.Ще съм ти много благодарен ,ако си съгласен.

А сетих се нещо: Хаиде да си чукнем, една среща пред патентното ведомство на България и да проверим срещо името на всеки един от наз двамата, колко патента има регистрирани там и после да го споделим тук в форума.Съгласен ли си ,аз съм много навит да го направим !

Тук съм за да разговарям с философи, а с овце си в кошарата ми - говоря на друг език!

Редактирано от nqkoi1 ® на 01.02.10 22:33.



Тема Re: За какво ми е АГУ [re: walkman™]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано01.02.10 22:38



Никакъв клуб няма да затварям, младежо! Когато на някой му липсват първите 7 години и се прави на много отворен търсейки под бика теле, намира....дано поне това се сетиш!



Тема Re: За какво ми е АГУ [re: nqkoi1 ®]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано01.02.10 22:38



Това, че се занимаваш с техника, не изключва грамотността. Не става дума да пишеш романи, а да пишеш за техника, но - грамотно. Не е обидно да си грамотен. Обидно е да си неграмотен.

Явно, нивото ви на технически знания е колкото знанията ви за родния език. Затова толкова яростно защитавате правото си на неграмотност. Граматическа и техническа. Е - ОК, за мен не е проблем да сте неграмотни. Проблемът си е ваш. Щом ви харесва...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: ЗА walkman [re: ГOГИч]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано01.02.10 22:40



Брейййй... колко яростна защита получава неграмотността.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: ЗА walkman [re: walkman™]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано01.02.10 22:49



Добре де ..... нали ти предложиш начин да си сравниме грамотноста на всеки в неговата област на знание ..... ако не си съгласен ,няма лошо



Тук съм за да разговарям с философи, а с овце си в кошарата ми - говоря на друг език!

Тема Re: За какво ми е АГУ [re: injection]  
АвторThinker (Нерегистриран)
Публикувано02.02.10 01:14



хаха
виждам че имаш чувство за хумор.... но уви тъжно е когато виждаш навсякъде колко сме важни, освен когато стане дума за Европейски сертификати.
Карай да върви.... ясно ми е че никой газаджия няма да си каже - Ей наистина има какво да се учим още.... няма значение. Картинката е ясна.



Тема Re: За какво ми е АГУ [re: walkman™]  
Автор spec (старо зайче)
Публикувано02.02.10 08:27



Забележката ти има основание. Но - все пак тук комуникират хора на техниката, а не литератори...



Тема Re: За какво ми е АГУ [re: Thinker]  
Авторfobos (Нерегистриран)
Публикувано02.02.10 10:54



Какви сертификати не ти достигат ???????
Аха да си сложиш уредба и сделката не става , че няма сертификати.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.