Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 06.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: За какво ми е АГУнови [re: nqkoi1 ®]  
АвторThinker (Нерегистриран)
Публикувано31.01.10 22:16



Въпроса е принципен.
Не може да ми пишат по новините как избухнала метанова кола някаде си и си отишли хора.
Нямам нищо против газта, КОГАТО Я МОНТИРАТ КВАЛИФИЦИРАНИ И РАЗБИРАЩИ ХОРА.
НО когато разни пишлегари се учат на колата ти и ти им даваш парите си за това, тогава радваш ли се ?
Или всичко или нищо - или качествени газови уредби със ЗАЩИТИ в БГ, или по добре нищо.
Да, бенза е по скъп, ама е течност а не газ. Или наистина хубави уредби, или по добре нищо, от колкото наполовина нещо.
Иначе нищо лично - само факти.
Всичко добро.



Тема Re: За какво ми е АГУ [re: Thinker]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано31.01.10 22:34



Абе да не би да не са ти пуснали?
Нестига, че си неграмотен ами изписа и куп глупости.
Бензина човече гърми по лесно от газта :) Просто не е новина запалила се кола на бензин след катастрофа приема се за нещо естественно.
А и първо заявяваш, че ти е скъпо после, че искаш качество - как да стане
А и като ти се кара не бензин си намери друг форум да се забавляваш.



Тема Re: За какво ми е АГУ [re: Thinker]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано31.01.10 22:36



Да де факти.....и пропан-бутана е течност ,както бензина - и двете са течни , да се уточним и да не стане обръкване.
Та до колкото разбирам предполагам,че си се насочил към НОВ (ама чисто нов,от магазина с наилоните по седалките)автомобил с опция двугоривна система на бензин и пропан-бутан .Браво,разумен мъж си !!!.Когато го порчаш и Ви го доставят излязал и монтиран от КВАЛИФИЦИРАНИ И РАЗБИРАЩИ ХОРА ,поканини и наз от форума .Ще се отчетем подобаващо с бутилка шампанско и тъкмо ще видим ,как са го правили ........ да откраднем нещо от занаята де незнаем.

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO



Тема Re: За какво ми е АГУ [re: Thinker]  
Автор Aбcoлют (пристрастен)
Публикувано01.02.10 07:03



Миии, карай си на бензин ве пич, за няколко лева по-малко на 100 км да си вземаш такива ядове на главата. Никой не те кара на сила да си слагаш газ на колата, ако всички минат на газ какво ще правят бензина, в края на краищата при преработката на петрола се получава много повече бензин отколкото пропан-бутан.

послепис: моята кола е на газ и искам газта да е евтина иначе и аз ще се откажа, ако всяко магаре кара на газ какво ще стане с цената на газта ааа?!!! Само че защо ме съмнява да не би ти по същата причина да си отворил тази тема.



Редактирано от Aбcoлют на 01.02.10 07:06.



Тема Re: За какво ми е АГУ [re: Aбcoлют]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано01.02.10 08:49



Колкото повече хора мислят като теб и не харесват газта, толкова повече пропан бутан ще има за мен и тези които мислят като мен и харесват газта.
Или ако не дай боже всички минат на газ.....неизбежно ще се вдигне цената на пропан-бутана, така че аз се радвам на хора като теб.



Тема Re: За какво ми е АГУнови [re: Aбcoлют]  
АвторThinker (Нерегистриран)
Публикувано01.02.10 11:24



Наистина, във форума на АГУ е пълен абсурд някой да се съгласи с мен.
А знаете ли кое е още по-жалкото? Това, че бях дълги дълги години фен на газта и съм стигнал до обратното мнение. Защо ли....сигурно без причина.
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2010-02-01&article=311682
Кажете ми наистина ЧИТАВ сервиз за АГУ, който е напълно оборудван, и поставя не само АГУ-та, но и издава европейски сертификат Е67 за антидетонационни защити на авто газови инсталации, че да ида и аз да си сложа там уредба.
Хем ще подпомогна бранша финансово, хем и ще видя какво значи качествена бг работа която не е гаражен тип. Че досега навсякъде все обратното се показва.
Срамота.



Тема Re: За какво ми е АГУнови [re: Thinker]  
Авторфoбoc (Нерегистриран)
Публикувано01.02.10 12:27



xa xa ха R67 антидетонациони защити- нясно ли си за какво говориш.
Ако искаш да видиш европеиски сервиз за 500хиляси евро със пълно оборудване за газ със всички сертификати и сертификати на изделията.
не случаино в този сезон правим по 2 коли на ден.
Но на такива като тев дето искат за без пари просто не им обръщаме внимание.
защото все нещо ви е криво.

ето и линк кам сервиза:
http://www.fobos-bg.com/fobosnew/index.php?option=com_content&view=article&id=251&Itemid=160



Тема Re: За какво ми е АГУнови [re: фoбoc]  
АвторThinker (Нерегистриран)
Публикувано01.02.10 13:46



Фобос,

и предполагам че ЗАДЪЛЖИТЕЛНО не искате клиента да присъства докато му монтирате агу-то нали?



Тема Re: За какво ми е АГУнови [re: фoбoc]  
АвторThinker (Нерегистриран)
Публикувано01.02.10 13:47



Фобос,

относно R67 - да наясно съм, де и ти да беше....
http://www.euroautogas.com/regulators.html



Тема Re: За какво ми е АГУнови [re: Thinker]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано01.02.10 14:35



за оторизацията по 67R-00 и 67R-01 да се уточним ,че са две съвсем различни

.И съгласно Българското законодателство трябва да отговарят на тоз стандарт,но .......

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.