Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 16.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Загадка  
АвторЛюбoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано02.12.09 20:16



Дали някой знае нещо за един червен шест цилиндов Ягуар,че модераторите нещо трият постовете.

И кой прочел-прочел. А нямало цензура!Били независими?



Тема Re: Загадканови [re: Любoпитeн]  
Автор4444 (Нерегистриран)
Публикувано02.12.09 21:32



Добре де разкажи какво знаеш.
Ама бавно и смислено.



Тема Re: Загадканови [re: Любoпитeн]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано02.12.09 21:50



Хм, аз още не съм почнал да трия...

Но ако продължавате ще разберете, че съм наистина независим



Тема Re: Загадканови [re: Шkoдa]  
АвторHeзaвиcим (Нерегистриран)
Публикувано02.12.09 21:54



А как поста изчезна от темата ? Изпарил се ,така ли?





Тема Re: Загадканови [re: Любoпитeн]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано02.12.09 22:22



Razkaji kakvo stava kakva e tazi konspiracia



Тема Re: Загадканови [re: Heзaвиcим]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано02.12.09 22:30



Аз ти изтрих постинга.

Текат ми сълзите за собственика на ягуара с газовата уредба - селяни много в тази държава.

Или с БМВ 7ца 400 коня с АГУ... Или ферари с АГУ...

Темата в която беше написан постинга е за презентация на газова система. Това е полезна тема според мен.

Ако имаш нещо да пишеш - давай конкретни имена и дати: Бай Драган от Горно нанагорнище си монтирал в сервиза на еди кой си еди каква си уредба и тя се окъкала. Еди кой си не си изпълнява гаранционните условия.

В крайна сметка има Защита на потребителите и съдилища - местете разправиите си там.

Тук питат как да си почистят филтъра на газовата уредба и получават подигравки от "майсторите". Питат как да си ремонтират дюзите - отново подигравки от "майсторите". Каквото и да питат - подигравки.

И ругатни - от единия сервиз/вносител към другия, и после на обратно.

Явно ще трябва малко облагородяване на аудиторията.

Който има против - да се обръща към управата на дир-а.

Аз съм волнонаемен самодеен модератор на 2 клуба, живея в Русе и не ме вълнуват никакви сервизи/вносители за АГУ и т.н. в София, Пловдив, Петрич, Кулата.

Нямам намерение да поправям професионално АГУ - знанията ми се изчерпват с конвенционалните системи, които имам монтирани на колите си.

Успех с борбата за безплатна реклама на всички мераклии - аз намокрих гъбата!


Редактирано от imitev на 02.12.09 22:32.



Тема Re: Загадканови [re: dido]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано02.12.09 22:31



Оня перфектния Втек или как му бе името не помня ,прочетох че замръзнал когато го понатоварили и преминал на бензин ,на някакър Ягуар.После изтриха поста и заключиха темата.

И се правят сега модераторите,че ни лук мирисали,ни лук яли.

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: Загадканови [re: imitev]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано02.12.09 22:46



Текат ми сълзите за собственика на ягуара с газовата уредба - селяни много в тази държава.

Нали нямаше да се обижда ме ......... имало условия .



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: Загадканови [re: nqkoi1 ®]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано02.12.09 23:14



Не ми перифразирай думите - в моето изречение няма нищо нецензурно.

И честно казано - не виждам изгода за вас да се заяждате с модераторите.




Тема Re: Загадканови [re: imitev]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано02.12.09 23:35



Аз копирах написаното от Ваз и направих коментар . Не Ви перифразирах !,а Ви КОПИРАХ Не Ви допадна коментара ,както и изтритото преди това от Ваз.
Защо смятате и наричате хората с по-мощни и по-скъпи автомобили за селяни след като са направили своя избор да се возят с екологично чисто гориво и по-евтино .Страните от Европа дотират собствениците на такива коли направили тоз избор и не ги наричат селяни.Това ме кара да мисля ,че мерите нещата с двоен "аршин"

и смятате ,че се заяждаме с Ваз. Бъдете коректни !

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: Загадканови [re: nqkoi1 ®]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано02.12.09 23:46



И къде видяхте да има нещо нецензурно в изречението ми?

Изтрих поста за ягуара, защото не беше на мястото си в темата. И затова ще се намесвам във всички теми, които се превръщат в хранилки (в които хората се "хранят" един друг) от тук нататък, защото няма нищо полезно в тях. Само нападки и обиди от 3-4-5 човека в този форум.

Спестете си писанията по темата за моята пристрастност. На мен също не ми е приятно да се занимавам да Ви разтървавам като малки деца. Предполагам се сещате за какво говоря?


<

Редактирано от imitev на 02.12.09 23:47.



Тема Re: Загадканови [re: imitev]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано03.12.09 00:03



Ако желаете да расърдите хората,лъжете!Ако желаете да ги озлобите,каже те им истината!Истината е съвършена ,няма две лица.Не сте променили мнението на човек ,ако сте го накарали да мълчи.

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO



Тема Re: Загадканови [re: Любoпитeн]  
Автор marto_dj (непознат )
Публикувано03.12.09 00:49



към модераторите можете да изтриете двете теми на marto_dj и без това явно няма да получа адекватни отговори сам ще се оправя с проблемите си :)



Тема Re: Загадканови [re: nqkoi1 ®]  
АвторStan (Нерегистриран)
Публикувано03.12.09 00:50



Не...според мен точно това е революционната нова система за която ставаше въпрос в една друга тема...няма да коментирам повече за да не намираме работа на модераторите...



Тема Re: Загадканови [re: nqkoi1 ®]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано03.12.09 08:45



Истината няма две лица - просто хората я виждат по различен начин.

Аз знам че не работя за никого и нямам изгода от никого в този форум - и като следствие съм абс. безпристрастен. Вие смятате обратното - това си е ваше право!

Ако смятате че е добре дразгите между вносителите и сервизите да се пренесат в този форум - аз не смятам така и ще направя всичко за да не стане.

Не намирам за нужно да ми отговаряте на поста.




Тема Re: Загадканови [re: imitev]  
Автор BA321O11 (непознат )
Публикувано05.12.09 17:25



Мисля, че е необходимо модератора да получи отговор на поста си. Вратите не трябва остават само открехнати - или затворени или още по-широко отворени.
На първо място администриращите този форум трябва да получат подкрепа /колкото и условно да звучи/ за повече триене на безмислени излияния, родени в желание за получаване на ИО*.
На второ място да помоля модераторите да бъдат много пристрастни към основното предназначение на този форум - ВЗАИМОПОМОЩ. /пряко кореспондира с първото/
Приключвам с апел: НЕ СПОМЕНАВАЙТЕ ДУМАТА ИСТИНА. Както и да я интерпретирате няма да промените изводите от едно обстоятелство - малко по-нагоре един колега помоли да бъдат изтрити темите, отворени от него. Условности или коментари на въпросите, зададени от този колега можем да направи безкрайно много, но изказването му е показателно за невъзможност да получим отговор на въпроси или решение на проблеми.

УСПЕХ И КЪСМЕТ

* ИО - интерактивен или интернет оргазъм. Практикува се през последните години от разни хора и на различни места.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.