Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 31.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kъм модераторите  
АвторLandi (Нерегистриран)
Публикувано30.11.09 13:42



Уважаеми Господа,
Като единствен официален представител на Ланди груп за България и Македония най-големия производител на автомобилни газови системи съм обезпокоен от нелоялната и подвеждаща реклама на някои прозводители и вносители на АГУ.Затова Ви моля най учтиво да поставите постоянна тема за гаранционните условия на марките които се предлагат на Българския пазар,за да могат клиентите по лесно да се информират при избора на газова система.Пиша ви това поради зачестилите случаи на измама относно гаранционното и следгаранцинно обслужване на някои производители и вносители на АГУ.Считам че това е немаловажен фактор при избор на система от клиента.Благодаря Ви предварително.



Тема Re: kъм модераторитенови [re: Landi]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано01.12.09 08:22



А пък аз предлагам други 2 неща:

1. Всичката реклама (скрита и явна) да отива на едно място в отделна тема някъде при купувам/продавам.

Тук този форум от форум за взаимопомощ трайно се е превърнал в пишкомер (в превод - нещо, с което си мерите ... сещате се какво Вие вносителите/производителите). Честно казано, тук вече поглеждам само от дъжд на вятър ... именно по тая причина ... и сигурно не съм само аз.

2. Който не спазва това - рестрикции



Тема Re: kъм модераторитенови [re: Landi]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано01.12.09 10:41



Форумът е свободен - всеки може да пише каквото иска, без да използва нецензурни изрази.

Нямам намерение да участвам в споровете Ви и да вземам страна.

Имате си телефоните - разберете си се професионално ...

Като намалее работата и се активизирате всички - иначе само четете...




Тема Re: kъм модераторитенови [re: Landi]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано01.12.09 11:24



Уважаеми Господа фирмаджии/вносители,сервизи,майстори и т.н./
Когато преди години създавахме този форум/за тези които не знаят ще вметна, че клуб АГУ нямаше и ние група ентусиасти бяхме окупирали съседния клуб/ имахме идея това място да се превърне в средище на взаимопомощ! Единодушно бях избран за модератор и през годините цензура се налагаше само върху обиди и лични нападки. Невъзможността да следя за реда във форума ме принуди да потърся помощ от съфорумците, които също единодушно избраха за втори модератор колегата Imitev, който освен че е модератор в клуб Opel се нагърби и с работата да наглежда какво става тук. Първите години нямаше заковани други теми отгоре, освен тази за цената на газта в Бг. После се принудихме да сложим теми за рекламите, за покупо-продажби, за цени на ГИ, за адреси на метан-станции....
Мнението на колегата VladoR, който е един от първите членове на форума е доста красноречиво. Далеч съм от това, написаното от мен да звучи като заплаха, но ако не се вземете в ръце и не започнете да помествате всичките си рекламни постове където им е мястото за разлика от Imitev, който е доста толерантен аз няма да търпя тук някои Господа да си мерят *** както писа Владо, а ще извадя голямата гъба и ще почна да трия наред! Защото от място за безплатна взаимопомощ, форумът се превръща в нещо нежелано от неговите ползуватели. Кой какво писал, казал, говорил на друго място няма значение. Тук рекламите и всички други неща с рекламна цел моля да влизат където им е мястото. Ако има недоволни от мен и от написаното от мен нека се обърнат към Админите на Дир-а, те пък случайно може да имат друго мнение!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.