Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 19.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Тема Принцип на работа на газ ключе на ГИ БРЦнови  
Авторzulu (Нерегистриран)
Публикувано26.08.09 22:31



Здравеите. Вчера си купих кола, с монтирна ГИ БРЦ, в салона не знаеха много за функците на ключето освен режим ауто. Први ми впечатление, че като е топла колата първо светка червеното диодче (ключето е едно съвсем малко кръгличко) докато по таблото изгаснат чек лампите ключето вече свети в жълто!?!?!и чувам клапан на газта да цъква, въртя пали и веднага светва зелено. Не трябва ли при палене дори да е топла да заработи на бензин и след вдигане на определени обороти д амине на газ, или пък ако няма общо с оборотите поне да минат няколко секунди за да обърне на газ.
И още един въпрос , как мога да я запаля принудително на газ, ако да кажем нещо стане с бензиновата помпа и няма как да запля на бензин?



Тема Re: Принцип на работа на газ ключе на ГИ БРЦ [re: zulu]  
Автор BRC (LPG)
Публикувано01.09.09 11:19



Във сервизната книжка е описано.



Тема Re: Принцип на работа на газ ключе на ГИ БРЦнови [re: zulu]  
Авторз (Нерегистриран)
Публикувано01.09.09 12:20



Звучи като да не е настроена как трябва, ако е слагана при надутите пуяци в Дружба си е нормално. Даже ги мързи и да ти обяснят и кво що....



Тема Re: Принцип на работа на газ ключе на ГИ БРЦнови [re: BRC]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано08.09.09 11:35



Като Ви мързи да четете (предполагам - можете), мързи Ви и да отговаряте (или трбва ежедневно да се ПРАВИТЕ на велики) - 'що се 'абите изобщо, та само бълвате спам - той колегата в първото изречение започва, че така е купил колата.

Ами ако са му продали колата без сервизна книжка за газовата система?

П.С. Не съм газаджия, ама след много "компетентна" Ваша намеса ми се наложи сам да (Ви) оправям бакиите. И като чета из форумите (не само този тук) ... май не съм само аз





Тема Re: Принцип на работа на газ ключе на ГИ БРЦнови [re: VladoR]  
Авторzulu (Нерегистриран)
Публикувано29.09.09 18:23



към BRC: ко рече че пише в сервизната книжка не разбрах, маи и ти не знаеш какво пише там. Аз такава книжка нямам ако имах щях да чета там, но ако са я писали хора като тебе едва ли пише пешо вътре, щом ти е трудно да отговориш а ме пращаш при книжката.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.