Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 12.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос към специалиститенови [re: fobos]  
АвторФOБУC-ФEH (Нерегистриран)
Публикувано31.08.09 09:20



Аз изобщо не съм съгласен с това че турците отговарят на някакви европейски технически норми, имам контакти с тяхна техника и съм уплашен от престъпната им небрежност, имитират всичко марково а качеството е долнопробно, на турците единствено кухнята им е прилична. Как така при една и съща цена за клиента на едни слагате италиански части а на други турски и то без да ги предупредите за произхода което сте задължен по закон, това е абсолютно нарушение, лично мен ме излъгахте жестоко защото ви питах и по телефона и на място какво производство е, казахте български компютър и италиански части като евросондата е с нивомер, ако бях чул една дума за нещо турско никога нямаше да дойда защото ме е страх от турските експерименти. Освен това конкурентите ви предлагат цени от 830 лева за турска окомплектовка и БГ компютър като си обявяват съвсем ясно какво влагат, тоест вие правите пладнешки обир

. Понеже вече нямам никакво доверие към вашия софийски сервиз си направих труда да потърся още едно мнение от друг софийски сервиз който продава турски неща, резултата е следния изпаритела ми е турска платинка, евросондата е абсолютно турска забравих и името и вече не работи, дюзите незнам на другите какво слагате но моите имат лепенка на италиански а изработката ги издава и 100% са турски, показаха ми как изглеждат италианските, хората нито ме знаят нито ме познават и бяха любезни и абсолютно категорични. Явно господина „CODA3000” ви познава добре и е абсолютно прав, мнението му се покрива изцяло с това на двата сервиза които посетих и съм склонен да му вярвам, а вашата некоректност и лъжи трябва да бъдат наказани, надявам се федерацията на потребителите да се заинтересува от моя въпрос.



Тема Re: Въпрос към специалиститенови [re: ФOБУC-ФEH]  
Авторfobos (Нерегистриран)
Публикувано31.08.09 16:14



А съм написал моето становище , а вие си пишете каквото искате.
Ако някои се интересува да заповяда ще му покажем работни места сертификати и документи за произход. Бсм ще се нервят все повече това си е техен проблем когато някои не си сдържа нервите обикновено само губи от това.
Фобос авто се грижи за клиентите си и ако ФOБУC-ФEH не го е разбрал толкова по-зле за него.
Гаранциите които даваме от 2 години са реални и издаваме на клиентите пълен пакет документи за това. Всяка една кола си има досие със снимки и протокол за монтаж. След издънката със тръбата миналия месец вече се снима и долната част на колата. Като клиента получава :
- Сервизна книжка със сервизни интервали и инструкции.
- Приемо-предавателен протокол.
- Разпечатки от газанализатор на газ и бензин за следене на изгорелите газове.
- Протокол за конфигурацията и настройки.
Като единствено при нас клиента получава копие от протокол за конфигурацията и настройките.





Тема Re: Въпрос към специалиститенови [re: fobos]  
Авторfobos (Нерегистриран)
Публикувано31.08.09 17:20



На снимките по долу са публикувани инжекторите които ползваме и откровено заявявам, или съветниците ви са некомпетентни или злонамерени

оригинален сайт
http://www.railspa.net/it/prodotti/iniettori/ig1-apache.html
http://www.railspa.net/it/prodotti/iniettori/ig2-metis.html

може да направите запитване дали RAIL брандират инжекторите си специално за нас на меил info@railspa.net

A и по една случайност утре в 12 часа имам среща с RAIL в офиса ми на Долни Богров така , че елате да решим проблема на място :) да видим производителите дали ще си ги разпознаят.
Макар че като гледам начина ви на писане едва ли ви стиска да излезнете от анонимността си.






Тема Re: Въпрос към специалиститенови [re: fobos]  
АвторФOБУC-ФEH (Нерегистриран)
Публикувано31.08.09 20:42



Да ама аз ходя и на работа и ми е невъзможно да си взема отпуск от днес за утре, затова исках качествена уредба за да не обикалям сервизите като простинал кон. Тук проблема не е анонимността, тя се наложи от това че нямам регистрация, така или иначе като пусна жалба срещу вас неизбежно ще научите името ми. Ако за дюзите спориме за автентичност то за изпарителя и сондата нямаме никакъв спор че са 100% турски, то няма и как да имаме спор, като видях изработката на истинските и ги сравних с моя разликата е очевадна, моя е груб и недодялан с евтина отливка. Надявам се федерацията на потребителите да вземе бързо отношение и да промените тона си а се надявам и да се извинете, ще се постарая измамата да бъде документирана и официален орган да се произнесе дали съм излъган или не .



Тема Re: Въпрос към специалиститенови [re: ФOБУC-ФEH]  
АвторGaz мoнтaжниk (Нерегистриран)
Публикувано01.09.09 00:05



Като си изкал качествена система да не си избрал най ниската цена.Сега може да се жалващ само на господ.Като си купиш ефтина NOKIA а батерията china на кой ще се жалващ .От такива като теб ми е писнало , ако може да е по евтино ма да е добро, е не може.Може би си обиколил 10 сервиза за най евтино , е нати евтино! A що не отвориш ECU може и там да има турски компоненти .



Тема Re: Въпрос към специалиститенови [re: ФOБУC-ФEH]  
Авторfobos (Нерегистриран)
Публикувано01.09.09 02:21



Нека да обобщим казаното до тук.
1 Не ви отчита нивомера , което много ви издразни , но не се обърнахте към нас да ви го отремонтираме защото сте много зает, но това очевидно не е така защото обикаляте сервизите за консултации.
2 Отказвате да направим среща с производителите за да потвърдят автентичността на инжекторите и газовия клапан (той също е тяхно производство)
2 Вие нямате оплакване от работата на инжекциона . Но по време на „консултациите” сте се почувствали набутан.
3 Някакви хора са ви казали че всичко е турско и вие без да се консултирате с нас тръгвате да плюете по форумите.
4 Не сме ви отказали по-никакъв начин гаранционно обслужване.
5 Пишете анонимно за да може утре ако се случи нещо с системата да се усмихвате любезно и ние да ви оправим бързо проблема. ( извинението че нямате регистрация е пална глупост и аз нямам, но се представих.
6 Дадохте повод на основния ни конкурент Василев от БСМ да се разтовари от напрежението.
Но прочете по внимателно в интернет да видите какви реални проблеми имат клиентите и монтажниците със други системи . И как изведнъж системи от „среден и висок клас” които се продават на нашите цени станаха „наи-ефтините „ и им липсва това и онова.
7 направихте ни малко реклама защото анонсирахме нови продукти и услуги които иначе модераторите можеше и да изтрият.
8 На мен ми загубихте няколко часа от времето определено за семейството ми.
В заключение искам да кажа , че „Фобос Авто” осъзнава отговорноста относно безопасноста и използва само компоненти сертефицирани по резолюция на европейския съюз Р67-01 този сертификат не се дава току така а се правят изпитания.
Всички компоненти във вашата система са със сертификат Р67-01 и и документи за произход. Сертификатите може да изтеглите от сайта ни . И това е единственото което ще интересува проверяващите ако решите да пуснете жалба.
Бсе пак имам конструктивно предложение елате утре межди 12 и 14 да ви оправим нивомера , да се уверите в произхода на компонентите и да се успокоите.
PS. Разгледах линка на сайта и моето становище е, че това което се продава за 850лв е опасно за потребителите и не заради „турските части” които ако дефектират най- много колата да не работи добре на газ , а защото сензора за налягане е вътре в ECU то което е абсолютно недопустимо тъй като там има електрическо напрежение. Надявам се колегите бързо да го спрат от производство и да изтеглят продадените бройки за да ги преправят преди някои компютър да се напълни с газ и да гръмне.





Тема Re: Въпрос към специалиститенови [re: ФOБУC-ФEH]  
АвторPOPOV (Нерегистриран)
Публикувано28.03.12 16:29



КОЛЕГА АЗ ОТ КРАИ ВРЕМЕ КАРАМ НА ГАЗ И ОТ 1 ГОДИНА ОТВОРИХ СЕРВИЗ ,ОТ ФОРОМИТЕ НАУ4АВАМ МНОГО СОНДАТА НИАМА НИСТО ОБСТО САС ТОВА 4Е НЕ ОТ4ИТА ВИАРНО ВСИ4КО ЗАВИСИ ОТ 4АСОВНИКА САС КАКВИ ОМОВЕ РАБОТИ ,САМИА Е НА ТОК И МА МАГНИТ КОИТО РЕГОЛИРА КОКО ДАТИ ПОКАЗВА .А ДАЛИ СА ТУРСКИ НЕСТАТА ИЛИ НЕ ИМА ЛЕСНО ВСИАКА ДАРЖАВА ПРОИЗВОДИТЕЛ ИМА ОТЛЕ4ИТЕЛЕН КОД /НАПРИМЕР Е8 67R ............ И ТАКА ЗНАЕС ОТ КАДЕ Е ПРОИЗВЕДЕНО/ А СЛЕД КАТО ТЦЕНАТА Е РЕСАВАСТА ЗА НИСТОЖНИ ПАРИ КАКВА СИСТЕМА ИЗКАС ДАТИ СЛОЖАТ КОЛЕГИТЕ ЕСТЕСТВЕНО 4Е ВСЕКИ СЕ СТРЕМИ КАМ ПО ГОЛИАМА ПЕ4АЛБА .



Тема Re: Въпрос към специалиститенови [re: POPOV]  
Автор kelti (непознат )
Публикувано27.02.13 13:48



Поздравления за правописа, пунктуацията и стила

, първо човека не е дал някакви пари а една солидна сума, второ много добре знаем на какви пари е един фронткит и колко го товарят търговците и майсторите също и трето ...... Попов, успех със сервиза и с ......правописа.
Между другото ми хареса техническият ти език - часовника работи с омове........ти си гений, тежко на клиентите ти!!



Тема Re: Въпрос към специалиститенови [re: fobos]  
Автор kelti (непознат )
Публикувано27.02.13 13:50



Преди да се напълни някой компютър с газ и да гръмне!!!!!Гениално, не се бях сещал!!!
А случайно да имате статистика на гръмналите поради тази причина компютри?!?






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.