Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 20.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема BRC_COPYнови  
АвторFobos (Нерегистриран)
Публикувано24.07.09 11:47



Искам да предупредя, че от скоро в България се продава копие на секуент 24. Внася го JOKO. Това е проблем които пряко не ни касае ,но ни притеснява факта, че се ползва името ни за убеждение на клиентите. А по точно за два дни ми звъняха ми от няколко сервиза да ме питат дали продукта е добър тъи като въпросния търговец ги е уверил , че ние сме купили голямо количество и ще го продаваме като БРЦ и едва ли не ще спираме да произвеждаме "фобос"
За повече информация www.brcbg.com/



Тема Re: BRC_COPYнови [re: Fobos]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано24.07.09 15:55



Много станаха копията

преди седмица на ЛАНДИ ,сега на БРЦ егати фабриката де ги бълва само търбата де минава през скоростите е оригинална и еднаква

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: BRC_COPYнови [re: nqkoi1 ®]  
Автормимo (Нерегистриран)
Публикувано24.07.09 16:48



Вярно е, и на мен ми го предложи и се кълнеше че е италианско БРЦ и той му бил станал представител, само че ми е писнало от Джоковите боклуци и му теглих една майна .
В момента турците произвеждат или "копират" газови инжекциони в над 20 завода, става дума за огромни количества и разновидност от етикети, ниско качество и много дефекти, имат проблем с човешкия фактор при сглобяването както и множество дребни конструктивни проблеми които впоследствие се проявяват.



Тема Re: BRC_COPYнови [re: Fobos]  
Авторbrc_bulgaria (Нерегистриран)
Публикувано24.07.09 17:44



Уважаеми колеги,
От 20 юли на българския пазар се появи пълен кит газов инжекцион с търговска марка „Bravo gas” Китът е турско производство на фирма 2А
Вътре в кита на част от компонентите има логото и щемпела на “BRC” и на „МТМ”

Искам да предупредя, че компонентите в този кит нямат нищо общо с италианското производство на „МТМ”srl с търговска марка „BRC”
Това са копия с ниско качество.
Искам да предупредя също, че монтирането на подобен кит на клиенти по никакъв начин не ги обвързва с търговската марка „BRC” като реклама, гаранции, техническа помощ.
Рисковете по използване на тази система са изцяло за сметка на закупилия системата .
Копирани елементи в системата:
1.Инжектори BRC MTM – които са с дата на производство от 2002 година. Тогава не е имало такива инжектори!!! Друг отличителен белег е наличието на регулировъчен винт. Такъв в оригиналния инжектор няма
2.Кабел главен на газовата система
3. Филтър за газова фаза
4.Кабел бързи връзки към инжектори
5. Маркучи за газта и водата
6.Превключвател газ бензин (стар модел използван при системите Fast и първите модели на Sequent 24)
7.Датчик за налягане P1
8.Рейка за инжектори
Централата, окомплекторката и сондата са с турската марка Bravo gas
Софтуерът за тази система не работи на системите на “BRC” както и софтуерът на “BRC”не работи на тази система. Моля да не се правят експерименти, защото това може да доведе до изгаряне на централа и други електронни компоненти


За повече подробности по отношение на разпознаването на детайлите се обръщайте към www.brc.bg



Тема Re: BRC_COPYнови [re: Fobos]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.07.09 12:50



tova verno e goljmo mente



Тема Re: BRC_COPY [re: az]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано18.08.09 11:18



Здравеите на всички, бихте ли ми казали как мога да рзлича ментето от оригиналния БРЦ при положение че съм просто клиент а не специалист, Решил сам да сложа БРЦ но тази тема ме поуплаши, с риск да не ми набутат менте, на кое да обърна внимание че да позная истинско БРЦ ли е или не? Изпарител , реика , комп?



Тема Re: BRC_COPYнови [re: ivo]  
Автор BRC (LPG)
Публикувано18.08.09 13:43



http://brcgasservice.bg



Тема Re: BRC_COPYнови [re: BRC]  
АвторKosi (Нерегистриран)
Публикувано02.10.09 11:31



Абе и там са едни... само дето името им е БРЦ, добре че се допълва отзад с България че да се сетиш за какво обслужване става въпрос... записваш предварителен час със седмици и след тва си даваш да ти усерат колата

, а пък да не говорим че един колега със "Секуент" 2003 година въобще го отсвириха и му казаха да му сложат нова уредба за 1300лв , щото тази била стара (на 6 години) и не можели да я оправят! Дева тия ГИ колко бързо остаряват.



Тема Re: BRC_COPYнови [re: Kosi]  
Автор BRC (LPG)
Публикувано03.10.09 19:58



Ай да се регистриращ па да си побъбрим!



Тема Re: BRC_COPYнови [re: BRC]  
АвторKosi (Нерегистриран)
Публикувано03.10.09 20:25



Ми пиши тука, тоя форум е за това!
Не за реклама, а да си казваме проблемите, да търсим начини да се решат и да се обменя полезна информация, а ти ако искаш да не си издаваш служебните тайни и т.н. просто не пиши.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.