Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 17.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема БСМ Бардолининови  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано27.06.09 14:30



Каква минимална температура сте настройвали за първоначално преминаване на газ при рейки реил за лято и зима?
Например:
При температури над 10-15 градуса: 25гр.
При температури под 10 градуса: 45гр.

Питам заради прословутия(пази се в голяма тайна май) проблем на БСМ при първоначалното преминаване на газ?



Тема Re: БСМ Бардолининови [re: Питaщ]  
Авторcoda3OOO (Нерегистриран)
Публикувано28.06.09 09:31



Нормално се задава 40гр. темп., можете и 30 да зададете. Ако системата ви е повече от 3 годишна, може да ви се смени софтуера за по- добро превключване през зимата. Възможен проблем сега в топлото може да бъде и зацапани инжектори, просто отидете на майстор да ви ги почисти. Възможно е също системата ви да има нужда от настройка, тъй като точно пи първоначалното превключване личи разликата в различните коефициенти. Ако искате, за помощ се обадете на тел. 0888 801634



Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: Питaщ]  
Авторkиpe (Нерегистриран)
Публикувано01.07.09 22:26



Нищо не се пази в тайна, няма и как да се пази в тайна защото са монтирани прекалено много Бардолинита и ако имаше проблем много хора щяха да изпищят, така че бъди спокоен проблем с превключването няма и никога не е имало, проблема е че в рядки случаи определини хора не знаят как да настроят Бардолин, а накрая правят заключения за качествата на системата !

Температурата която предпочитаме е 35-38 градуса целогодишно, лично аз съм монтирал 700-800 броя с две години гаранция и всичките работят безупречно, ако имаше дори и един недоволен щеше да прочетеш тук за него ?



Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: kиpe]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.09 23:27



Охооооооооо на сън ли ги монтира

Ти можеш ли да броиш до толкова



Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: gogo]  
Авторkиpe (Нерегистриран)
Публикувано01.07.09 23:41



Имам няколко умника като тебе и с тяхна помощ се справям представиси, говоря само за монтажи на Бардолини извършени през последните две години ?



Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: kиpe]  
Авторdqvola (Нерегистриран)
Публикувано02.07.09 08:16



За 52 седмици по 5 раб дни са 260 като махнем официалните празници Коледа и нова година остават под 250 или средно на ден по 1.6 инжекциона

Това можеш да го сънуваш само или лъжи някой който не е помирисвал АГУ,а безпроблемната работа няма да коментирам УМНИК



Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: kиpe]  
Автормнoro cтap (Нерегистриран)
Публикувано02.07.09 14:03



Преди години имаше в Илиянци един майстор с много шерпи и на ден монтираше пи 10-20 системи и след това майсторите в София не оставаха без работа за да му оправят простотиите.Ники яйцето се премести да работи в Сърбия а след като го изритаха и от там от една две години нищо не се е чуло за него.Та въпроса ми е ти да не си му брат , братовчед или далечен роднина

Ти луд ли се бе човек или нас ни мислиш за такива 800 за година Ти да не продаваш домати и краставици




Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: мнoro cтap]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано02.07.09 19:51



Ники Яйцето (името идва от Яйцкоопа де му бе сервиза) и винаги са му се учудвал на диводията де е в състояние да измисли


Вие казвате 10...20 уредби ,грешите правеше по 40 автомобила на ден,20 до обяд и 20 след обяд , като на конвеир ,а кой ще ги оправя след ова не му пукаше.
А някой да знае как се здоби с червеното Ауди 6 цилиндъра ,това е по интересно....

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: nqkoi1 ®]  
Авторkиpe (Нерегистриран)
Публикувано02.07.09 23:30



Ало математиците, какъв е проблема да се направят 700-800 монтажа за две години....айде бройте внимателно, има и сервизи които работят, ако вие нямате монтажи се замислете дали нещо не ви куца, защо клиентите ви избягват и какво ви липсва, добрите майстори хората ги търсят и ги чакат колкото трябва за да си монтират качествено уредбата ?

За Ники яйцета.....една легенда, сам монтираше два пъти повече уредби от цялата ви Ланди група, плюс това отделно продаваше още толкова системи на други колеги и износ за съседни държави. Заряза газта защото му омръзна да се занимава с тиквеници монтажници, скоро мина да се видим и сега развива нов бизнес, сподели че е доволен. За червеното Ауди купе 2.6....историята е много стара и не е актуална, Ники и сложи обикновена газова и след няколко дни беше гръмнала, собственика беше люлински бандит и се наложи да му плати колата, после я оправи и я продаде, стават грешки и никой не е застрахован, въпроса е че Ники рипаше на всичко защото има сърце, един от малкото газаджии който не е мишок.



Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: kиpe]  
Автормнoro cтap (Нерегистриран)
Публикувано03.07.09 07:16



Омръзна ми от отворковци и колеги еднодневки като Ники яицето.Изгря като метеорит за7,8 години и вече е в небитието търсен от властите в Сърбия за незаконен внос и укриване на данъци.За теб ако това са легенди ми е ясен манталитета ти.

Споменавам за стотици излъгани клиенти които се чудеха и маеха как да подкарат колите си на газ или да се отърват от ненужното желязо
което им бе6е нахварлила ЛЕГЕНДАТА
Що се отнася до колегите от ЛАНДИ не зная какво количество продават и не ме интерисува но твоите 800 уреда едва ли са повече от 5% от годишните им продажбиРазликата между теб ,ЛЕГЕНДАТА и ЛАНДИ мрежата се състои в това :
1.Работи повече от 12 години а,до колкото знам представителя Таньо Видев е на пазара около 20години заедно със Стефан и Владо Армянови ,Любо Петров,Васко Бешиков,Таньо Танев,Д.Янаджиев,Иван Иванов-цайса и др.имена които на теб нищо не ти говорят
2.Гаранцията се покрива в БГ от над 25 сервиза и забележи дори в чужбинакато Македония,Сърбия,Хърватия и др.
3.Продажбите на ЛАНДИ могат да се проверят чрез митнически деклараций и др.документи докато твоите и тези на ЛЕГЕНДАТА едва ли и10%.
Това е една малка част от разликите между вас и тях,но за мен достатъчни и не малко същественни.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.