Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 06.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: kиpe]  
Автормнoro cтap (Нерегистриран)
Публикувано04.07.09 22:39



Браво за това ти стискам ръката.Наистина трябва да се обединим и да отстояваме интересите си.Отчайващо е но не невъзможно.Ние не успяхме дано да се родила някоя млада фигура която да ни обедини,бих се вкл. с каквото е необходимо





Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: kиpe]  
Автор valko 72 (непознат )
Публикувано04.07.09 22:59



kиpe (Нерегистриран)
Публикувано 03.07.09 22:24



valko 72..... според мен е псевдонима на Вальо от Ловато но това е само предположение.
Абе колеги кой е говорил че Ники яйцето е легенда в качеството.....абсурд, говорим за легенди в количество продажби разбира се, и сравнявам неговите продажби в силните му години с продажбите на ланди групата в България а не ланди груб в световен мащаб.....айде моля без манипулации ставате смешни. Дайте да се държим сериозно, навремето с тези изброени по горе хорица се опитахме да регистрираме в съда една структура на нашия бранш която да защитава правата ни, идеята беше на Владо Армянов но за съжаление се провали, подписа ми стои в официалните документи като учредител и съм платил членски внос.....значи вероятно ги познавам как мислиш господин старец ?
Но темата е за Бардолини и твърдо ви казвам че работи прекрасно и няма абсолютно никакви проблеми с тази система, дори надежността и е впечатляваща и граничи с моделите на много стари чужди марки.



Здравей Кире.
Така по нета немога да се сетя кой си,но сугурно ще се сетя ако се видим.
Аз може да сьм Валио от LOVATO,а може и да не сьм.Незнам да ли (КАК МИСЛИШ ГОСПОДИН СТАРЕЦ)е отправено до мен,но мога да те уверя,че поне аз таяка не се чуствам и мисля поне още 10г да сьм на сьщото мнение.
А по вьпроса на структората,която да защитава СЕРВИЗИТЕ за газ,която се опитваха някои хора,аз не се наех.Простата причина е че като се сетя за Ники,Марио,Станислав(Враждебна) и Краси -Пича се отказах на момента.
Аз се старая да направя автомобила на газ,така че клиента да не може да ми каже копче,а някои гледа просто да не врьща клиент и дори ако се наложи да си сваля части от неговата газова уредба само и само да ги сложин на клиента.
Дори още минава минава номера-аз сьм я сложил но нямам апаратура,ходи да ти я настроят еди кьде си.
Всеки човек уважаващ себе си и занаята,който работи би постьпил като мен.
Така че и утре ако някой дойде в сервиза и каже решили сме да направим еди-кое си сервизите не знам да ли ще се сьглася.
Кире ,а кой си ти ?
ОТ ВALKO 72



Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: valko 72]  
Автордидo (Нерегистриран)
Публикувано04.07.09 23:17



Ако ланди е продавало по малко от НИКИ ФЕНОМЕНА то никой няма да го държи да бъди дистрибутор за България че и Македония а Бардолини е върха на пирамидата но обърната обратно





Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: мнoro cтap]  
Авторkиpe (Нерегистриран)
Публикувано04.07.09 23:32



Пичове, вярвам че рано или късно ще се обединим, за разлика от едно време сега нещата са много по-сериозни, онези импровизирани сервизчета вече са хубави съвременни сервизи със прекрасна база и условия, монтираме качествено и сме си изживяли детския период .
Проблемите ни обаче са не по-малко отпреди и имаме все по-голяма нужда някой да ни защити интересите, например пред техническия надзор да поиска една по-ясна и нормална наредба за дейността ни, също да попита следващите управляващи защо в БГ имаме акциз на пропана и кога ще падне, ето виждате от догодина акциза за внос на коли над 163 коня пада.
Факта че никой не повдига въпросите означава че няма проблем и така може дори някоя нова глупост да ни тръснат а ния пак ще си траеме, докога така, вече сме в ЕВРОПА а там всеки бранш е сплотен и изразява ясно какво иска, тук предприехме партизанщината или всеки да се спасява както може и затова ни правят на глупаци.



Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: kиpe]  
Автор valko 72 (непознат )
Публикувано04.07.09 23:47



А вьпросакакво мислиш старец)кьм мен ли е ?





Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: дидo]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано04.07.09 23:49



Абе Дидо голям си великан, може и да не е бил феномен Ники яйцето, не съм ви светил колко ландита сте продавали тогава но при Ники съм виждал как продава цели камиони на турците по време на турската криза и плащаха кеш с долари в кутии за обувки, 98 мисля че беше, тогава май Ланди групата бяхте само Ти и брат ти Ицо, а Македония беше още към Сърбия и имаха само две газостанции в тяхната територия !



Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: Ивaн]  
Автордидo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.09 02:49



Доста си зелен

а,при нас как бешеПитай Армянов разбрах познаваш го



Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: дидo]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано05.07.09 02:57



Дидооооооо,те сега могат само да гадаят,сънуват и мечтаят ,колко са велики

.Остави ги, да се радват на собствения си прекрасен свят

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: дидo]  
Автордидo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.09 03:18



Нямах намерение да споря с теб но не ми се спи и реших да те светна малко.По голяма част от сервизите работят и сега с нас,ако въобще ти говорят нещо имена като Николай Петров БС ,Пламен Шоев,Слави Сариев,Росен Разград,Бранко бог да го прости,Стефан от Олимпик,Спас МСМ,Николай Габрово,Ганчо Враца,ТРИО ЕЛИТ Кс,Пламен Перник,Славчо Кордев,Любо Петров,Васко Бешиков,Иван Цаиса и мн. други а,за турците можем роман да напишем,така че не ти остава друго освен да злобееш и плюеш.Кервана си върви..........

Краси да ме изв. ама го забравих плюс собственните8 сервиза.



Тема Re: БСМ Бардолини е върхътнови [re: дидo]  
Авторkиpe (Нерегистриран)
Публикувано05.07.09 09:48



Таньо нещо си се объркал тук никой не злобее, невиждам никъде злоба и не виждам нищо позитивно във това постоянно противопоставяне и мерене на ония неща....., няма никаква нужда да унищожаваш и тази тема със негативизма си, това че не ти се спи не е повод да развалиш и тази тема ?

Тук си говорим за обединение и по-добро бъдеще, ако можем нещо хубаво да направим, а не за противопоставяне и озлобление помежду ни, да се плюеме вече доказахме че умеем, спи спокоен никой не води война с теб и никой не те мрази, просто спорим с теб .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.