Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 01.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Не е хубаво човек да се взема толкова насериознонови [re: nqkoi1 ®]  
АвторEBPOГA3 (Нерегистриран)
Публикувано12.02.10 15:58



Уважаеми колега, все ми е тая какво си ИЗМИСЛИЛ, най-вероятно абсолютно нищо, продължавам да се учудвам как успяваш да вдигаш толкова много шум за толкова дребни злободневни твои ОТКРИТИЯ, и как обръщаш всичко на философстване където си най-слаб.



Тема Re: Не е хубаво човек да се взема толкова насериознонови [re: EBPOГA3]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано12.02.10 16:53



А на мен ми е два пъти ''все тая'' .... а философия,подкрепена с факти и цифри става много трудна за опровергаване.Питам се защо ли в изреченията написани от Вас имам чуството,че лъха отчаяние и злоба от мисълта, че няма с какво да ме убориш или да докажеш обратна теза на моята .

Тук съм за да разговарям с философи, а с овце си в кошарата ми - говоря на друг език!

Тема Re: Не е хубаво човек да се взема толкова насериознонови [re: nqkoi1 ®]  
Автор fobos_avto (непознат)
Публикувано12.02.10 20:24



Добре де ама за какво спорите.

www.fobos-bg.com


Тема Re: Не е хубаво човек да се взема толкова насериознонови [re: fobos_avto]  
АвторEBPOГA3 (Нерегистриран)
Публикувано13.02.10 12:58



Оттеглям се, няма никаква злоба....няма за какво, не желая да започвам безмислени спорове за каквото и да било с нашето многоуважавано Плямпало, освен това отскоро съм модератор на друг газаджийски форум който ми ангажира изцяло свободното време.

Сега разбирам че труда на уважаваните ни модератори не е лек, също и че нямат почивни дни.



Тема Re: Не е хубаво човек да се взема толкова насериознонови [re: EBPOГA3]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано13.02.10 15:19



Браво! Там да нямаш такива досадници като мен

,че да ти се налага да си с гумичка!
Успех и нови върхове!

Тук съм за да разговарям с философи, а с овце си в кошарата ми - говоря на друг език!

Тема Re: Не е хубаво човек да се взема толкова насериознонови [re: nqkoi1 ®]  
АвторEBPOГA3 (Нерегистриран)
Публикувано13.02.10 17:24



Мерси колега, ако имате повече свободно време заповядайте



Няма да налагам никакви ограничения на теми, рекламни постове или рекламни линкове....абе искам да е пълна демокрация !!!



Тема Re: Не е хубаво човек да се взема толкова насериознонови [re: EBPOГA3]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано14.02.10 16:24



Мани,остави

че сте стане такова мазало ....... като се познаваме,що за ''газаджийско '' племе сме ........

Тук съм за да разговарям с философи, а с овце си в кошарата ми - говоря на друг език!

Тема Re: Не е хубаво човек да се взема толкова насериознонови [re: nqkoi1 ®]  
АвторEBPOГA3 (Нерегистриран)
Публикувано14.02.10 17:50



Много сме си готини, трябва да се уважаваме като гилдия за да ни уважават и клиентите, все пак ако ви се пише винаги сте добре дошли !





Тема Re: Не е хубаво човек да се взема толкова насериознонови [re: EBPOГA3]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано14.02.10 22:29



Не е ли готино:



Тук съм за да разговарям с философи, а с овце си в кошарата ми - говоря на друг език!

Тема Re: Не е хубаво човек да се взема толкова насериознонови [re: nqkoi1 ®]  
АвторEBPOГA3 (Нерегистриран)
Публикувано14.02.10 23:05



Руснаците са върха, всеки път ме удивляват със възможностите си, управлението е като на танк, всяка верига се командва отделно, напрактика това чудо може да мине навсякъде !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.