Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 11.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Само тест може да покаже ?нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано31.03.09 22:17



Нали се сещаш че по магистралата тоя не е единствения дето кара бързо ?

И защо другите нямат проблеми а той има ?

Какво е налягането в рейката ?

Това със обдухването го забравете като проблем, всички Вектри и Мондео изпарителите са им почти на земята и нямат проблеми ?

http://www.eurogas-bg.net/

Редактирано от ГA3CEPBИ3 EUROGAS на 31.03.09 21:49.



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO



Тема Re: Само тест може да покаже ?нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано31.03.09 22:23



Като си такъв експерт....прехвален и самодоволен, би трябвало да знаеш какви и колко датчици има Кар Газ, или поне погледни снимките и ще видиш че върху всяка рейка има температурен датчик ?

Май само ти не разбра че кодкудякайки срешу Кар Газ му качваш рейтинга, благодаря за всяка дума по адрес на системата.





Тема Re: Само тест може да покаже ?нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано31.03.09 22:32



Да кабели старчат,но дали ги чете софтоера Ви е друг въпрос



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: Само тест може да покаже ?нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано31.03.09 22:35



Софтуера е прекрасен, всичко си чете, страда само от неграмотни монтажисти и лоша настройка, това доказано е и не подлежи на коментар ?





Тема Re: Само тест може да покаже ?нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано31.03.09 22:41



Колега не се ли усещаш че убиждаш колегите си, които ти купуват и предлагат уредбите на клиенти ,де ги произвеждате и е малко не коректно да ги наричате неграмотни и олигофрени



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: Само тест може да покаже ?нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано31.03.09 23:14



ТАЯ СИСТЕМА СТАВА ЗА ТОЯ АГРЕГАТ, айде стига сте повтаряли като папагали едно и също, много по трудни коли работят с ТАЗИ система, на какви се правите, може би сте слепи или глухи, вече има галерии с монтажи в сайтовете и може лесно да се информирате ?

Това че някой олигофрен не може да настрой сместа и прибягва до емулатори е жалко, също е жалко това че някой е закупил Мерцедес и го е поверил на некадърник да се УЧИ на негоовата нова кола ?

Накрая продава Мерджана защото не му работи добре, но нежелае да плати за настройка на системата в друг сервиз който може срещу 20 лева да му реши проблема, е това се случва всеки ден в БГ и вече е стандарт ?

Така че обобщенията по адрес на системата Кар газ и препоръките за замяна със СКЪПА италианска са смешни и напълно опровержими !



http://www.eurogas-bg.net/




Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: скрежнови [re: питaщ]  
АвторПИTAЩ (Нерегистриран)
Публикувано01.04.09 12:06



проблема е решен отидох в друг сервиз защото там където ми го монтираха казаха "за толкова пари толкова" систмата се оказа каргас с гаранциона карта И ФАКТУРИРАНА КАТО БАРДОЛИНИ (което ще им излезне през носа пуснах жалба в комосията за защита на потребителя).
смениха ми изпарителя пробвахме я до тунелите на витиня никакъв проблем с реиката. оказа се обаче, че има друг проблем нещо което не бях забелязал досега - максималните убороти които може да развие на гас са с около 1000 по малко отколкото на бензин. ТАКА ЧЕ ЩЕ ВЪРНА ЦЯЛАТА СИСТЕМА НА ИЗМАМНИЦИТЕ



Тема Аз съм пешка ?нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано01.04.09 15:22



АЗ НЕ ПРОИЗВЕЖДАМ НИЩО, аз съм пешка както сам обичаш да казваш, само дистрибутор, неможе всички да са офицери ?

Преправил съм толкова много неграмотно и бездарно монтирани и настроени уредби че смело мога да кажа и по силни думи, вече отказвам да оправям чужди бакии, дано да се засрамят малко.

Неправилния монтаж и настройка развалят името на марката Кар Газ, Ренцо също не е застраховано, ако при монтажа попадне в неграмотни ръце и то няма да заработи добре.

Дори съм забелязал че не продаваш на кой да е нито уредби нито кабел за настройка, значи индиректно избягваш потенциални проблеми и пазиш името на марката като избягваш слаби сервизи ?





Редактирано от ГA3CEPBИ3 EUROGAS на 01.04.09 16:27.



Тема ????????????нови [re: ПИTAЩ]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано01.04.09 16:36



Добре де, какво му е на този изпарител, монтирали сма толкова много такива ?





Тема Re: ????????????нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано02.04.09 21:18



Аз незнам какво му е,но явно му има нещо, щом таз тема се дискутира тук и за да си е всичко чесно и почтено побликуваите техническите му данни съгласно R67-01 и сертификат ISO/TS 16949 .

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.