Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 27.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Инжектори?нови  
Авторsvetlio (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 14:20



Здравейте съфорумци.
Искам да ви попитам кои инжектори са най-добри от изброените:
Маtrix HD 344
Matrix HD 322
Valtek rail 3 Ома
Valtek rail 1 Ом



Тема Re: Инжектори?нови [re: svetlio]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано14.01.09 16:09



Няма добри от изброените

!



Тема Re: Инжектори?нови [re: injection]  
Авторsvetlio (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 17:18



Е на мен ми е ясно,че добрите са Кейхин,но аз питам от изброените кой е най-добър и за предпочитане.По-добре ли са тези ,които са 1 ом пред тези 3 ома?



Тема Re: Инжектори?нови [re: svetlio]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано14.01.09 18:29



1 Om са ухким по бързи !!! Матриксите лепнат и изгарят !!! Валтеците(райлите)за бавни и след 10000/15000 цикъла ВКЛ/ИЗКЛ са разбалансирани до безкрайност !Добрите ГИ струват пари !!! Това е положението

Кажи каква е задачата за да ти отговоря по точно ?за какво са ти тия инжектори?Или пиши едно ЛС да не засир............. форума !!!



Тема Re: Инжектори?нови [re: injection]  
Авторotgovor (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 20:10



затова си слагаш едно обиукновено газово с ТАП, хем не върви по-малко или почти толкова, хем не харчи повече, ГИто си харчи 13-14газ градско на конвенционална кола която харчи 9-10бензин, хем не се чудиш зимата: "аджеба кога ше ги стигне тия 40градуса колата, аз вече съм пред работата стигнал на бензин"

Абе въобще................
това е за съжаление истината
тук никого не обиждам, а съм и анонимен





Тема Re: Инжектори?нови [re: otgovor]  
Авторsvetlio (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 21:11



Колега моля коментирай конкретно по темата.Какво ще слагам е въпрос на личен избор.Ти ли ще ми ремонтираш колата,като ми гръмне и ти ли ще ми плащаш ремонта?Питам конкретни неща.Уредбата,която ще сложа е полска- Зенит.Предлага се с тези 4 типа инжектори или поне те са дадени на официалният им сайт.



Тема Re: Инжектори?нови [re: svetlio]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 21:20



Това което има на официалния саит е едно, а това което внася официалния представител е савсем друго . първо провери с кои инжектори се продава кита на BG пазара.



Тема Re: Инжектори?нови [re: svetlio]  
Автор stoiangas (непознат)
Публикувано14.01.09 23:47



1 ом е по добре от 3 ома е тези системи ги продават с valtek 3 om



Тема Re: Инжектори?нови [re: svetlio]  
Авторstelll_ (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 17:30



Kolega ako sistemata ti e zenit tuk idva s valtek 3 oma nqma da imash griji s tesi injektori tuk rabotata s razcentrqneto ne e cak tolkova zle moqta reika sym q razglobqval mnogo pyti i do den dneshen ne e dala otklonenie v rabotata si veche sym minal s neq kym 30000km bez problemi dori se e sluchvalo da zaredq gadna gas pri koeto gumichkite na injektora v bukvalniq smisyl zalepvaha po legloto s otvora v reikata a kolata mi e dostatychno pretenciozna (problemna) za gaz i pak si q nastroih da vyrvi dobre sys shto gode normalen razhod.pyk dali edin ili tri oma injektori pri kachestvoto na gazta v BG byrzodeistvieto stava mnogo otnositelen faktor!!! Zabravih da poqsnq i moqta e zenit ag jz2005 kompa a reduktora tomasseto reikata valtek s 3 oma bubini Uspeh!



Тема Re: Инжектори?нови [re: stelll_]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 18:43



Може ли да ми посочите един световно известен

производител на АГУ който да използва валтек или рейл






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.