Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 27.05.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Клиентите търсят прилично качество на добра цена !нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
АвторDlDO (Нерегистриран)
Публикувано31.03.09 23:18



Kolega na gre6en pat si.Znae6 li kolko e razlikata cenovo za edrovi klienti megdu LANDI I KAR GAS

110EURO S DIUZI LANDI.TOVA SA DIUZI A NE KLAPANITE NA REIL.

TOVA 4E SERVIZITE RABOTE6TI S TAZI MARKA SI CENIAT TRUDANE IZPOVIADVAME VA6ATA TEORIA ZA LUDO RABOTI ZA LUDO NE STOIS PODOBNITE NAREIL DIUZI ZNAE6 LI KAKVA E RAZLIKATA CENOVOTOVA TI GO OSTAVIAMZA DESERTDUZITE SA LOVATORAZLIKATA V KA4ESTVOTO NIAMA DA IA KOMENTIRAMAIDE SAS ZDRAVE UTRE POVE4E



Тема Re: Проблем при монтажа на ГИ на Ситроеннови [re: borisoff]  
Автор, (Нерегистриран)
Публикувано01.04.09 00:32



не се карайте роне да отстоявахте ваша кауза , а вие сте само пешки в тази игра.
големите не го правят толкова грозно.
и двете фирми пестят всички пестят.
бсм пестят от всичко , ланди също какво се надувате като петли
в ланди няма вече нищо италианско даже и качеството. изпарителите течат, няма мап (зашо няма мап - за да е по ефтино а не за по добре) излъгаха ви че не е нужен и повярвахте и брц пробваха в 24, но нестава само се пести
тъжно е , че са много малко фирмите които работят за клиента



Тема Re: Проблем при монтажа на ГИ на Ситроеннови [re: ,]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано01.04.09 01:55



Не се караме,нищо лично нямам ,имам само професионални различия,които поне аз дискутирам

това да споделиш мнението си не значи, че се караме.
За информация ,газовите инжекциони на ЛандиРензо Груп винаги са имали МАП и сега го имат иначе не може да да се оправиш с настроиките а това че Вие не го знаете е отделен въпрос,ПОВТАРЯМ ИМА МАП И НА НАИ-НОВАТА СИ СИСТЕМА. Редуктора тече-кажи модела които е протекъл и как е станало това ,не казвам, че е невъзможно,но кажи каде е протекъл и как се е получило,че аз повече от 20 години се оправям с таз марка с нови и 2 ръка уредби и много др неща сам виждал ,но точно такова нещо мога да кажа с ръка на сърцето за първи път чувам.

RENZOMATIKA и SE81 са аналоични и се произвеждат повече от 20 години и да протекат без човешка грешка неможе да стане,LI02 също е от 20 години като модул на др вид редуктор в Холандия и Италия .Отговорно мога да кажа, че повече от 20 години тези 2 редуктора не са претърпели никакви конструкивни изменения и да протекат трябва да се пръснат като корпус.IG1 го познавам в детаили от 2000 година и знам ,че практически е невъзможно да протече,освен да се спука корпуса му от замръзване ,но тои не може да замръзне по време на работа,че софтоера няма да позволи клапана на газта да отвори, ако не е 25 градуса редуктора или да мине валяк през него .ЕС04 има само един начин да протече и тои е редуктора да замръзне с вода вместо агрегата да е напълнен с антифриз и тогава да изкриви капака на корпуса на 1-вата степен ,които е ламаринен,но първо ще спука и алуминиевата преграда на корпуса между двете степени, кадето е наи-слабото място .
Ако някои си спомня времето преди 10 ноември 89 година ,тогава имаше един магазаин "КОРЕКОМ"се казваше и единствената система за газ пропан бутан която се продаваше там бе с марка ЛАНДИ РЕНЗО и редуктор РЕНЗОМАТИК и струваше 360 щатски долара и мога да го докажа с фактура от 86 година за закупена от мен такава система и която и до ден днешен работи на един Москвич модел 2140.
И много са малко колегите ,които от 86 година до сега се занимават професионално с системи за пропан-бутан и метан, през ръцете са ми минали много марки и модели и това което сам видял,ремонирал,монтирал и оправял ме е накарало да се замисля и да се спря на таз марка .И каузата която отстоявам ме е хранила и продължава да е храни без много ядове и главоболя, и не се мисля за пешка и се радвам когато на улицата ми кажат здравеи, а не да благославят женската част от фамилията ми, че сам прецекал или излъгал клиент и никога не сам бил анонимен и няма и да бъда както повечето тук

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Ренцо Ланди е легенда в бранша !нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано01.04.09 16:09



Моите уважения към стажа който имаш, абсолютно нищо лично, напротив с Ицо Танев сме приятели от години и в никакъв случай не говориме за караница а за професионален спор, аз също харесвам Ренцо Ланди и немога да не призная че е чудесна система.

За теорията със спокойствието, не мога да се оплача от някакви безпокойства, пак повтарям за всички загрижени че нямаме гаранционни проблеми с Кар Газ, дори в най-студените зимни месеци всичките ни клиенти се движеха абсолютно безпроблемно.







Тема Re: Ренцо Ланди е легенда в бранша !нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано01.04.09 16:20



Аз не мога да разбера защо трябва да си мерите п..ките по форумите ?




Тема към модераторанови [re: imitev]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано01.04.09 20:43



уважаеми господине ако в този форум трябва да превазнасяме БГ газови инжекциони ще се саобразя с ваща политика и повече никога няма да влезна във вашия форум? Не разбирам защо триете моите мнения? Може би считате че са непрофисионални? Моите самнения са че имате участие във фирма ФОБУС, едно от недоразуменията за газови инжекциони. Хаиде със здраве че,ще употребя по силни думи





Тема Re: към модераторанови [re: dido]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано02.04.09 10:53



Мнението ти е изтрито заради обида свързана с умственото състояние на другите беседващи.

Такива писания тук не са толерирани.

Съмненията за моето участие във "Фобос" са неоснователни. Никой от тук подвизаващите се търсачи на клиенти няма връзка с мен - нито лична, нито финансова.

Форумът не е мой - аз съм само модератор.

Всички мнения съдържащи обиди и нецензурни изрази, които видя, ще бъдат изтривани.




Тема Re: Ренцо Ланди е легенда в бранша !нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано02.04.09 21:43



Живеем в 21 век,гаранционната карта не е гаранция за качество и надежност,всеки от наз хората иска да си купи стока или услуга с добро качество,да е надежна ,безопасна,и да е на приемлива цена .Единственото нещо, което гарантира тез изисквания в света са сертификатите с което се доказва това и те не са таина, а ПУБЛИЧНИ.Тогава кажете каде да видим Ваште сертификати R67-01 и сертификат ISO/TS 16949 ,защото автомобили с газови системи не отговарящи на R67-01 могат да се карат и паркират само по поляните вече в ЕВРОПА ,а ние като страна и народ ,сме част от това.А когато фактите говорят всички други мълчат

и тогава да си пишем тук за реклами,клиенти и да си решаваме проблемите на клиентите ,че поне ще имаме база на която да се позовем и обосновем .

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Ренцо далеч не е най-доброто на света !нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано06.04.09 19:57



Не виждам смисъл да си мериме. . . . . ., изнервяме излишно модераторите и няма шанс да се разберем ?

Продавай си Ренцото и си пести труда, Ланди далеч не е върхът на сладоледа, аз като се сетя за айджиесите и ми настръхва косата, , няма да ти казвам колко такива съм пратил на брат ти, но и той не успява да ги съживи, единия от тях ми е комшия, 3-4 пъти ходи безрезултатно до Младост и скоро ще го пращам до Ямбол с Пасат 4, да му баеш нещо на степерите ?

Аз пък ще продавам Кар Газ и няма да си пестя труда, марката се развива бързо и влага много в нови разработки, освен това е базирана в моя град и винаги мога да получа съвет или подкрепа както и коректно уважава гаранционните претенции когато ги има, нещо което чуждите марки и вносители не ми предлагат.

Пожелавам ти да стигнеш нашите цени и се надявам че съвсем скоро нашата система ще стигне изцяло параметрите на твоето Ренцо като запази ниската си цена, айде със здраве, прекратявам дискусията, не се чуствай длъжен да ми отговаряш .



Редактирано от ГA3CEPBИ3 EUROGAS на 06.04.09 20:35.



Тема Re: Ренцо далеч не е най-доброто на света !нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано06.04.09 21:56



Сори Господине,но намесвате личности с които аз нямам никакви роднински връзки.Нито сам Христо и наи-малко Таньо Видев (официалният представител на марката LANDIRENZO за България и Македония),които ДЪЛБОКО уважавам като личност и човек.А това,че отстоявам марката ЛАНДИРЕНЗО е все едно да карам МЕРЦЕДЕС и да си мисля за ЗАЗ,че бил по-добър

и се произвеждал в задният ми двор,че да може да си го ремонтирам по лесно.

А относно IGSistems,когато Ланди го разработи и го пусна на пазара другите производители в световен мащаб едва бяха почнали да разработват такава система ,а Вие едвали сте и били тогава на тоз глобален пазар на технологии и иновации и сте толкова напред,че световно извесни автомобилни компании,ще ви предпочетат за техен основен доставчик на системи за алтернативно гориво на автобомилите си които те предлагат на пазара.

Надявам се скоро време да ви видим на световните изложения за автомобили като в Женева например ,редом с Мерцедес,БМВ,Фиат,Форд,Фолсваген и др., а не само в Варшава и Истамбул.

Блажени да са вериущите ........... бих казал за накрая.

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Редактирано от nqkoi1 ® на 06.04.09 22:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.