Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 11.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Клиентите търсят прилично качество на добра цена !нови [re: dido]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано31.03.09 20:11



Дидо стига бе, спора вече е решен от клиентите, монтира се предимно Кар газ и Фобос, това е !

Колкото и да хваля Принс, Ловато и Ренцо Ланди...никой не ми ги търси защото са по- скъпи?

Винаги предлагам два вида уредби, едната е с възможно най-ниската цена, а другата е възможно най-качествената система на висока цена.

Просто масовия клиент търси прилично качество на прилична цена с добра гаранция, няма маниаци които да искат супер качество без значение какво струва, или поне при мен не идват такива клиенти ?

А за качествата на Кар газ няма какво повече да кажа, монтирани са хиляди такива системи и работят отлично, нямаме никакви рекламации и по наше настояване БСМ увеличи гаранцията на две години и обсъждаме три годишна гаранция ?

Всички окислени букси и наводнени компютри, както и некачествени изпарители съществуват само в болните фантазии на група колеги които не търпят конкуренция, лично аз се гордея че Кар газ е БЪЛГАРСКО ПРОИЗВОДСТВО !

Айде със здраве !




Редактирано от ГA3CEPBИ3 EUROGAS на 31.03.09 20:44.



Тема Re: Клиентите търсят прилично качество на добра цена !нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано31.03.09 20:39



ключовата дума тук е прилично за съжаление колкото и да се старае колегата от еврогас и да дава всичко от себе си техническите възможности на фирмата му доставчик са ограничени и то често от лакомия понякога комппометират изделие за 2-3 % по ниска производствена цена.



Тема Re: Клиентите търсят прилично качество на добра цена !нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано31.03.09 22:09



Направи си гаранцията и 5 години ако искаш,НО МИ Е ЧУДНО ЗАЩО НЕ ИСКАШ ДА ОТГОВОРИШ ТОЧКА ПО ТОЧКА НА ОНЕЗИ ВЪПРОСИ КОИТО СЕ ПОСТЯВЯТ НЕ САМО ОТ МЕН ,А И ОТ ДР КОЛЕГИ И НЕ САМО ТУК ,А И В ДР ФОРУМИ И ТОГАВА КАЗВАИТЕ, ЧЕ НЯМАТЕ ПРОБЛЕМИ .А МНОГО ПО ИНТЕРЕСНО ЩЕ Е ДА КАЖЕТЕ КАК СТЕ ГИ РЕШИЛИ КАТО ТОПНЕТЕ ЕДНО ВАШЕ ECU В ЕДНА ВАНА И НЕ СЕ Е НАВОДНИЛ ЩЕ ВИ КАЖА БРАВО КОЛЕГИ
А за всеки влак си има пътници,но пътниците вече предпочитат да са експресни и да са мн по конфортни.



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Що ти не се натопиш в един леген а ?нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано31.03.09 22:15



ТОВА НЕ Е УРЕДБА ЗА ПОДВОДНИЦИ, и никой не я предлага като такава ?

А калкото до твоето БРАВО, мерси, не се боря за него, за мен то няма никаква стойност ?

Редактирано от ГA3CEPBИ3 EUROGAS на 31.03.09 22:17.



Тема Re: Що ти не се натопиш в един леген а ?нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано31.03.09 22:23



КЛИЕНТИ НЕ СИ МИЙТЕ АГРЕГАТИТЕ СЛЕД КАТО СТЕ СИ СЛОЖИЛИ УРЕДБА ,ЧЕ МОЖЕ ДА НЕ ЗАРАБОТИ ВЕЧЕ НИКОГА колко прав бях като написах че има конденз и горят ЕЦУ-та

а нямали проблеми

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: Що ти не се натопиш в един леген а ?нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано31.03.09 22:24



ТОВА НЕ Е УРЕДБА ЗА ПОДВОДНИЦИ, и никой не я предлага като такава ?

А калкото до твоето БРАВО, мерси, не се боря за него, за мен то няма никаква стойност ?

http://www.eurogas-bg.net/

Редактирано от ГA3CEPBИ3 EUROGAS на 31.03.09 22:17.


Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO



Тема Re: Що ти не се натопиш в един леген а ?нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано31.03.09 22:29



АЗ ЩЕ ТОПНА ЕДНО ЕЦУ НА ЛАНДИ ГРУП В ЕДНА КОФА С ВОДА И ТИ ГО ЗАКЛЮЧИ В ЕДНА КАСА И СЛЕД ТОВА ЩЕ АЗ ЩЕ ГО СЛОЖА НА МОИТА КОЛА И ЩЕ РАБОТИ И НЯМА ДА ИМА ВОДА



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Айде стига сте ме правили на наивен ?нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано31.03.09 22:30



Покажи ми едно изгоряло Екю на Кар Газ че не съм виждал такова нещо, защо говориш наизуст, да не мислиш че съм луд да се засипя с рекламации, на последния семинар пред сто души свидетели лично аз накарах БСМ да увеличи гаранцията на две години.

Дали щях в момента да искам три годишна гаранция ако имах проблеми, а ?





Тема Re: Що ти не се натопиш в един леген а ?нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано31.03.09 22:32



Става, обаче ако не заработи какво правиме ?



Тема Re: Що ти не се натопиш в един леген а ?нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано31.03.09 22:42



Нищо не правиме, че просто ще заработиииииииии.......пробано е вече


Джемата с Маздата скочи в една много голяма дупка и колата до предния прозорец бе под вода 2 дни докато го извадиха ,смени маслото издухая с компресор и до сега Маздата си работи да ти дам ли номера нателефона му да се убедиш,или искаш на място да го провериш ......
Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Редактирано от nqkoi1 ® на 31.03.09 22:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.