Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 17.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Проблем с Ланди Ренцонови  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 21:27



Имам газов инжекцион Ланди Ренцо (омегаз), поставен 11.2003г. в България за 1800лв. Напоследък спря да работи, оказа се инжектор. По интересното е, че при тестването се оказа че е на над 21 000 часа, което отговаряло на пробег над 200 000км. Колата всъщност е на 124 000км. Какво означава това? Не е ли рано за 5 години да си замине инжекциона и да се дават половината от цената му за да се оправи.



Тема Re: Проблем с Ланди Ренцонови [re: gogo]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано13.12.08 22:09



Само принципно д ати кажа знам от слухове че инжекторите са на цена 300-400лв най-скъпите японски.
Но определено не съм съвсем сигурен



Тема Re: Проблем с Ланди Ренцонови [re: gogo]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано14.12.08 15:53



21 000 ч това са прекалено много! Да не би да си в грешка? Ако приемем, че един автомобил има средна скорост 30км х 21 000 = 630 000км, а ти твърдиш, че автомобила е само на 124 000км. Нещо не ти се връзват твърденията? Ако наистина са 21 000ч, какво повече искаш от една уредба, работила толкова време. Това да не е скрита реклама на марката? Landi Renzo наистина е най-продаваната уредба в световен мащаб, но това все пак е много време, дори и за система No 1 в своя бранш.





Тема Re: Проблем с Ланди Ренцо [re: bobi]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано14.12.08 16:07



на 124 хиляди по кой километраж?



Тема Re: Проблем с Ланди Ренцонови [re: p.p]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано14.12.08 17:58



124 000 са по километража на колата. И мен ме учудва всичко това и затова търся мнения. Не е реклама на газовия инжекцион. Обратното - за 5 години ли става за употреба? Даже ако е така трябва да се замисли човек преди да слага нещо на колата си. За часовете лично видях на лаптопа изписано 21 000. Ако колата беше втора употреба - ясно, ама не е.



Тема Re: Проблем с Ланди Ренцонови [re: gogo]  
Авторpoko (Нерегистриран)
Публикувано14.12.08 18:34



Дюзите имат ресурс и 21000ч е мечта има нещо гнило няма начин как да се увеличат часовете на АГУ-то

Филтъра сменяван ли е



Тема Re: Проблем с Ланди Ренцонови [re: poko]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 23:44



Не е сменяван. Ако е задръстен няма да минава газ и ще има недостиг на гориво. Няма да се прецака инжектора от това - мисля си.



Тема Re: Проблем с Ланди Ренцонови [re: gogo]  
Авторpoko (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 18:36



Иаз ако си мисля че съм самолет хората ще ме помислят за луд.





Тема Re: Проблем с Ланди Ренцо [re: poko]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 22:24



Благодаря за съдействието. Много си любезен!





Тема Re: Проблем с Ланди Ренцо [re: gogo]  
Авторroko (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 23:02



Izviniavai ako sam te obidil no na takav vapros takav otgovor

FILTARA E
BELIA DROB I AKO NE SE SMENIA NA VREME 2OOOOkm NE MOGEM DA ISKAME BEZAVARIINA RABOTA NA AGUto




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.