Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 20.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Вече го продаваме, елате при нас.нови [re: P.P]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано06.12.08 22:01



Въпросната защита на CAR GAS може да се настрои да се задейства при преминаване и на 8000 оборота, това е максимума, CAR GAS може да се монтира спокойно на рали автомобил.

Но тук въпроса е че НЯМА ПРОБЛЕМ с клапаните, във списъка на проблемните автомобили на вносителя са изброени всички модели мерцедес, форд, хюндай,опел,сеат и какво ли още не.

Това е смешно, нали не мислите че някой от тези марки кара с това чудо за спасяване от несъществуващ проблем, милиони автомобили от тези марки се движат на газ от години, минали са стотици хиляди километри и нямат никакви грижи.

Ето вижте списъка, ако видите своята кола в него, дори да нямате проблем елате при нас, ЕВРОГАЗ вече продава чудото, ще ви вземем 140 лева и ще ви монтираме тази ненужна пласмасова тубичка със безценна течност



От утре очаквам опашка, всички таскиметрови опели и хюндай , както и случайни граждани, ще се редят на опашката, моля такситата да проявят разбиране и да идват по график за да не стават задръствания на движението в квартала.

С предимство ще обслужим такситата с пробег над 500 000 км. , при тях опасноста е най-голяма, всеки момент може да им изгорят клапаните, или буталата или някоя крушка на мигача.

Докато не си монтират тази спасителна джаджа ЕВРОГАЗ ви моли да се движите само на първа и втора скорост и да не вдигате над 3000 оборота, защото според един нерегистреран Р.Р е мнооого опасно.

Всъшност мога да допълня списъка на ОБРЕЧЕНИТЕ, абе я от утре всички марки и модели да се чувстват застрашени, нищо няма да ви стане, купували сте много по-ненужни от това неща?


Редактирано от ГA3CEPBИ3 EUROGAS на 06.12.08 22:05.



Тема Re: Вече го продаваме, елате при нас.нови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Авторkolio (Нерегистриран)
Публикувано07.12.08 00:03



НЕ ВИ ЛИ ПИСНА ОТ ТОЯ УМНИК

ХЕМ НЕГРАМОТЕН ХЕМ ОСТРОУМЕН



Тема Re: Избор на коланови [re: borisoff]  
Автор fobos_avto (непознат )
Публикувано08.12.08 09:25



Предлагаме на колегата от Еврогаз сервиз да си разшири мирогледа и, ако
приема предизвикателства, го каним да посети един от семинарите, който
ще проведем на 12.12.08 и 13.12.2008 в Софийския ни офис.
Нямаме за цел да го убеждаваме да монтира наши газови инжекциони , но
изказванията му говорят само за едно – че черпи информация само от един
източник и вижданията му са крайно ограничени.
Ако преодолее емоциите си и сметне, че света не се върти около него и
продуктите на BSM, нека потвърди участие на адрес info@fobos-bg.com
Смятаме, че ще има какво да научи и след това, ако има смелост, да си го
признае във форумa. Повече за семинарите можете да научите тук
http://www.fobos-bg.com/index.php?l=3.136&id=35



Тема Re: Избор на коланови [re: borisoff]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 09:33



сага стана интересно



Тема Re: Избор на коланови [re: p.p]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 16:56



Колегата от ЕУРОГАС е професор и как ще вземе ум като не вижда по далече от носа си





Тема Re: Избор на коланови [re: dido]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано08.12.08 17:20



Айде много поздрави и от мен. Темичката е супер!

Нищо лично, ама тоя метод на "опазване на клапаните" чрез превключване на бензин направо ме уби. Ама сериозно - в тоя ред на мисли не е ли още по-сигурно да не се монтира изобщо газ? Сори, ама много автомобили при скорости около 100-те км/час са с обороти около 3000 об/мин. Значи ако искам такъв автомобил да го карам със 140 по магистралата ... ще си джиткам на бензин. Или ще вдигна праговите обороти и ще имам по-мижава "защита".

Малеййййй ... то верно, че гениалните неща обикновено са прости, ама обратното не е гарантирано



Аз съм клиент. Смея да кажа, че разбирам от автомобили доста над средностатистически. С газ професионално никога и под никава форма не съм се занимавал. Имам Фобос, и той не е без трески за дялане. До сега Бардолини не съм и помирисвал, но от тук, от там съм чел предимно положителни отзиви. Колегата Газсервиз Евро незнамсикакъв обаче успешно о*ра пейзажа в моите очи. Не знам, дали това му е била целта (едва ли), но това е ефекта. Сори.



Тема Това не е форум, а някаква плювалнянови [re: VladoR]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано08.12.08 21:09



Много благодаря за квалификациите по мой адрес, очаквах да ми отговорите на въпросите по същество, но тук злословието е над конкретиката и е нормално вместо отговори да получиш обобщения за личноста си от хора които не ме познават и дори не си изписват имената ?

Искам да ви отговоря в този тон, но не мога да си позволя да падна на вашето ниво, мога смело да кажа на Вас и на модераторите, че този форум е най-калташкия в целия нет, друго такова място няма.

Огледайте се и вижте на какво сте го превърнали, преди години тук беше интересно, имаше дискусии по интересни теми, а сега почти никой не пише и се хапем като кучета, нима това ви харесва ?

Никой не чете доводите и изложените факти, директно се плюе всичко наред, някакви корпоративни интереси облечени в нерегистрирани профили излизат на битка, готови са да спорят цяла нощ и да повтарят BRC, BRC, BRC.

Аз им обяснявам че освен CAR GAS монтираме и Prins която е върхът на сладоледа, но те не четат а само пишат..BRC, BRC, ама и ние монтирахме BRC, и даваше дефекти, а те пак BRC, BRC, BRC или пък много си зелен, абе хора ние сме от 10 години сервиз, колко от сервизите в София имат 10 годишна история ?

Колегата от Фобус се опитва да завърже разговор, не става, лоялен съм към Х.В. и не желая да разговарям с Вас, вашата секретарка вече ме покани на семинара, любезно и отказах.

Монтирал съм Фобус и определено не го харесвам нито като уредба, нито като цена, не искам и да ми отваряте очите, Благодаря, правя се на сляп но виждам с едното око.

За рекламния банер, мерси за идеята, но според мен тук има само колеги, в ролятя на законспирирани рекламисти, не виждам потенциални клиентите и съответно смисъл от реклама.

Лошия Кар Газ съм го намалил още малко, клиенти не ни липсват, затова реших че няма да ви досаждам повече, спирам да пиша и Ви моля да не ми отговаряте, останете си със здраве.



Редактирано от ГA3CEPBИ3 EUROGAS на 08.12.08 22:48.



Тема Re: Това не е форум, а някаква плювалнянови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Авторp.p (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 01:39



Ззабрабяш че ти започна всияко , имах различно мнение за теб смятах, че си интелигентен и в процеса на дискусиите ще промениш краините си изказвания . Даже се чудя как не ти се е скарал х.в заштото с някои неволни изказвания злепоставяш фирмата. А те особенно в този момент нямат нужда от имиджа които им създаваш.
В краина сметка не се оказах прав , ти купуваш само което ти харесва на цена - сам го каза.
гледаш с едно око и виждаш само това което в момента ти се струва правилно и ефтино , но дали си прав.
колегите от фобос са те поканили на семинар - чудесно отиди виж не се ангажираи с нищо и разкажи какво си видял (и хубавото и лошото) ,а и така БСМ ше имат вътрешен човек там :) пък и всеки има каво да научи. Тъи като си падаш отворен може да стане интересна дискусия. Но ако смяташ, че ще те нахокат за едно такова посештение значи, че нямаш право на избор.

и последно слагаи колкото си искаш каргас и на каквато си искаш цена ,но помни - бумеранга рано или късно се връща и то със страшна сила и неможеш да избягаш.
Ако имаше смисъл щях да ти дам координати на твои предшественици също така надъхани които сега са подвили опашка и работят с други фирми , времето е в полза на истината изчакаи малко и ще си готов за нови дискусии
утре заминавам за италия за една седмица няма да имам време да следя дидкусиите така , че успех.



Тема Re: Това не е форум, а някаква плювалнянови [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор VladoR (любител)
Публикувано09.12.08 08:29



Ще рискувам да Ви отговоря. И ще си позволя да Ви дам един безплатен и доброжелателен съвет:

Наемете си специалист по връзки с обществеността. Ама добър. А Вие си се концентрирайте там, където Ви е силата (комуникацията очевидно не Ви е силна страна). Защото при иначе нелош за нашата действителност продукт (лично мнение, никого не ангажирам с това, пък и безплатен обяд няма), тук такава ТОТАЛНА АНТИРЕКЛАМА САМ СИ НАПРАВИХТЕ, че конкуренцията Ви поредица банкети трябва да даде. Ама нищо ново под слънцето - човек сам каквото си направи - това никой друг не може да му го направи.

Айде със здраве!



Тема Re: Това не е форум, а някаква плювалня [re: ГA3CEPBИ3 EUROGAS]  
Автор fobos_avto (непознат )
Публикувано09.12.08 12:03



Поканата за семинара е съвсем неангажираща. Тези семинари са насочени към фирми, които не работят с нашите продукти или са работили в миналото, но са спрели . Целта ни е да покажем нашето развитие през последните 2 години , да направим презентация, да се запознаем и да дискутираме теми, които вълнуват всички . От направените 3 семинара досега установихме. че много от сервизите имат наблюдение само върху първите версии на газовата ни система и на практика бяха приятно изненадани.
Това не означава , че идвайки при нас ще очакваме да монтирате системи Фобос или да си прекратите контактите с БСМ . Но все пак продуктовата ни гама е от около 600 артикула. Относно смисъла от поставянето на банер - това са данните от посещения на сайта преди и след поставянето му.


Преди да сложим банера:

ДЕН _______________________________ПОСЕТИТЕЛИ
Thursday, November 20, 2008___________ 2.93% (77)
Friday, November 21, 2008 _____________ 2.21% (58)
Saturday, November 22, 2008___________ 2.10% (55)
Sunday, November 23, 2008 ____________ 2.13% (56)
Monday, November 24, 2008_____________3.20% (84)
Tuesday, November 25, 2008____________2.90% (76)
Wednesday, November 26, 2008_________ 3.28% (86)
Thursday, November 27, 2008 ___________2.82% (74)
Friday, November 28, 2008______________2.71% (71)
Saturday, November 29, 2008____________2.93% (77)
Sunday, November 30, 2008_____________2.29% (60)
Monday, December 1, 2008______________3.09% (81)
Tuesday, December 2, 2008_____________ 3.12% (82)
Wednesday, December 3, 2008___________2.93% (77)

След като сложихме банера:

ДЕН _______________________________ПОСЕТИТЕЛИ
Thursday, December 4, 2008____________4.04% (106)
Friday, December 5, 2008_______________5.83% (153)
Saturday, December 6, 2008_____________4.04% (106)
Sunday, December 7, 2008______________6.02% (158)
Monday, December 8, 2008______________7.05% (185)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.