Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 28.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Проблем с АГУ БСМ  
Автор hris_2O13 (непознат )
Публикувано12.10.08 16:47



Здравейте, купих си кола на старо - Есперо 1,8 с газов инжекцион БСМ. В началото вървеше много зле и хълцаше много. Колата е с нормален + спортен филтър. Отидох на газаджия със софтуер той направи някакви промени (уж я сложи на заводски настройки) след което колата малко се пооправи. След около 30 км. пак почна да хълца, главно когато се подържа равномерна скорост на около 2000 оборота. Махнах спортния филтър и запуших дупката. Сега почти не хълца, но все пак проблемът не е изчезнал съвсем. Ако някой има идея какво още да направя-ще съм благодарна. Или ми дайте съвет, при кого да ида в Пловдив, за да ми помогне.



Тема Re: Проблем с АГУ БСМнови [re: hris_2O13]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано13.10.08 22:21



Може да ти е заминала ламбда сондата??




Тема Re: Проблем с АГУ БСМнови [re: imitev]  
Автор hris_2O13 (непознат )
Публикувано13.10.08 22:31



не ги разбирам много, но изпарителите на тези газови уредби имат ли мембрани и възможно ли е да се налага смяна на мембраните на изпарителя??



Тема bsm-bg.comнови [re: hris_2O13]  
Авторk_j (Нерегистриран)
Публикувано14.10.08 01:38



проблема е в настройки -------bsm-bg.com-------имат координати--------свържи се с тях и те ще те упътят къде да отидеш успех



Тема Re: bsm-bg.comнови [re: k_j]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано15.10.08 14:07



Да изпарителите им имат мембрани разбира се, обикновено използват tomasetto изпарители. Може да се намерят, но трудно за около 45лв - обща информация.
Иначе мога да те насоча към сервиз в София ако искаш.


П.П Ако ти е заминала ламбдата в софтуера на BSM това ще се види много лесно, защото има нещо като спектрален анализ на работата на сондата.



Тема Re: bsm-bg.comнови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор hris_2O13 (непознат )
Публикувано19.10.08 23:40



Обадих се на производителя, както ме посъветвахте, и от там ме пратиха при едни много симпатични момчета, които дори казаха, че настройката е безплатна.
Доста си поиграх и нещата се промениха, но не много. После се появи шефът им и каза, че компютърът на газовата уредба е много стар и с този софтуер не може да се настрои, както трябва. за въпросната ламбда, каза че доколкото вижда въобще не е включена и не работи и ми предложи с/у известно количество пари да ми смети компютъра и да настрои и направи всичко, което е необходимо. Сега съм решила да засека така разхода и да реша дали да сменям компютъра или не...



Тема Re: bsm-bg.comнови [re: hris_2O13]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано20.10.08 12:21



Ако въпросната ламбда не ти работи - долу вляво трябва да има осцилатор който постоянно да се мени - дори и със смяна на компа няма да се решат нещата.
Върни се и го питай дали не работи компа или ламбдата ти е сдала багажа.
И каква е цената на нов комп?



Тема Re: bsm-bg.comнови [re: PRlNCEZANDOR]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано21.10.08 13:07



Под "долу в ляво " имам предвид на екрана на компа долу в ляво.
При отваряне на софтуера.



Тема Re: bsm-bg.comнови [re: PRlNCEZANDOR]  
АвторДИДO (Нерегистриран)
Публикувано02.12.08 14:24



Редактирано от Шkoдa на 02.12.08 15:05.



Тема Дидо имам ти AP адресанови [re: ДИДO]  
Автор ГA3CEPBИ3 EUROGAS (професионалист)
Публикувано02.12.08 14:51



Редактирано от Шkoдa на 02.12.08 15:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.