Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 24.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Забрана за газови, някой има ли по-точно инфо ???нови  
АвторMega (Нерегистриран)
Публикувано12.07.08 21:29



Колеги до колко е вярна новината за забрана на газовите от 2009-та? Казаха го и по BTV. От страна на държавата е пълнно мълчание! Какво са подписали без да ни кажат? Ако е така, мисля, че е време да се вдигнем. Остава да ни забранят и да дишаме, защото е мръсен въдуха?

Инфо:

http://btv.bg/videos/?video_id=3624&section_id=1

http://www.crashbg.com/blog/gas-system






Тема Re: Забрана за газови, някой има ли по-точно инфонови [re: Mega]  
Автор imitevМодератор (питомен OpelFan)
Публикувано13.07.08 00:05



Те не можаха да ни научат да караме с 90 км/ч извън града, ти питаш че щяло да забраняват уредбите...

В ковбойската газстанция на бай Драган ще зареждат пропан бутан докато се изясни!




Тема Re: Забрана за газови, някой има ли по-точно инфо [re: imitev]  
АвторИнфo (Нерегистриран)
Публикувано13.07.08 12:34



Щом ще има далавера - за едни по-голям приход от акциз, а за другите далавара /нали има МОНОПОЛ/, току виж скочили като кучета на кокал да ловят нашего бедного брата дето няма пари да сипва бензин.
То екология, то възможности на населението - кучета ги яли. Даже няма да се учудя, ако се опитат да изкарат колко сме тъпи и че реално двигателите на газ замърсяват повече от бензиновите, абе все едно са си малко Кремиковци.



Тема Re: Забрана за газови, някой има ли по-точно инфонови [re: Mega]  
Авторk_j (Нерегистриран)
Публикувано13.07.08 19:04



http://zaedno.eu/postxf6411-0-0.html



Тема Re: Забрана за газови, някой има ли по-точно инфонови [re: k_j]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано13.07.08 21:40



С удоволствие бих пойграл футбол с отрязаната мокра от кръв глава на Станишев. При това пред семейството му, а след това най добре и тях да ги застрелят с по един куршум в тила - така за назидание.
Това ще е донякъде аналогия с гавренето с народа, донякъде.......
Много добре знаем че ако утре един отряд влезе в бялата сграда и ги избие всичките като мръсни кучета ще ликуваме, това за какво говори само по себе си..........



Тема Re: Забрана за газови, някой има ли по-точно инфонови [re: Mega]  
АвторAвтoГЪ3 (Нерегистриран)
Публикувано14.07.08 11:26



В най-лошия случай ще слагаме бутилки с битова газ и пак ще караме. Колкото забраниха на хората да си варят ракия, толкова ще успеят и с това.



Тема Re: Забрана за газови, някой има ли по-точно инфо ???нови [re: Mega]  
Автор4oko (Нерегистриран)
Публикувано14.07.08 19:17



това е поредното платено съобщение за другото сме си говорили





Тема Re: Забрана за газови, някой има ли по-точно инфонови [re: Mega]  
АвторRSG (Нерегистриран)
Публикувано14.07.08 20:30



Ок, това го слушам от 2-3 месеца, ама къде е закона, някой има ли линк към текста на Евро парламента който ще го забрани.



Тема Re: Забрана за газови, някой има ли по-точно инфонови [re: RSG]  
АвторИнфo (Нерегистриран)
Публикувано14.07.08 20:58



Приканвам администраторите да изтрият поста на PRlNCEZANDOR.
Не мисля, че в този форум има място за подобни глупости.
Между другото теслата май идва от ЕС, а не си е наша простотия.



Тема Re: Забрана за газови, някой има ли по-точно инфонови [re: Инфo]  
Автор PRlNCEZANDOR (vodoun)
Публикувано14.07.08 22:17



А, мойте уважения към администраторите. Ако решат нека ми изтрият поста, верно че е малко грубичък

.

Амам мой човек лошото е че всички тук са на моето мнение, само че не искат да го показват гласно и не са толкова избухливи, все пак аз още съм малък и не се сдържам, разбираш ли ме.
Иначе само голямия кютек може да ги спре тези мръсници, особено червените.
А между другото по софията гледам вече и чисто нови коли на газ карат, та ако решат да ги забраняват току виж паднало превителството за 2 дена.
На мен лично не ми се вярва някой от европа да забрани еко-гориво, очаквам да ни задължат да си сложим евро сонди - което е добре от своя страна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.