Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 20.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Софтуер и схема за LandiRenzo IGSystemнови  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 17:45



Писна ми от майстори. Ако някой може да ми помогне.
Секи пат по 20 30 лв. и никакъв резултат



Тема Re: Софтуер и схема за LandiRenzo IGSystemнови [re: 123]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано30.05.08 18:33



А коя версия ти е Ренцото ? Имам версия 4.7 ! Дай майл да ти го пратя !!!
Какъв е проблема ...за какво попържаш МАЙСТОРИТЕ ! Днес е петък Майстора не ходи на работа





Тема Re: Софтуер и схема за LandiRenzo IGSystemнови [re: injection]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 21:22



Инжекциона е IGSystem от най-старите без дюзи а с 2 моторчета. И проблема е че вече сам дал към 60 лв за настроики и нищо. mail: dido@topnet-bg.net. За кабела имаш линякаква схема или трябва да търся да куувам готов?
Мерси



Тема Re: Софтуер и схема за LandiRenzo IGSystemнови [re: 123]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано31.05.08 10:43



Малееееееее баси антиката ... Я снимай контролера и нещо около него ! Така не мога да де сетя какво да ти пратя .... имам софт и за по старите ама кой ще ти свърши работа !!!Смимай и пускай на пощата



Тема Re: Софтуер и схема за LandiRenzo IGSystem [re: injection]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 20:31



http://www.youtube.com/watch?v=XhpehAoKRj4 виж този линк. мойта е същата. Имаш ли скайп? мисля че я закачаха с ландиренцо омега.



Тема Re: Софтуер и схема за LandiRenzo IGSystemнови [re: 123]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано31.05.08 20:36



даже имаше и стабилизатор на ниските обоорти ама майсторите го махнаха иказха че ония в италия били балъци и не са можели да го настроят и за това са го сложили. пак след 2 опита да го настроят тоя инжекцион каззаха че по добре 1300 лв и да си купя нов






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.