Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 26.04.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005  
Автор stelll_ (непознат )
Публикувано01.05.08 15:53



Здравйте някой може ли да ми помогне със схема на свързване ръководство за експлоатация и софтуер за газов инжекцион AG с koмпютър зенит jz-2005.
Благодаря предварително!!!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано01.05.08 17:55



Mога да ти помогна няма проблеми ............но ти трябва и адаптер за свръзка с това подобие на газов инжекцион

.Какъв е проблема с системата ..... та търсиш софтуери и т.н , имай напредвид че ако не уцелиш версията то програмата ще ти иска да заредиш новата версия и тогава ще стане едно ГОЛЕМООООООООО Лай............................... !



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: injection]  
АвторPosleden (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 19:42



Глупости



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
АвторMилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 20:35



Дай си ако искаш мейла и ще ти пратя това което търсиш.





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: Mилaнoв]  
Автор stelll_ (непознат )
Публикувано03.05.08 03:51



meila mi e stelll_@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: injection]  
Автор stelll_ (непознат )
Публикувано03.05.08 04:11



Значи проблема на ГИ е че когато запаля колата независимо загряла или не през първата минута две колата губи мощност и когато я настъпя даречем между смяна на предавките забива предницата и все едно не и стига гас за да върви както трябва! И когато стигна определени обороти например 2000 и я задържа на тези обороти през тези първи една две минути дори и да натисна педала на газта докрай колата не започва да дърпа както трябва да е а се мъчи все едно и свършва газта.И когато и скимне отведнъж започва да си дърпа по обичяйния начин който почти не се различава от този на бензин.И така при всяко тръгване след известен престой по голям от 30 мин.Иначе ако я загася и пак я запаля няма проблем!Проблема излиза когато я оставя за известно време.Колата е Форд Мондео 1.8 16v.И възможно ли е да вкарана някоя грешка в компа понеже открих че ми тече газ от маркуча който излиза от реиката и влиза в този "мап" сензор който следи разреждането на газта в рейката!Сега когато го намерих от къде тече след като му сложих скоби и от двата края на маркуча нямам вече теч на гас но колата си продължава със проблема който описах по горе!Ще съм ти много благодарен ако ми дадеш съвет от какво може да е и какво да предприема!А и още един въпрос когато загрее колата до нормална температура преминажането от бензин на гас след стартиране на двигателя става с рязко пропадане на оборотите а дори ми се случи два три пъти и да угасне това от какво може да е?



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: stelll_]  
Автормилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 11:43



Изпратих ти на мейла всичко необходимо.Моя съвет е да си погледнеш първо запалителната система на колата,филтъра на газта преди инжекторите и дали няма някъде пропуск на газ.В програмата има диагностика на неизправностите.Намери си кабел и след като вържеш газовия компютър с твоя където си инсталирал програмата, иди на диагностика и виж каква грешка има записана. От там най лесно ще разбереш проблема.Аз изобщо не работя в тази сфера ,това ми стана хоби след като се сблъсках с много некомпетентни "майстори" посъбрах доста информация за да мога да помагам на хора като теб.Желая ти успех и ако искаш да питаш нещо пиши.





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: милaнoв]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано06.05.08 19:01



Благодаря ти монго! Със сигурност изпратеното от теб ще ми помогне монго.Ще проверя всички тези неща.Ще пиша когато разбера от какво е цялата работа.А междувременно аз съм силен в автомобилните аларми ако има нещо с което мога да помогна с удоволствие бих го направил!!





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: stelll_]  
Автормилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 19:42



Удоволствието е изцяло мое,че ти помогнах с каквото мога.Ако ми се наложи с радост бих се възползвал от помоща ти.Желая ти успех а ако междувременно се сетя нещо ще ти пиша.





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: stelll_]  
Авторvlado (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 10:54



Zdraveite, kolegi, i az sam s takava gazova, na fiat bravo, 1200 16v. sa6to imam niakoi problemi s varveneto na gaz.... Moje li da mi izpratite i na men shema na AG-zenit ?
Blagodaria predvaritelno.
mail- a mi e :
krez@gbg.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.