Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 20.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005  
Автор stelll_ (непознат )
Публикувано01.05.08 15:53



Здравйте някой може ли да ми помогне със схема на свързване ръководство за експлоатация и софтуер за газов инжекцион AG с koмпютър зенит jz-2005.
Благодаря предварително!!!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано01.05.08 17:55



Mога да ти помогна няма проблеми ............но ти трябва и адаптер за свръзка с това подобие на газов инжекцион

.Какъв е проблема с системата ..... та търсиш софтуери и т.н , имай напредвид че ако не уцелиш версията то програмата ще ти иска да заредиш новата версия и тогава ще стане едно ГОЛЕМООООООООО Лай............................... !



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: injection]  
АвторPosleden (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 19:42



Глупости



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
АвторMилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 20:35



Дай си ако искаш мейла и ще ти пратя това което търсиш.





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
Автор stelll_ (непознат )
Публикувано03.05.08 03:51



meila mi e stelll_@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: injection]  
Автор stelll_ (непознат )
Публикувано03.05.08 04:11



Значи проблема на ГИ е че когато запаля колата независимо загряла или не през първата минута две колата губи мощност и когато я настъпя даречем между смяна на предавките забива предницата и все едно не и стига гас за да върви както трябва! И когато стигна определени обороти например 2000 и я задържа на тези обороти през тези първи една две минути дори и да натисна педала на газта докрай колата не започва да дърпа както трябва да е а се мъчи все едно и свършва газта.И когато и скимне отведнъж започва да си дърпа по обичяйния начин който почти не се различава от този на бензин.И така при всяко тръгване след известен престой по голям от 30 мин.Иначе ако я загася и пак я запаля няма проблем!Проблема излиза когато я оставя за известно време.Колата е Форд Мондео 1.8 16v.И възможно ли е да вкарана някоя грешка в компа понеже открих че ми тече газ от маркуча който излиза от реиката и влиза в този "мап" сензор който следи разреждането на газта в рейката!Сега когато го намерих от къде тече след като му сложих скоби и от двата края на маркуча нямам вече теч на гас но колата си продължава със проблема който описах по горе!Ще съм ти много благодарен ако ми дадеш съвет от какво може да е и какво да предприема!А и още един въпрос когато загрее колата до нормална температура преминажането от бензин на гас след стартиране на двигателя става с рязко пропадане на оборотите а дори ми се случи два три пъти и да угасне това от какво може да е?



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автормилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 11:43



Изпратих ти на мейла всичко необходимо.Моя съвет е да си погледнеш първо запалителната система на колата,филтъра на газта преди инжекторите и дали няма някъде пропуск на газ.В програмата има диагностика на неизправностите.Намери си кабел и след като вържеш газовия компютър с твоя където си инсталирал програмата, иди на диагностика и виж каква грешка има записана. От там най лесно ще разбереш проблема.Аз изобщо не работя в тази сфера ,това ми стана хоби след като се сблъсках с много некомпетентни "майстори" посъбрах доста информация за да мога да помагам на хора като теб.Желая ти успех и ако искаш да питаш нещо пиши.





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: милaнoв]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано06.05.08 19:01



Благодаря ти монго! Със сигурност изпратеното от теб ще ми помогне монго.Ще проверя всички тези неща.Ще пиша когато разбера от какво е цялата работа.А междувременно аз съм силен в автомобилните аларми ако има нещо с което мога да помогна с удоволствие бих го направил!!





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автормилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 19:42



Удоволствието е изцяло мое,че ти помогнах с каквото мога.Ако ми се наложи с радост бих се възползвал от помоща ти.Желая ти успех а ако междувременно се сетя нещо ще ти пиша.





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Авторvlado (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 10:54



Zdraveite, kolegi, i az sam s takava gazova, na fiat bravo, 1200 16v. sa6to imam niakoi problemi s varveneto na gaz.... Moje li da mi izpratite i na men shema na AG-zenit ?
Blagodaria predvaritelno.
mail- a mi e :
krez@gbg.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: vlado]  
АвторMилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 22:53



Изпратих ти всичко необходимо.Виж съветите ми към колегата.Интересно ми е да знам в коя държава са монтирани този тип газови инжекциони на колите ви. Успех.





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: vlado]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано20.05.08 23:03



Баце ще ти пратя схеми и каквото ти е необходимо но ако си прочел всички мнения дадени от колегите до момента наистина трябва да имаш същата версия на софтуера качена в газовия ти компютър иначе наистина ще стане кофти ако се опиташ да направиш комуникация с този софтуер който ще ти пратя!А ти имаш ли скаип да си поприказваме по конкретно какви проблеми имаш с агу-то и съответно на мен какво ми прави моята!!!моя скаип е на имеила ти и успех все пак!

Редактирано от stelll_ на 20.05.08 23:30.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано20.05.08 23:42



Здрасти колега.Значи моята е монтирана в Стара Загора от така да се каже най добрия ни газаджия в града който работи само с тази фирма и има сертификат и лиценз за тази дейност но ето че дори и при тези условия колата ми прави проблеми между другото онзи ден бях при него защто започна да не ми държи обороти колата и да гасне когато е на газ и той каза след като я закачи на компа си че сместа ми е бедна и след като я коригира няма проблем но така само два дни днес пак почнаха да ми пропадат оборотите и когато я запаля топла при преминаване от бензин на гас направо си угасва а след като тръгна забива предницата прекъсва ако карам с равномерна скорост и след това идва момент в който всичко това изчезва и уредбата си заработва както трябва и изобщо няма установен момент или положение в което да ми направи проблема при едни и същи условия винаги става по различен начин абе накратко има "си собствено мнение"и между другото софтуера който ми е качен е ver:01.10.16 имаш ли идея къде мога да си го намеря точно този!Благодаря ти предварително





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автормилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 17:34



Добре де ,като я проверява майстора нямаше ли записани някакви грешки вгазовия компютър?



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: милaнoв]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано22.05.08 00:34



ami tam e rabotata che nqmashe nikakvi greshki zapisani v pametta no tezi dni pak shte hodq zashtoto sled poslednata mu namesa svetodiodite za ostanalata gas v butilkata zapochnaha da migat po edin stranen nachin koeto e qvno nqkakvo systoqnie za koeto ne e opisano nishto v rykovodstvoto pyk i shte mu q zakaram da q pregleda po obstoino i shte pisha kakvo e stanalo zashtoto sys sigurnost shte ima hora na koito bi im stanalo interesno.Doskoro



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
АвторVlado (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 10:04



Blagodaria za informaciata, kolegi, nadiavam se kato ia razgledam, da ima kakvo da napi6a......
uspex.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: милaнoв]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано26.05.08 23:50



Здравеите отново колеги!Днес разбрах какъв е проблема на моя газов инжекцион оказа се че когато свалихме маркуча към мап сензора който е на реиката от него потече една лепкава и мазна течност която не знам как е попаднала там а след това махнахме и главния маркуч с филтъра който захранва реъката с газ но той беше сух което означава че тази течност е влзнала от другаде но проблема е че просто не се сещам от къде може да влезе и сега ми е задръстена цялата рейка и колата ми прекъсва и не иска да върви възможно ли е да върне от всмукателните колектори някаква течност или горивна смес в газовата реика през маркучите и от там да се е получило това нещо А течноста не знам каква беше но ми е кашнала направо маркуча към мап сензора днес го смених дори и сега ще трябва да чистя цялата система !!!!





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: милaнoв]  
Автор joro_pr (непознат )
Публикувано26.06.08 18:12



Здравете колеги може ли и аз да получа документация и софуер за AG/ZENIT JZ-2005 че тези дни ще си го монтирам,Някои има ли идея какви са четирите пина на кабела (какви сигнали вървят) joro_prenchev@abv.bg
или скаип joro_pr

Редактирано от joro_pr на 26.06.08 18:14.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: joro_pr]  
Авторstelll_ (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 01:54



Kachih ti gi na meila!Uspeh obshto vzeto az nqmam koi znae kakvi zabelejki s tozi gazov injekcion samo vnimavai kyde zarejdash gaz zashtoto pri men se beshe zadrystila cqlata sistem i brah golemi qdove sled tova!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автормилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 11:46



stelll, намерих ти тази версия на софтуера ,която интересува теб а гледам и други колеги 1.10.16. Изпратих ти я на мейла.Дано е това което ти трябва.Поздрави





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: милaнoв]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано27.06.08 21:36



Голямо благодарско!!!





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автор joro_pr (непознат )
Публикувано28.06.08 22:41



колега мерси за софтуера но се оказа стар и търся по нова версия



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: joro_pr]  
Авторstelll_ (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 00:03



Ок нямаш проблем вчера колегата Миланов ми изпрати мисля най новата версия на софтуера от март тази година за което съм му много благодарен но когато се рових из полския саит на аг там имаше изложена точно тази от март месец като най нова предполагам че точно тя ще ти трябва ще ти я пратя на меила а ти с кабел от къде се сдоби за газовия компютър?Успех!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: милaнoв]  
Автор lCOxl (непознат )
Публикувано04.08.08 14:51



Колега ако може да ми пратиш и на мен совтуера и схемите
ще съм много благодарен

xlico@mail.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 18:09



някои може ли и на мен да ми изпрати софтуера и схема на свързване ръководство за експлоатация Благодаря предварително!!!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: max]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 18:47



някои може ли и на мен да ми изпрати софтуера и схема на свързване ръководство за експлоатация Благодаря предварително!!! max5@gbg.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20нови [re: max]  
Автор pumba_1 (непознат )
Публикувано19.08.08 15:48



Здравейте и аз закъсах със същия инжекцион, ще съм много благодарен ако и на мен някой изпрати софтуера и схемата за свързване. pumbich@abv.bg
Благодаря предварително!!!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20нови [re: pumba_1]  
Авторstelll_ (Нерегистриран)
Публикувано20.08.08 01:23



Ще ви помоля да описвате проблемите които излизат при работа с този газов инжекцион смятам че за всички ще бъде интересно пък и от полза моля изказвайте мнения положителни и отрицателни.Например моя инжекцион напоследък взе да се държи по различен начин имах множество проблеми с него които съм изказал в други теми но в момента прави следното нещо след като загрее колата ства мудна на газ и работата на мотора става неравномерна оборотите падат под нормалните!При някой от вас има ли го този ефект и съответно имате ли мнение от майстор от какво се проявява и защо когато загрее а когато е студена върви на 90 процента идеално?Колеги ще съм много благодарен ако описвате подробно какво се случва с вашите ГИ за да можем по някакъв начин да решим проблемите си.Благодаря!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: милaнoв]  
Автор ivboje (скромния)
Публикувано23.08.08 02:20



Миланов, може ли да изпратиш и на мен информация и софтуер за Зенит. Ще съм ти много благодарен! Смятам да монтирам сам ГИ и за да избера модела събирам инфо.

Предварително благодаря!

ivboje@gmail.com




Редактирано от ivboje на 23.08.08 02:22.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20нови [re: stelll_]  
Авторviken (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 02:14



Помогнете имам метан инж. Зенит ,проблема ми е преди да достигне 75градуса на метан, ми гасне в движение в момента в който пусна газта "майсторите" ме убеждават че трябва да вдигн температурата и да ми превкл. на метан при темп. 75градуса



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20нови [re: viken]  
АвторStelll_ (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 21:04



Колега може би са ти оставили много бедна смес при настрйката според мен няма нужда от толкова повишаване на температурата просто трябва да ти направят корекция на сместа при студен двигател софтуера разполага с тези параметри а обикновено температурата за преминаване на газ е 45 градуса на моя го направих дори на 40 и върви отлично предполагам с метана няма да е по различна ситуацията относно температурата но 75 градуса ми се струват множко!!Успех!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20нови [re: Stelll_]  
Авторviken (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 22:04



мерси



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20нови [re: viken]  
Автор sokebulba (непознат )
Публикувано30.08.08 18:54



Здравейте! От около 3 месеца съм с ГИ Зенит. За сега впечатленията са ми отлични: 8.5(9.5)/100(с климатик) извънградско и от 10 до 14/100 градско в зависимост от много неща (трафик, качество на газта, тежина на дясното краче и т.н. Колата ми е Fiat Marea Weekend 1.6, 103 к.с.
Та по темата: ще съм безкрайно благодарен, ако някой ми прати (или ме светне от къде да си изтегля) документация и софтуер за този ГИ, както и от къде се свалят ъпдейти за софтуера.

Мейлът ми е epektop@abv.bg

Предварително благодаря на всички отзовали се.





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20нови [re: stelll_]  
Автор pumba_1 (непознат )
Публикувано01.09.08 16:29



Здравей те. При мен проблема се оказа, натрупване на грешки в бензиновия инжекцион и от там колата нерабортше добре. Оборотите падаха под допустимите и колата гаснеше. Извадих клемите на акумулатора и ги дадох накъсо за да се разреди ако има някой кондензатор за паметта на бензиновия комютър и всичко се оправи сега работи много добре. При мен колта неработеше много добре и на бензин , забелязах че не е както преди , затова допуснах че може да са се натрупали грешки в него. Според мен е много важно да се диагностицира как колата работи на бензин и след това да се настройва на газ, нали информацията идва от бензиновия компютър, запалване и всичко останало се следи от него.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20нови [re: pumba_1]  
Автор pumba_1 (непознат )
Публикувано02.09.08 22:59



някой може ли да ми изпрати софтуера и схемата на кабела за zenit
pumbich@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20нови [re: pumba_1]  
АвторProdriver (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 19:37



Колеги,някой ще може ли да ми прати софтуера и схемата за кабела за Зенита на :evtimov_vlado@abv.bg Благодаря!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автор stelll_ (Mondeo)
Публикувано23.09.08 18:20



Колеги как е доволни ли сте от зенита дайте мнения или оплаквания!Благодаря!Мисля аз да започна като цяло е добре но при мен бяха големи мъки докато всичко влезе в крачка с моя инжекцион

!!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Авторilio_barman4eto (Нерегистриран)
Публикувано01.10.08 18:59



kolegi molq vi pratete mi go toq sftuer i na men 4e ot meseci bera qdove s takava uredba a v na6iq grad nqmat takav softuer!!! mail: iliopost@mail.bg, predvaritelno vi blagodarq!!!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: ilio_barman4eto]  
АвторSynthy (Нерегистриран)
Публикувано11.10.08 09:34



Много бих се радвал, ако и на мен ми изпратите софтуера и схемата за свързване за този ГИ Зенит. ето мейл:


Много Благодаря



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Авторilio_barman4eto (Нерегистриран)
Публикувано12.10.08 18:45



Много благодаря, колега Stell,за софтуера и инструкциите!!! Колата ми е астра екотек 1.6 16в 101 к.с. и проблема е ,че като карам извънградско и освободя от скорост колата ми гасне ето затова реших да отида при един майстор ( не тоя дето ми монтира уредбата) и да жидим кво ще каже той я закачи и видя голямо разминаване (почти двойно) във времето на впръскване на бензин и газ и каза че дюзите стандартно идват с оределен размер но тр да се разпробиват в зависимост от колата и така разпроби ги малко и наистина колата вече мойе да се форсира като хората и да задаржа обороти понякога но от времв на време пак гасне и като му се обадих пак той каза че ако се разпробият още малко ще се оправи но може да вдигне разхода, а като четох инструкциите за моята тр да се разпробият на 2,4мм а тои май си помисли че съм с обикновеният мотор 74к.с. и пак тр да ходя при него да я види щото пък сега сутрин понякога гасне и в града като е студена и така с мойта каручка.
Съжалявам за дългия пост и пак благодаря на колегата за голямата услуга!!!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: ilio_barman4eto]  
АвторMилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано13.10.08 15:00



Днес имах свободно време и пратих на доста колеги софтуера и инструкциите за монтаж и настройка.Но ако някой има проблем,нека точно го опише и нещо много важно-да напише модела на колата и вида двигател.За настройките много е важно какво е впръскването на бензина в двигателя-последователно, едновременно или два по два цилиндъра.давайте по подробна информация за да можем да си помагаме. Успех на всички.





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
АвторMилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 18:51



Колеги Synthy и ivboje ,два пъти вече ви пращам инструкциите и софтуера но получавам съобщение ,че писмото не е изпратено неуспешно.Ако ми дадете друг имейл ще пробвам на него.Поздрави





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
Авторivboje (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 00:36



Благодаря колега Миланов. Не ми е нужна вече информацията - успях да намеря всичко, което ми бе нужно, купих си ГИ Зенит и си го монтирах. Сега ми остава да прецезирам настройките.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: ivboje]  
Авторivboje (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 00:49



По-сериозно ще коментирам след месец-два. Колата ми е Ксара Пикасо 1,6 8кл. Засега не мога да кажа нищо лошо - тръгна веднага след автокалибровка, върви като на бензин, гори 8 извън и 10 в града(с клима), но й свети лампата "чек енджин". Сместа е бедна. То това си е моя гешка, послушах руснаците да започна с 1 размер по-малки дюзи(1.8) и мисля оттам ми е проблема. Ще сложа 2.0мм дюзи(Супер доволен съм от вносителите - дадоха ми 2 комплекта дюзи и интерфейсен кабел безплатно) ще калибровам и ще видя как е - ако е добре ще я мапна и мисля че вече ще е добре. То не че сега не е добре - нямам НИКАКВИ забележки относно поведението на колата на газ, разлика с бензина няма никаква, ама тая лампа...
Не е нормално да я карам с бедна смес.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: ivboje]  
АвторMилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 11:16



ivboje,за да не става реклама тук, би ли ми изпратил на имейл mi67@start.bg информация относно официалния вносител на AG ZENIT и цената на която се предлага. Предварително ти благодаря.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: ivboje]  
Автор boggy (непознат)
Публикувано17.10.08 10:28



И аз проявявам любопитство, ако не е проблем - boggy69@mail.bg или Л.С.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: vlado]  
Автор NikiAt (непознат )
Публикувано13.11.08 22:11



Zdraveite Gospoda, kolegi Bihte li izpratili i na mene shema na AG-zenit , blagodarnosti predvaritelno i neka da pi6e i tozi kogoto moga da pitam.
mail-a mi e :
niki_at@mail.bg
niki_at@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20нови [re: injection]  
АвторJEM (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 21:49



Здравей можели и на мен да ми пратиш софтоер за AG Zenit че до сега попадам на все не работещи благодаря предварително до:Jordan_25@abv.bg и ако може да ми кажеш как да се здобия със DATA кабел



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
Автор ulicar (непознат )
Публикувано28.01.09 18:19



ulian_velev@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
Автор ulicar (непознат )
Публикувано28.01.09 18:26



много ще съм ти благодарен ако успееш да ми помогнеш!
ulian_velev@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: ulicar]  
АвторVW GTl (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 09:30



Имам VW с Бошовски инжекцион т.е. четирите дюзи са свързани паралелно и работят едновременно. Възможно ли да ми изпратите документация (схема на свързване ръководство за експлоатация и софтуер) на ГИ Зенит за да видя дали може да свърже към въпросния инжекцион?
E-maila ми е vsabadjiev@yahoo.com или vsabadjiev@mail.bg.
Благодаря предварително.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: VW GTl]  
Авторstelll_ (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 17:59



Gotov si !



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
АвторKosi (Нерегистриран)
Публикувано05.02.09 23:04



Здравейте и от мен, аз също имам ГИ Зенит на 1-2 седмици (Ровер 400 1.6-16V) и също така имам проблем

. След като загрее колата двигателя почва да прекъсва и гасне. Това стана след като веднъж палейки, при самото въртене на стартера (незнам може би беше останала горивна смес в цилиндрите която е тръгнала да пали и е създала обратна тяга) се усети как двигателя едвам превъртя и съответно стартера натовари значително акумолатора, което еветуално е дало някакви грешки в компютъра.
Утре ще пробвам да откача акумолатора за известно време и ще ви пиша какво е станало.
Бихте ли ми пратили и на мен софтуер, документация и т.н. за тези системи.
e-mail: kb@mail.bg
Благодаря ви предварително!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Vlado]  
Авторdero (Нерегистриран)
Публикувано22.02.09 20:53



Здравейте!
Бихте ли ми изпратили софтуера за газов инжекцион Зенит?
Видях, че може би са ви го изпратили от форума.Предварително Ви благодаря!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: dero]  
Авторdero (Нерегистриран)
Публикувано22.02.09 21:03



Здравейте!
Бихте ли ми изпратили софтуера и описанието за газов инжекцион Зенит?
Видях, че може би са ви го изпратили от форума.Предварително Ви благодаря!Забравих да си пиша имейла:-)
n.gutev@gmail.com



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Kosi]  
АвторKosi (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 19:01



Пробвах с акумолатора, няколко пъти ходих до газаджиите за настройка карах колата и на диагностика в Трейдкар, там ми казаха че всичко е ок - 0 грешки и не става и не става като караш на градско 40-50 минути почва да прекъсва, гасне, не може да се изфорсира и т.н.
Съмнява ме че е от изпарителя, като го гледам нещо не ми вдъхва доверие някаква марка ... Gurtner... нещо такова, вие всъщност с какви изпарители сте?



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Kosi]  
Авторstelll_ (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 18:28



Аз съм със Заволи,виж да ти завишат малко коефициентите алфа и офсет от страница F6 в софтуера и може би ще спре да ти угасва и да ти падат оборотите!Само на гас ли се случва това?



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
АвторKosi (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 21:14



Ами как ли не я регулираха включиха два лаптопа единя с диагностична програма за двигателя, другия за JZ 2005, гледаха смес по ламбда сонди и т.н. и пак гасне?



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: joro_pr]  
Автор qazdirbgzaq (непознат )
Публикувано08.03.09 15:22



Здр,
Имам Голф3 със ZENIT JZ-2005 който ми създава ядове. Моля пратете и на мен инфо как да свържа Zenita с PC-то.
Предварително благодаря
qazmailzaq@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Авторma4o (Нерегистриран)
Публикувано08.03.09 18:57



Здавейте може ли някои да ми каже от каде да си намеря кабел за дани за газовия компютар email "ma4o76@abv.bg" благодаря предварително



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
АвторNick (Нерегистриран)
Публикувано05.05.09 12:03



Ще ви помоля да ми изпратите и на мен схема на кабела и софтуера за AG/ZENIT JZ-2005 на billy.boy.tornado@gmail.com

До онези които имат проблеми с настройките.
За да сте сигурни че проблема е в газовата инжекция проверете как работи автомобила на бензин. Препоръчвам преди да се настрои газта да се направи една пълна проверка на гориво-запалителната система на бензин. Да се отстранят всички проблеми и чак тогава да се престъпи към настройка на газта.

Трябва да се има предвид, че почити всички по нови автомобили си правят статистика за кислорода в изгорелите газове с което в последствие коригират качеството на сместа с цел да компенсират износването на двигателя. Ако работата на газ не е настроена близко до тази на бензина е възможно непрекъснато да ходите да ви пренастоиват горивата или да ви трият грешки от рода на "бедна горивна смес" или "ламда сонда ....".

Повтарям, редът е следния. Оправяте автомобила да работи перфектно на бензин и след това настройвате газта по бензина при някой който знае какво прави и може нещо повече от това да пусни автоматична адаптация на газовата инжекция.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Nick]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано05.05.09 13:33



И когато редуктора е много инертен и работи само от 1300 бара нагоре всичко меко казано се УСЕРЕ.....и тогава си му прави автоматични настроики безкрай....



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: nqkoi1 ®]  
АвторKosi (Нерегистриран)
Публикувано31.05.09 10:11



Здравейте отново, нещо не можах да разбера схемата за свързване на кабела, а пък хич не ми се дават 50 лв за една жица с два конектора, бихте ли я обяснили по подробно, т.е. “-data out(tx)-data sent polzva se 5“ и “-data in(rx)-data received polzva se 6“ има се предвид пин 5 и 6 на какъв кабел rs-232 или usb или .... просто не разбрах за какъв конектор става въпрос?



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автор boboi (непознат )
Публикувано10.07.09 21:54



Здравейте, може и аз да помоля за софтуер, описание за кабела, ръководство и т.н. boby_i@mail.bg
Колата ми да споделя е Пежо 206 с 1.4 бензин ДВГ. Системата Сименс 2000 е. Сложих ГИ преди година. В началото имах следните проблеми когато спускам надолнище или карам по развното без газ и ползвам двигателя за спирачка в момента на натискане на съединителя колата гаснеше. Оборотите падаха много бързо и не се задържаха на 1400 и после бавно да паднат на 800 както би трябвало. Оказа се че горивото е прекалено богато. От софтуерен път не можаха да го обеднят достатъчно и сега колата ми е с дюзи 1.4 за разлика на всички други които под 1.8 не са слагали газаджиите поставили уредбата на моята кола. Бяха изумени...? Сега колата върви като на бензин без никаква разлика. Но погорва малко повечко (7,5 извън града(8,3 с клима) Градско 9без и до 10 със клима. Зимата пада до 8,3 от падане на трафика във варна...
Та искам да махна проклетите стандартни "Перфектни" Според майсторите ми настройки и да си ги коригирам по възможност най-оптимално за колата...
Благодаря предварително!





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
Авторcvetelo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.09 15:45



Ще ти бъда много благодарен, ако ми изпратиш софтуера и спецификациите и на мен, защото ми омръзна да ходя по сервизи. Имам рено -меган сценик и имам проблем при тихите обороти на двигателя. Започва да си мени оборотите да и да тресе. Когато навин е студено да кажем под 0 градуса и запаля колата направо ми обръща на газ /щраква клапана и колата съответно изгасва/. Затова ми трябва софтуера за занит. Благодаря предварително



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: cvetelo]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано02.10.09 16:36



Дърпай си ги от
http://ru.agcentrum.com.pl/?d=57
LOGIN: klient
PASS: agc





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: injection]  
Авторcvetelo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.09 17:11



Благодаря



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: injection]  
Авторcvetelo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.09 17:24



A за кабела какво можеш да ми кажеш.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: cvetelo]  
Авторcvetelo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.09 18:02



Ще ви помоля да ми изпратите и на мен схема на кабела за AG/ZENIT JZ-2005 e-mail : cvetelo@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: cvetelo]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано02.10.09 18:27



Нормален МАХ232 !А бе звънни на телефона ми от профила ми да ти обясня че е по лесно
Ето намерих гледай и дерзай


http://www.stavim-gaz.ru/img/?id=1252&type=Sm

Редактирано от injection на 02.10.09 18:53.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: injection]  
Автор cvetelo (непознат )
Публикувано02.10.09 19:16



Е да ама там няма телефон / в профила ти/ .



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: injection]  
Автор cvetelo (непознат )
Публикувано02.10.09 19:18



благодаря





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: cvetelo]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано03.10.09 06:18



Моля ... за нищо !





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: ivboje]  
Авторzdravko (Нерегистриран)
Публикувано10.10.09 13:21



Колеги дали ще е възможно да ми пратите ръководство за монтаж на тази система, имам намерение да я монтирам сам. Софтуер намерих, кабела също е готов. Благодаря предварително. ztomov@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: ma4o]  
Авторstelll_ (Нерегистриран)
Публикувано10.10.09 22:55



От Болкантрейд намира се в София.......



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Авторandro833 (Нерегистриран)
Публикувано11.10.09 14:46



Здравейте!
Може ли схемичка на кабела за Зенит: woox@mail.bg
Благодаря!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
Авторmarto (Нерегистриран)
Публикувано15.10.09 19:44



kolega milanov prati mi na men ako mojesh na kakvi stoinosti se nastroiva za nai dobra rabota vuprosnia gazov injection :))



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: marto]  
Авторmarto (Нерегистриран)
Публикувано15.10.09 19:46



maila mi e marto_dj@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: marto]  
Автор marto_dj (непознат )
Публикувано07.11.09 14:33



Колеги някой знае ли и по спецялно М.Миланов дали софтуера за АГ зенит върви под уйндолс виста нещо не може да се върже със компютера на газовата само търси компорт и нищо не става и не е от кабела няколко различни съм пробвал и все е така. ?предварително ви благодаря





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: marto_dj]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано07.11.09 15:26



За Виста има разработен софтуер и може да си го изтеглите само от руски саитове.

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: nqkoi1 ®]  
Авторmarto_dj (Нерегистриран)
Публикувано08.11.09 17:55



значи аз имам един приятел с неговия ком порт се връзваме без проблем с моя не може но проблема е че не знам каде и какво да настройвам на ауто не става нищо а ниама никъде някакво инфо за това какви стоиности да се гонят примерно за мотор 2000 16в 136 коня дюзите маи бяха 2.0 или 2.2 но не работи чисто от време на време прекъсва сутрин като мине на газ гасне ако не си вътре да подадеш газ вдигнах градусите за преминаване на газ на 45 и пак е така гадна като изфорсираш е като студена жигула :)



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: cvetelo]  
Авторmarto_dj (Нерегистриран)
Публикувано08.11.09 18:27



kolega po skoro pitai kak da si go nastroivash kabel ai softa sa lesni no posl ee k.....ura:))



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: andro833]  
Автор marto_dj (непознат )
Публикувано20.11.09 09:16



за какво ти е схема купи си кабел 40 кинта е :)) но после почва проблема с ком порта и наи накрая със настройките :)))





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: nqkoi1 ®]  
Авторmarto_dj (Нерегистриран)
Публикувано20.11.09 15:29



не е вярно бачка си под виста та пушек се вдига даже и е виста 64 бит.:)))



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: marto_dj]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано19.12.09 13:00



здравейте, имам този газов инжекцион от около година но след последната настройка а и в последствие почна да ми прави проблеми - при превключване и при работа на климатик. Дали някой ще има желание да ми прати документацията и софта на mail jorometala@gmail.com благодаря ви предварително



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано22.01.10 14:25







Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: joro]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано23.01.10 01:46



За таз работа си има сервизи ....................



или в сайта на "Направи си сам" .

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано24.01.10 10:32



Г-н "сервиз" бихте ли дали смислено обяснение защо подновявате с философския си отговор тема без движение от средата на декември м.г.?
Използвам случая да намекна на всички, които обичат да се вживяват в ролята на нерегистрирани или да се питат и да си отговарят сами, че хората от Дир-а отново предоставят на модераторите възможност да виждат ІР-адресите и вече има директен бутон за бан.....
Нека не стигаме до там!
Нека не започваме Новата 2010 "с рогата", моля!!!

Редактирано от Шkoдa на 24.01.10 10:33.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Шkoдa]  
Автор cvetelo (непознат )
Публикувано25.01.10 19:41



Здравейте колеги, искаям да ви помоля да ми изпратите документация за ГИ zenit схема на газовия инжекцион и да ми кажете какво представлява кабела за връзване с PC и къде мога да го намеря.
Имам рено меган сценик 98 г 1,6 е 90 к.с. Проблема е такъв, че веднага след излизане от сервиза ми дава като грешка ниска температура на редуктора. Наложи се от 35 да я направят на 45 и пак същата работа. Сега в студа още с даването на контакт контролните лампи не мигат и още като завъртя стартера обръща на газ и се получава едно голямо л....о. Дайте ми съвети , кажете ми какво да правя. На бензин колата си гори мах 7 л а на газ гожорим за 11.5-12 л извънградско. Живея в Ямбол и не мога да намеря майстор който да ми каже какво и има на колата. Благодаря предварително. E-mail : cvetelo@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автор cvetelo (непознат )
Публикувано27.01.10 19:28



Колеги моля ви да ми помогнете. Кажете ми от къде мога да си купя USB кабел за Zenit -2005



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: cvetelo]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано27.01.10 21:20



Колегата те е занитил с датчик за температурата на водата с 10 ома .....:):):):) и затова дава таз грешка,познат номер.Датчика трябва да е 4 омов и караш и нямя проблем :):):):) Питаи патило !
И защо подновявате тема от декември ....... май аипитата не стеги прочели добре :):):):):):)

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: cvetelo]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано28.01.10 08:13



От супер международния терговски център "ИЛИЯНЦИ"





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: injection]  
АвторKpacи (Нерегистриран)
Публикувано24.04.10 20:22



Здравейте, днес дойде един клиент който иска да му монтирам Zenit и до сега не съм работил с такава АГУ. Ще Ви помоля ако може да ми пратите документация и схема на кабела за връзка с компютъра ако е възможно, Благодаря Ви.



k.stoilov90@gmail.com



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Kpacи]  
АвторПeтko (Нерегистриран)
Публикувано13.06.10 15:23



Здравейте,
Бихте ли ми пратили и на мен интерфейса? Софта уж го имам ( JZ_2009_1.12.05_090505), ако случайно Вашите са по-стари мога да Ви пратя тази версия



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Пeтko]  
АвторПeтko (Нерегистриран)
Публикувано13.06.10 16:53



e-mail : etet2007@gmail.com :)



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: max]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано16.06.10 13:00



Nqkoi moje li da mi dade softuer ili shema za IG Sistem, 4e na niski oboroti redovno mi gasne i nemoga da q karam, a maistorite mi kazaha, 4e e mnogo stara (2000 g) i te nqmalil. Daite i drugi idei ako znaete. Blagodatq!!!! Niki



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Пeтko]  
АвторПeтko (Нерегистриран)
Публикувано19.06.10 16:51



А някой да има 1 файл (при мен е zenit.pdf, 30мб) с описанието на програмата обаче да е на английски или български? Имам го на .... полски, сръбски или нещо такова....



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: injection]  
Автормapтo (Нерегистриран)
Публикувано13.10.10 09:14



дърпай но вече не работи тази парола :)



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Posleden]  
Авторkarzi (Нерегистриран)
Публикувано16.03.11 21:57



трябва ми софтоуер



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Пeтko]  
АвторShaman (Нерегистриран)
Публикувано15.04.11 21:53



Трябва ми USB кабела. Намерих схема за СОМ варианта, но не ми е ясно как да го вържа с USB на компютъра. Моля за помощ.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: injection]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано23.08.11 12:33







Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: qazdirbgzaq]  
Авторpenko (Нерегистриран)
Публикувано25.11.11 22:06



моля помогнете имам AG zenit AG JZ-2005 от време на време откакто стана студено уредбата не дава признак на живот.майстора ми каза че акумулатора не е вред, но несъм обеден че е това моля помогнете



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Shaman]  
Авторdil (Нерегистриран)
Публикувано27.11.11 14:14







Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
АвторDivanow (Нерегистриран)
Публикувано26.12.11 02:14



Здравейте колеги, ако може някой да помогне с едни инструкции за АГ зенит.
D.ivanow@abv.bg . Мерси предварително :) Весели Празници с добра компания.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
АвторBACMACHllN (Нерегистриран)
Публикувано20.01.12 03:12



VECHE CHETIRI MESECA SE NABUTVAM ZA BENZ,A IMAM GAZOVA UREDBA AG.STRUVA MI SE DOSTA SLOJNA,DORI I PROBLEMAT,KOITO E TO4NO KATO MOQ.VECHE PORACHAH FILTAR.BIH BILMNOGO SHTASTLIV,AKO MI IZPRATITE!BLAGODARQ PREDVARITELNO!!!!!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Пeтko]  
Авторniki8 (Нерегистриран)
Публикувано24.01.12 10:48



колега направи ли кабела и как . ако може прати на nikimarti8@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: niki8]  
Авторniki8 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.12 21:03



няма ли кои да помогне малко 4е не знам как да си оправя газовото ве4е имам кабел от сони ериксон и програмата но не знам как да си го донастроя на метан освен калибрацията отказват ми 4е немали софтуера икабел е аз за 3 дена ровене в гугал го намерих и направих



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
АвторGasmen (Нерегистриран)
Публикувано10.02.12 12:33



ako mi izpratish e-mail shte ti izpratia shema i soft samo moje li da mi kajesh kak izglejda ECU na AGU-to ???



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Gasmen]  
Авторniki8 (Нерегистриран)
Публикувано13.02.12 08:10



Здрасти колега благодаря предварително ,значи екуто е метално с пластмасов капак черен . АГ-зенит 2005 .емеила ми е nikimarti8@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: niki8]  
Автор cyklon28-208468 (непознат )
Публикувано18.04.12 13:08



Здравейте някои може ли да ми прати схема за монтаж и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 колата ми е 6 цилиндъра е-мейла ми е:cyklon@abv.bg
Предварително ви благодаря!
Поздрави!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: cyklon28-208468]  
Автор l.u.b.o (непознат )
Публикувано07.07.12 08:15



на мен ми изгора копютъра на газов инжекцион ЗЕНИТ някой знае ли от къде мога да си жзема нов



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: милaнoв]  
Автор Васил Данаилов (непознат )
Публикувано21.08.12 14:24



Колега Миланов
Би ли ми изпратил и на мен материалите за Зенит. Ходих на газаджия и ми каза, че ми бил изгорял компа. Имам познати, които биха се разръчкали по него, но ми трябват някакви материали за него.
Благодаря предварително
e-mail: vid2@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.