Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:43 21.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: nqkoi1 ®]  
Авторmarto_dj (Нерегистриран)
Публикувано08.11.09 17:55



значи аз имам един приятел с неговия ком порт се връзваме без проблем с моя не може но проблема е че не знам каде и какво да настройвам на ауто не става нищо а ниама никъде някакво инфо за това какви стоиности да се гонят примерно за мотор 2000 16в 136 коня дюзите маи бяха 2.0 или 2.2 но не работи чисто от време на време прекъсва сутрин като мине на газ гасне ако не си вътре да подадеш газ вдигнах градусите за преминаване на газ на 45 и пак е така гадна като изфорсираш е като студена жигула :)



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: cvetelo]  
Авторmarto_dj (Нерегистриран)
Публикувано08.11.09 18:27



kolega po skoro pitai kak da si go nastroivash kabel ai softa sa lesni no posl ee k.....ura:))



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: andro833]  
Автор marto_dj (непознат )
Публикувано20.11.09 09:16



за какво ти е схема купи си кабел 40 кинта е :)) но после почва проблема с ком порта и наи накрая със настройките :)))





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: nqkoi1 ®]  
Авторmarto_dj (Нерегистриран)
Публикувано20.11.09 15:29



не е вярно бачка си под виста та пушек се вдига даже и е виста 64 бит.:)))



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: marto_dj]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано19.12.09 13:00



здравейте, имам този газов инжекцион от около година но след последната настройка а и в последствие почна да ми прави проблеми - при превключване и при работа на климатик. Дали някой ще има желание да ми прати документацията и софта на mail jorometala@gmail.com благодаря ви предварително



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано22.01.10 14:25







Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: joro]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано23.01.10 01:46



За таз работа си има сервизи ....................



или в сайта на "Направи си сам" .

Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: nqkoi1 ®]  
Автор ШkoдaМодератор (Speedster)
Публикувано24.01.10 10:32



Г-н "сервиз" бихте ли дали смислено обяснение защо подновявате с философския си отговор тема без движение от средата на декември м.г.?
Използвам случая да намекна на всички, които обичат да се вживяват в ролята на нерегистрирани или да се питат и да си отговарят сами, че хората от Дир-а отново предоставят на модераторите възможност да виждат ІР-адресите и вече има директен бутон за бан.....
Нека не стигаме до там!
Нека не започваме Новата 2010 "с рогата", моля!!!

Редактирано от Шkoдa на 24.01.10 10:33.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Шkoдa]  
Автор cvetelo (непознат )
Публикувано25.01.10 19:41



Здравейте колеги, искаям да ви помоля да ми изпратите документация за ГИ zenit схема на газовия инжекцион и да ми кажете какво представлява кабела за връзване с PC и къде мога да го намеря.
Имам рено меган сценик 98 г 1,6 е 90 к.с. Проблема е такъв, че веднага след излизане от сервиза ми дава като грешка ниска температура на редуктора. Наложи се от 35 да я направят на 45 и пак същата работа. Сега в студа още с даването на контакт контролните лампи не мигат и още като завъртя стартера обръща на газ и се получава едно голямо л....о. Дайте ми съвети , кажете ми какво да правя. На бензин колата си гори мах 7 л а на газ гожорим за 11.5-12 л извънградско. Живея в Ямбол и не мога да намеря майстор който да ми каже какво и има на колата. Благодаря предварително. E-mail : cvetelo@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
Автор cvetelo (непознат )
Публикувано27.01.10 19:28



Колеги моля ви да ми помогнете. Кажете ми от къде мога да си купя USB кабел за Zenit -2005




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.