Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 21.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
АвторNick (Нерегистриран)
Публикувано05.05.09 12:03



Ще ви помоля да ми изпратите и на мен схема на кабела и софтуера за AG/ZENIT JZ-2005 на billy.boy.tornado@gmail.com

До онези които имат проблеми с настройките.
За да сте сигурни че проблема е в газовата инжекция проверете как работи автомобила на бензин. Препоръчвам преди да се настрои газта да се направи една пълна проверка на гориво-запалителната система на бензин. Да се отстранят всички проблеми и чак тогава да се престъпи към настройка на газта.

Трябва да се има предвид, че почити всички по нови автомобили си правят статистика за кислорода в изгорелите газове с което в последствие коригират качеството на сместа с цел да компенсират износването на двигателя. Ако работата на газ не е настроена близко до тази на бензина е възможно непрекъснато да ходите да ви пренастоиват горивата или да ви трият грешки от рода на "бедна горивна смес" или "ламда сонда ....".

Повтарям, редът е следния. Оправяте автомобила да работи перфектно на бензин и след това настройвате газта по бензина при някой който знае какво прави и може нещо повече от това да пусни автоматична адаптация на газовата инжекция.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Nick]  
Автор nqkoi1 ® (плямпало ®)
Публикувано05.05.09 13:33



И когато редуктора е много инертен и работи само от 1300 бара нагоре всичко меко казано се УСЕРЕ.....и тогава си му прави автоматични настроики безкрай....



Не питаи старо,а патило.
Който не може да си купи FERRARI,си купува ALFA ROMEO

Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: nqkoi1 ®]  
АвторKosi (Нерегистриран)
Публикувано31.05.09 10:11



Здравейте отново, нещо не можах да разбера схемата за свързване на кабела, а пък хич не ми се дават 50 лв за една жица с два конектора, бихте ли я обяснили по подробно, т.е. “-data out(tx)-data sent polzva se 5“ и “-data in(rx)-data received polzva se 6“ има се предвид пин 5 и 6 на какъв кабел rs-232 или usb или .... просто не разбрах за какъв конектор става въпрос?



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: stelll_]  
Автор boboi (непознат )
Публикувано10.07.09 21:54



Здравейте, може и аз да помоля за софтуер, описание за кабела, ръководство и т.н. boby_i@mail.bg
Колата ми да споделя е Пежо 206 с 1.4 бензин ДВГ. Системата Сименс 2000 е. Сложих ГИ преди година. В началото имах следните проблеми когато спускам надолнище или карам по развното без газ и ползвам двигателя за спирачка в момента на натискане на съединителя колата гаснеше. Оборотите падаха много бързо и не се задържаха на 1400 и после бавно да паднат на 800 както би трябвало. Оказа се че горивото е прекалено богато. От софтуерен път не можаха да го обеднят достатъчно и сега колата ми е с дюзи 1.4 за разлика на всички други които под 1.8 не са слагали газаджиите поставили уредбата на моята кола. Бяха изумени...? Сега колата върви като на бензин без никаква разлика. Но погорва малко повечко (7,5 извън града(8,3 с клима) Градско 9без и до 10 със клима. Зимата пада до 8,3 от падане на трафика във варна...
Та искам да махна проклетите стандартни "Перфектни" Според майсторите ми настройки и да си ги коригирам по възможност най-оптимално за колата...
Благодаря предварително!





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: Mилaнoв]  
Авторcvetelo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.09 15:45



Ще ти бъда много благодарен, ако ми изпратиш софтуера и спецификациите и на мен, защото ми омръзна да ходя по сервизи. Имам рено -меган сценик и имам проблем при тихите обороти на двигателя. Започва да си мени оборотите да и да тресе. Когато навин е студено да кажем под 0 градуса и запаля колата направо ми обръща на газ /щраква клапана и колата съответно изгасва/. Затова ми трябва софтуера за занит. Благодаря предварително



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: cvetelo]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано02.10.09 16:36



Дърпай си ги от
http://ru.agcentrum.com.pl/?d=57
LOGIN: klient
PASS: agc





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: injection]  
Авторcvetelo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.09 17:11



Благодаря



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: injection]  
Авторcvetelo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.09 17:24



A за кабела какво можеш да ми кажеш.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: cvetelo]  
Авторcvetelo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.09 18:02



Ще ви помоля да ми изпратите и на мен схема на кабела за AG/ZENIT JZ-2005 e-mail : cvetelo@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: cvetelo]  
Автор injection (lpi service)
Публикувано02.10.09 18:27



Нормален МАХ232 !А бе звънни на телефона ми от профила ми да ти обясня че е по лесно
Ето намерих гледай и дерзай


http://www.stavim-gaz.ru/img/?id=1252&type=Sm

Редактирано от injection на 02.10.09 18:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.