Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 20.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: ulicar]  
АвторVW GTl (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 09:30



Имам VW с Бошовски инжекцион т.е. четирите дюзи са свързани паралелно и работят едновременно. Възможно ли да ми изпратите документация (схема на свързване ръководство за експлоатация и софтуер) на ГИ Зенит за да видя дали може да свърже към въпросния инжекцион?
E-maila ми е vsabadjiev@yahoo.com или vsabadjiev@mail.bg.
Благодаря предварително.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: VW GTl]  
Авторstelll_ (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 17:59



Gotov si !



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: stelll_]  
АвторKosi (Нерегистриран)
Публикувано05.02.09 23:04



Здравейте и от мен, аз също имам ГИ Зенит на 1-2 седмици (Ровер 400 1.6-16V) и също така имам проблем

. След като загрее колата двигателя почва да прекъсва и гасне. Това стана след като веднъж палейки, при самото въртене на стартера (незнам може би беше останала горивна смес в цилиндрите която е тръгнала да пали и е създала обратна тяга) се усети как двигателя едвам превъртя и съответно стартера натовари значително акумолатора, което еветуално е дало някакви грешки в компютъра.
Утре ще пробвам да откача акумолатора за известно време и ще ви пиша какво е станало.
Бихте ли ми пратили и на мен софтуер, документация и т.н. за тези системи.
e-mail: kb@mail.bg
Благодаря ви предварително!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: Vlado]  
Авторdero (Нерегистриран)
Публикувано22.02.09 20:53



Здравейте!
Бихте ли ми изпратили софтуера за газов инжекцион Зенит?
Видях, че може би са ви го изпратили от форума.Предварително Ви благодаря!



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: dero]  
Авторdero (Нерегистриран)
Публикувано22.02.09 21:03



Здравейте!
Бихте ли ми изпратили софтуера и описанието за газов инжекцион Зенит?
Видях, че може би са ви го изпратили от форума.Предварително Ви благодаря!Забравих да си пиша имейла:-)
n.gutev@gmail.com



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: Kosi]  
АвторKosi (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 19:01



Пробвах с акумолатора, няколко пъти ходих до газаджиите за настройка карах колата и на диагностика в Трейдкар, там ми казаха че всичко е ок - 0 грешки и не става и не става като караш на градско 40-50 минути почва да прекъсва, гасне, не може да се изфорсира и т.н.
Съмнява ме че е от изпарителя, като го гледам нещо не ми вдъхва доверие някаква марка ... Gurtner... нещо такова, вие всъщност с какви изпарители сте?



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: Kosi]  
Авторstelll_ (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 18:28



Аз съм със Заволи,виж да ти завишат малко коефициентите алфа и офсет от страница F6 в софтуера и може би ще спре да ти угасва и да ти падат оборотите!Само на гас ли се случва това?



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: stelll_]  
АвторKosi (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 21:14



Ами как ли не я регулираха включиха два лаптопа единя с диагностична програма за двигателя, другия за JZ 2005, гледаха смес по ламбда сонди и т.н. и пак гасне?



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: joro_pr]  
Автор qazdirbgzaq (непознат )
Публикувано08.03.09 15:22



Здр,
Имам Голф3 със ZENIT JZ-2005 който ми създава ядове. Моля пратете и на мен инфо как да свържа Zenita с PC-то.
Предварително благодаря
qazmailzaq@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: stelll_]  
Авторma4o (Нерегистриран)
Публикувано08.03.09 18:57



Здавейте може ли някои да ми каже от каде да си намеря кабел за дани за газовия компютар email "ma4o76@abv.bg" благодаря предварително




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.