Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 20.06.24 
Автомобили
   >> Автомобилни газови уредби
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: ilio_barman4eto]  
АвторMилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано13.10.08 15:00



Днес имах свободно време и пратих на доста колеги софтуера и инструкциите за монтаж и настройка.Но ако някой има проблем,нека точно го опише и нещо много важно-да напише модела на колата и вида двигател.За настройките много е важно какво е впръскването на бензина в двигателя-последователно, едновременно или два по два цилиндъра.давайте по подробна информация за да можем да си помагаме. Успех на всички.





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
АвторMилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 18:51



Колеги Synthy и ivboje ,два пъти вече ви пращам инструкциите и софтуера но получавам съобщение ,че писмото не е изпратено неуспешно.Ако ми дадете друг имейл ще пробвам на него.Поздрави





Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005нови [re: Mилaнoв]  
Авторivboje (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 00:36



Благодаря колега Миланов. Не ми е нужна вече информацията - успях да намеря всичко, което ми бе нужно, купих си ГИ Зенит и си го монтирах. Сега ми остава да прецезирам настройките.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: ivboje]  
Авторivboje (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 00:49



По-сериозно ще коментирам след месец-два. Колата ми е Ксара Пикасо 1,6 8кл. Засега не мога да кажа нищо лошо - тръгна веднага след автокалибровка, върви като на бензин, гори 8 извън и 10 в града(с клима), но й свети лампата "чек енджин". Сместа е бедна. То това си е моя гешка, послушах руснаците да започна с 1 размер по-малки дюзи(1.8) и мисля оттам ми е проблема. Ще сложа 2.0мм дюзи(Супер доволен съм от вносителите - дадоха ми 2 комплекта дюзи и интерфейсен кабел безплатно) ще калибровам и ще видя как е - ако е добре ще я мапна и мисля че вече ще е добре. То не че сега не е добре - нямам НИКАКВИ забележки относно поведението на колата на газ, разлика с бензина няма никаква, ама тая лампа...
Не е нормално да я карам с бедна смес.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: ivboje]  
АвторMилaнoв (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 11:16



ivboje,за да не става реклама тук, би ли ми изпратил на имейл mi67@start.bg информация относно официалния вносител на AG ZENIT и цената на която се предлага. Предварително ти благодаря.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: ivboje]  
Автор boggy (непознат)
Публикувано17.10.08 10:28



И аз проявявам любопитство, ако не е проблем - boggy69@mail.bg или Л.С.



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: vlado]  
Автор NikiAt (непознат )
Публикувано13.11.08 22:11



Zdraveite Gospoda, kolegi Bihte li izpratili i na mene shema na AG-zenit , blagodarnosti predvaritelno i neka da pi6e i tozi kogoto moga da pitam.
mail-a mi e :
niki_at@mail.bg
niki_at@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-20 [re: injection]  
АвторJEM (Нерегистриран)
Публикувано28.11.08 21:49



Здравей можели и на мен да ми пратиш софтоер за AG Zenit че до сега попадам на все не работещи благодаря предварително до:Jordan_25@abv.bg и ако може да ми кажеш как да се здобия със DATA кабел



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: Mилaнoв]  
Автор ulicar (непознат )
Публикувано28.01.09 18:19



ulian_velev@abv.bg



Тема Re: схема документация и софтуер за AG/ZENIT JZ-2005 [re: Mилaнoв]  
Автор ulicar (непознат )
Публикувано28.01.09 18:26



много ще съм ти благодарен ако успееш да ми помогнеш!
ulian_velev@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.